Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (449. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.582
Cevap
256
Favori
1.700.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 aylik donem icin belirttim.sonrasina bakilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ensar14 E kullanıcısına yanıt
    Vodafone faturalıya ağırlık veriyor ve faturasızı öldürüyor, en çok faturalı abonesi olan şirkette Vodafone.

Abonelerinin %64'ü faturalı, mecbur 12 ay eline düşürüyor insanları.

Kolay paketler'e gelirsek sabit fiyat değil çok kötü bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 17 Ekim 2021; 19:21:27 >
  • dede06 kullanıcısına yanıt

Fiyat olarak iyi gibi eğer taahhüt vermezsem bu paketi kullanabilirim teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone'da en iyi faturasız paket 10 GB 1000 dk 1000 sms 30 TL olandır geçeceklere bilgi verilir.

Faturasız tüm operatörlerde yavaş yavaş bitiyor zaten bayiler faturasıza hat taşımak istemiyor online başvuru yapmak zorunda kalıyoruz. Vodafone da online hat taşırken sim kartı bayiden al seçeneği güzel en azından bayi ile tartışmıyorsun işlemini mecbur yapıyor. İstanbul şehir merkezlerinde yapılan internet hız testlerinde sıralama turkcell> telekom> Vodafone görünüyor ama çevremde vodafone kullananlar memnun. Eğer şebeke hız konusunda sorun yaşamazsam faturalı taahhüt verebilirim

• hocam ben bilgi almak isterim.10 gb de işimi gorur. 30 tl güzel fiyat

• dede06 kullanıcısına yanıt
    3 aylık pakettir hocam 30 GB + 3000 DK + 3000 SMS kolay paketi hocam, fiyatı 90 TL.

3 aya bölünce her ay 10 gb 1000 dk 1000 sms 30 tl oluyor.

• Yok mu vodafone da ucuz bi paket geçelim

• ben faturasızım ama bir yakınım Turkcell den Vodafone a geçiş yapacak, en uygun fiyatlı ve en çok gb internetli FATURALI yeni gelen paket bilgisi olsn varsa yardımcı olursa sevinirim

yeri burası değil biliyorum kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ensar14 -- 17 Ekim 2021; 21:30:34 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Kriterleriniz nedir hocam?

Kaç gb, kaç tl'lik olsun?

• 10 GB, 1000 dakika, 1000 sms 30 TL var hocam.

• valla kişinin bütçe 30-35 ₺ olursa iyi olur, belki 40 a da çıkabilir ama emin değilim, bir ara 12gb datalı faturalı 35 ₺ diye gördüm ama araştıramadım, numara taşıma yapılacak

RaHat turkcell faturalı 8 gb 39 tl, rahat 5 gb 33 tl var hocam.

• turkcell e yeni numara taşıma mı bu? 8 GB 39 ₺ olarak göremedim çok uygun gerçek mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ensar14 -- 17 Ekim 2021; 23:33:51 >
    RaHat Gülümseten 8 GB hocam, 39 TL.

Olmazsa RaHat Gülümseten 15 GB 46 TL ya da RaHat 20 GB 56 TL var hocam.

• Alternatif önerisidir.

Faturasız Teknosacell 750 dakika ve SMS e ilaveten,
    9Gb 31₺ ye var 12Gb olan 35 ₺.
    Düşünmek isterseniz.

Altyapısı Türk Telekom,
    Ücretlendirme konuşma 60 sn. , Internet 100 kb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 17 Ekim 2021; 23:46:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar arkadaşımda ve kardeşimde faturalı var red sanırım bende normal 90 günlük faturasız fakir paketi var 30gb olan. ikimiz aynı anda akbanka giriyoruz adam menüler içinde çatır çatır geziyor ben basıyorum 2 3 sn düşünüyor hız testi yapıyoruz aynı masaya koyuyoruz yanyana turknet sitesinde adam 40 ları zorluyor ben 3 4 mb alıyorum. ikimizde 4.5g açık . faturalılara hız kıyağı geçmiş olabilirler mi böyle bir şey olabilir mi sizce. hadi arkadaşımın telefonu başka modelde kardeşimin model benle aynı odada çatır çatır dizi film izliyor ben wc de tiktok bile izleyemiyorum . benim telefonda mı hat ayarlarımda falan mı sorun var acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrelll -- 18 Ekim 2021; 13:38:33 >
  • ugrelll kullanıcısına yanıt

Sadece Vodafone değil diğer operatörlerde de var bu sistem. Müşteri sınıflandırma yıllardır var o bölgede yoğunluk varsa.

• Sonsuzartıbir S kullanıcısına yanıt

geçiş yaptım oldu ama YouTube paketim vardı 32tl aylık iptal etti nasıl alabilirim tekrar.

• Renault Sport kullanıcısına yanıt
    kullandığın telefona bağlı olabilir bu sorun meizu pro 6s kullanıyorum red 25 örneğin 4.5g yerine 4g görünüyor soyledigin gibi arada oluyor faturasız hattım var bana 20 GB hediye verdiler youtube giriyorum dönüp duruyor pro 6s çift hatlı olduğun için 4g açık 20 GB hediyede youtube kullanmak işkence

• 
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.