Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.582
Cevap
256
Favori
1.700.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Securebay

Tarifeye ek 10 tl farkla azalan internet, sms veya dkları doldurabiliyorsunuz. 15 tl farkla ise tüm 3lüyü doldurabiliyorsunuz.

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/bittikce-dolan-tarifeler.php

Altta esaslar bölümünde hangi tarifeler için geçerli olduğu yazıyor mevcut aboneler için. Sorunuz olursa bildiğim kadarıyla cevaplamya çalışırım.

Bittikçe dolan tarife esaslarında şöyle bir ibare var

Kampanya kayıt yapılan donem için gecerlidir. Abone her donem kampanyadan yeniden faydalanabilir, kampanya otomatik olarak yenilenmez.
    (Donem: faturasız abonenin tarifesinin gecerlilik suresi)

bu ne anlama geliyor??
    kampanyayı 3 ay sonra bitirirlerse biz bu fiyatlrdan bi daha faydalanamayacak mıyız?
    otomatık yenilenmez derken her ay bi yerlere mesaj mı atacagız?
    Ayrıca sanırım burada bi taahhüt soz konusu değil.?

• u_g_o_189 kullanıcısına yanıt
    Her ay paket bakiyesi azaldığı zaman doldur mesajını gönderiyorsunuz ve sadece o ay için geçerli olacak şekilde bakiyeyi dolduruyor. Yani doldur sisteminin otomatik aboneliği olmadığı belirtilmiş taahhütlü değil yani.
  • quote:

Her ay paket bakiyesi azaldığı zaman doldur mesajını gönderiyorsunuz ve sadece o ay için geçerli olacak şekilde bakiyeyi dolduruyor. Yani doldur sisteminin otomatik aboneliği olmadığı belirtilmiş taahhütlü değil yani.

şuan ki tarifemde her fatura döneminde otomatik olarka tarife ucretini kesiyo tarifeyi yüklüyo. otomatik yinelemeyi iptal için xxxx e mesaj atın falan diyor bu şekild ebi ssitem değil yani
    Hocam tarife iptal edilemez ancak değiştirilebilir. Anladığım kadarıyla paket ile karıştırdınız sanırım. Ben "Esnek süper 3gb (28 tl)" tarifesi üzerine bittikçe doldurdur paketi (10 tl) yapıyorum. Siz sanırım attığım linkteki "tarifelerden" birisindesiniz. Tarife değişikliği yapıp ekstra dolduranı etkinleştirebilirsiniz. Anlamışımdır ve anlatabilmişimdir umarım.
    Bittikçe dolduran tarife tamamen kafa karışıklığı yani. Başka tarifelerden de doldurma yapılabilir.
  • Securebay kullanıcısına yanıt
    Karışıklık yok telsiz kullanım ücretini hesaplayıp *7000# den (1) Hat işlemlerim (4) Telsiz Ücreti Sorgulama Başında yada bittiğinde doldurabilirsin İstediğin içeriki
  • hep başkalarımı paylaşacak bu sefer de ben paylaşayim :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya Eklendi Paylaşım için Teşekkür ederiz
  • Doldur özelliği yok tarife tutulmayabilir :) tek kusuru budur
  • Bende 25 tllik pakete geçtim hediyeler de geldi şu an mutluyum

• quote:

Hocam tarife iptal edilemez ancak değiştirilebilir. Anladığım kadarıyla paket ile karıştırdınız sanırım. Ben "Esnek süper 3gb (28 tl)" tarifesi üzerine bittikçe doldurdur paketi (10 tl) yapıyorum. Siz sanırım attığım linkteki "tarifelerden" birisindesiniz. Tarife değişikliği yapıp ekstra dolduranı etkinleştirebilirsiniz. Anlamışımdır ve anlatabilmişimdir umarım.

sanırım şimdianladım. oradaki ifadede tarifeden (750 dk-1000sms-2gb) bahsediliyor diye düşünmüştüm ama siz söyledikten sonra anladım kı sanırım oradaki paketler (10tl-15tl) için geçerli.
    Aynen öyle
  • quote:

Aynen öyle

Çok oluyorum ama bir soru daha.
    bu tarifede taahhüt bulunmadığına göre bu ay Bittikçe Dolan 1gb sonraki ay Bittikçe Dolan 2gb tarifesini kullanabilir miyim?
    yoksa birine başlayınca hep aynı tarifeden devam mı edecek?
    30 günde bir tarife değişikliği yapabilirsiniz. Geçeceğiniz tarife, bittikçe dolan paketine uygunsa neden olmasın. Bittikçe dolan paket tek bir tarifeye özgü bir şey değil yani.

• quote:

30 günde bir tarife değişikliği yapabilirsiniz. Geçeceğiniz tarife, bittikçe dolan paketine uygunsa neden olmasın. Bittikçe dolan paket tek bir tarifeye özgü bir şey değil yani.

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/bittikce-dolan-tarifeler.php
    ben ttkom dan buna geçmeyi düşünüyorum. bu başlı başına bi tarife değil mi?
    eğer başlıbasına bi tarife değilse MAYIS ayına özel 19tl lik fiyat sadece bir aylıgına geçerli demek oluyo o zaaman
    Benim kafa nedn bu kadar karıstı ya

• Kisiye ozel olabilir mesaj geldi

3 gb 500 dk 1000 sms 25 lira.

Bende suan 2 gb 500 dk 1000 sms 20 lira

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam linkteki tarife başlı başına bir tarife evet. Ama önceden de dediğüm gibi karıştırmışlar işi suç sizde değil yani. Sadece bu tarifeye özel yapılıyormuş gibi lanse edilmiş tarife ismiyle. Tarifenin ismine takılmayın bu isimde olmayan birçok tarife de bittikçe doldurabiliyor.

Yani özetle seçtiğiniz tarifeniz aylık düzenli olarak devam edecek aynı fiyatta. Bittikçe doldurma özelliğini ayrı bir paket olarak düşünün. Sadece paketi ekstra doldurmak istediğiniz ay tarifenize ek ücret olarak yansıyor.

• -Faturasız Hat -

Arkadaşlar ben telsiz bilmem ne vergisini benim yerime Vodafone ödediği için Cep Standart tarifesi kullanıyordum.

Paket dönemini geçirmediğiniz sürece uygun paket (Freezone 3U1) alarak en azından bu vergiden kurtuluyordum. Ama artık bu olay bu ayın başından itibaren bitiyor diye mesaj geldi. Yani artık Cep Standart tarifesinde telsiz bilmem ne vergisi var.

Ben de uygun bir tarifeye geçip paket almayacağım...

SORU: Şimdi kendime uygun bir tarifeye geçsem, paket dönemim bitince Paket yenileme olayım kendiliğinden iptal olacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhunturk -- 5 Mayıs 2016; 21:22:24 >
  • ben de cep standart'a geçirmek istiyorum, 7000e mesaj atıyorum, cevap yok...
    (borç filan yok, bittikçe dolan 1 gb tarifesi)

fazla kullanılmayan ve açık kalması gereken bir hat..
    en uygun tarife heralde cep standart sanıyorum, ama geçiş yapamıyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhunturk kullanıcısına yanıt
    1 Mayıs 2016 dan sonra Standart Tarifesinden de Telsiz Kullanım Ücreti Alınmaya Başlanmıştır
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.