Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.582
Cevap
255
Favori
1.701.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bittkçedolan2GB İçin Annemin Yeni Taşıdığımız Hattından Mesaj Atmıştık. 22 TL Olan Bilgilendirme Gelmişti. Self Servisten Aynı Kapmanyaya İndirimli 19 TL den Geçiş Yaptık. Telefona 19 TL Diye Mesaj Geldi. Gün İçinde Kontör Yükleyeceğiz. Bakalım Bu Ay Nasıl Olacak...
  • hopali08 kullanıcısına yanıt
    Evet oyle yapdim bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba şu an taahhütsüz faturalı vodafone kullanıyorum
    2 gb internetli faturalı veya faturasız 20 tl civarı tarife var mı acaba yardımcı olurmusunuz?
    teşekkürler.
  • Bittikçe dolan 2 gb tarifesi devam ediyor mu acaba self serviste gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yaydin63

Bittikçe dolan 2 gb tarifesi devam ediyor mu acaba self serviste gözüküyor

Devam ediyor olması gerekiyor
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Parlak hocam bana göre bir tarife varmı uygun? İki vodafone hattım var faturalı... birisi red s, diğeri benim kullandığım kamu akıl küpü... Kamunun taahhüt bitti.. Şöyle en az 1000 dk her yöne 8 gb internetli ... Yardımcı olabilirsen...

• quote:

Orijinalden alıntı: RİDEN7

Parlak hocam bana göre bir tarife varmı uygun? İki vodafone hattım var faturalı... birisi red s, diğeri benim kullandığım kamu akıl küpü... Kamunun taahhüt bitti.. Şöyle en az 1000 dk her yöne 8 gb internetli ... Yardımcı olabilirsen...

Şimdi Kamu olan hattınızı Turkcell yada avea ya taşıyıp geri dönüşte Red S i referans göstererekhttp://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/aile-kampanyasi.php Red Aile 10GB 45TL ye 12+12 ay taahhüt vererek sahip olabilirsiniz

Peki geri dönüşü hemen yapabiliyor muyuz? Avea yada turkcell den... Teşekkür ederim cevabınız için..

• quote:

Orijinalden alıntı: RİDEN7

Peki geri dönüşü hemen yapabiliyor muyuz? Avea yada turkcell den... Teşekkür ederim cevabınız için..

Yapabilirsiniz Geçtim şebeke çekmiyor kalmak zorunda mıyım mantığıyla :)
  • Bittikçe dolan 2 gb tarifesi fiyat 19 tl gözüküyor ama müşteri hizmetleri 27 tl diyor hangisi doğru bilemiyorum admin.

• quote:

Bittikçe dolan 2 gb tarifesi fiyat 19 tl gözüküyor ama müşteri hizmetleri 27 tl diyor hangisi doğru bilemiyorum admin.

Online self servisten alırsanız 19TL diğer şekilde 27TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Bittikçe dolan 2 gb tarifesi fiyat 19 tl gözüküyor ama müşteri hizmetleri 27 tl diyor hangisi doğru bilemiyorum admin.

Komple1000 tarifesi kullanıyorum. Gayet memnunum ama interneti yetersiz gelebiliyor. 5 TL ye 1 GB ek alıyorum. + Telsiz ücreti kesiliyor. Bir nevi 30 TL ye tekabül ediyor.

Bittikçe dolan tarifesi komple1000 gibi süresiz 19 TL ye devam edermi? freezone kullanmaya devam edilebiliyormu?

Ve, tavsiye edermisiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

quote:

quote:

Komple1000 tarifesi kullanıyorum. Gayet memnunum ama interneti yetersiz gelebiliyor. 5 TL ye 1 GB ek alıyorum. + Telsiz ücreti kesiliyor. Bir nevi 30 TL ye tekabül ediyor.

Bittikçe dolan tarifesi komple1000 gibi süresiz 19 TL ye devam edermi? freezone kullanmaya devam edilebiliyormu?

INTERNETEK1GB->3636 ya gönder 3 ay ücretsiz 3 aydan sonra İptal İnternet ek 1 gb->3636 ya gönder

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

quote:

quote:

INTERNETEK1GB->3636 ya gönder 3 ay ücretsiz 3 aydan sonra İptal İnternet ek 1 gb->3636 ya gönder

Bu kampanya ne zamana kadar geçerli peki?

Daha yeni paketi yeniledim ve 30 TL yüklemeye 1 haftalık 2GB ve Ek 1 GB la beraber normal 2 GB ım var. Bitmeye yakın bahsettiğiniz paketi satın alayım...

Hocam tarifeyi değiştirmeden dakika+sms şeklinde alabileceğimiz paketler var mı Vodafoneda

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Hocam tarifeyi değiştirmeden dakika+sms şeklinde alabileceğimiz paketler var mı Vodafoneda

Altta konuda paketler eklidir cep kazanda iseniz değiştirmeden paket satın alabilirsiniz
    CEP KAZAN TARİFESİ AVANTAJLI PAKET ALIMI GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ

PAKET: FREEZONE 3U1 ARADA

Her Yöne 500 DK + 5000 SMS + 2 GB : 26 TL ( FIRSAT3->7000 ) 2 GB OLARAK GÜNCELLENMİŞTİR

PAKET: KOMPLE FIRSAT

Her Yöne 500 DK + 5000 SMS + 2 GB : 28 TL ( FIRSAT30-> 7000 )

PAKET: KOLAY FIRSAT

Her Yöne 500 DK : 20 TL ( 500FIRSAT -> 7000 ) (+500 MB İNTERNETLE GÜNCELLENMİŞTİR)

PAKET: UCLU MAKSI

Şebeke içi 1000 DK + 12000 SMS + 1 GB : 20 TL ( MAKSI20 -> 7000 )

Bunlar mı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

CEP KAZAN TARİFESİ AVANTAJLI PAKET ALIMI GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ

PAKET: FREEZONE 3U1 ARADA

Her Yöne 500 DK + 5000 SMS + 2 GB : 26 TL ( FIRSAT3->7000 ) 2 GB OLARAK GÜNCELLENMİŞTİR

PAKET: KOMPLE FIRSAT

Her Yöne 500 DK + 5000 SMS + 2 GB : 28 TL ( FIRSAT30-> 7000 )

PAKET: KOLAY FIRSAT

Her Yöne 500 DK : 20 TL ( 500FIRSAT -> 7000 ) (+500 MB İNTERNETLE GÜNCELLENMİŞTİR)

PAKET: UCLU MAKSI

Şebeke içi 1000 DK + 12000 SMS + 1 GB : 20 TL ( MAKSI20 -> 7000 )

Bunlar mı hocam

Evet sadece bunlar sadece dakika SMS yada net istiyorsanız online self servisten bakabilirsiniz

• Arkadaslar su resmini attigim 45 lira olan paketleri yapmak istiyorum ama tahahhut suresi 1 seneyi gecmesin diyorum bu paketleri kullanan varmi tam bilgisi olan

• Az önce telefon da gezinirken bir den ekrana bildirim geldi. Bildirimde Vodafone Menü başlığı ile size özel 19 tl ye 500dk 1000 sms 3gb internet tarifesine değişiklik için hemen onaylayın gibi birşey yazıyordu. Bende fake pop up dır diye dikkate almadım. Sonra vodafone müş. hiz.lerini aradım ve sordum. Onlarda sadece kişiye özel mega tarife olduğunu ve bildirim gün içinde tekrar gelebileceği ve onaylamam halinde geçiş olabileceğini söyledi. Hatta kendilerinin bu tekliflerden haberdar olmadığı ve sadece kişiye özel olduğunu söyledi.

Böyle bir durum ile karşılan var mı daha önce?

Not : Bittikçedolan2gb 19 tl tarifesini kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.