Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
6.819
Cevap
265
Favori
1.369.972
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Vodafone >> VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR]
Giriş
    13840 Mesaj

Edevletten vodafone un sayfasına yönlendiriyor oradan talep edilmiyor aylardır çalışmıyor o sayfa. Vodafonea yazdım nafile. Btk ye yazdım o da vodafone A iletiyor. Yine düzeltmiyorlar bayiye git diye akıl veriyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    parlak47 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bayiye gidip bir kagit doldurmaniz lazim diye biliyorum ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    inexo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet vodafone da öyle. Ama işini bilen eleman varsa öyle. Yoksa bilenini ara dur. Konya için işini bilen 1eleman var mesela. Hemen tıkır tıkır hallediyor güler yüzlü ve nazik biri ayrıca.
    Diğer operatörler online sistemle iban girerek anında yaptırıyor. Vodafone süründürüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cronaldo2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Maalesef oyle

|
    |
    inexo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba 1 aydır yolunu gözluyoruz tekrardan hoşgeldiniz @parlak47 sizden bir isteğim var ucuz tarife arıyorum 10 yada 15 tl arası sadece konusmak icin dakika lazim. Diğer operatörlerde 15 tl ye 300 dk var vodafone da bulamadım yardimci olursan sevinirim. 😊 ayrıca vodafone da sınırsız mobil internet var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildizcuneyt -- 24 Aralık 2017; 21:30:29 >
  • Binbaşı
    1468 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yildizcuneyt

Merhaba 1 aydır yolunu gözluyoruz tekrardan hoşgeldiniz @parlak47 sizden bir isteğim var ucuz tarife arıyorum 10 yada 15 tl arası sadece konusmak icin dakika lazim. Diğer operatörlerde 15 tl ye 300 dk var vodafone da bulamadım yardimci olursan sevinirim. 😊 ayrıca vodafone da sınırsız mobil internet var mı?

Merhaba hosgeldiniz 18₺ ye 750dk+250mb SUPER600->7000e gonder. Sınırsız internet yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 24 Aralık 2017; 22:44:5 >
    |
    |

3 hat var interneti bol fiyatı uygun bir tarife aramaktayız.

|
    |

Quatro Mobile F1453

1.3 Ghz QUAD CORE (4 Çekirdek) MTK 6582 İşlemci | 16GB Dahili Hafıza (32GB'a kadar destekler)|
    1GB RAM | ARM-MALI-400-MP2 Dual Core 500 Mhz GPU Grafik İşlemci | HD IPS OGS Gorilla Glass 2 Ekran|
    13MP F2.0 piksel Autofocus HDR Arka Kamera | 5MP piksel Ön Kamera | Android 4.4 KitKat İşletim Sistemi
  • Yarbay
    2938 Mesaj
    Mega yeni tarifesi devam etmeyecek mi 19 tl ye 600 dk 1000 sms 3 gb internet?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: maczone

Üstadım yedek hatlardan birini 27 TL olan Altın Midi tarifesine geçirdim. Online işlemlerden 30 TL yükleme yapmaya çalışıyorum ancak "operatörünüz bu kapsamda yükleme işlemine izin vermemiştir" şeklinde bir uyarı çıkıyor. Bunun ne olduğu konusunda bir bilginiz var mı?

Konu başlığında A101 lerden yükleme yapılması gerekir demiştim HERYERINDIRIM->7000 e gönder 30TL yükleme yap Daha sonra ALTIN MIDI->7000 e gönder

|
    |

ACER PREDATOR HELIOS 300 GAMING LAPTOP
  • Yüzbaşı
    426 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Üstadım yedek hatlardan birini 27 TL olan Altın Midi tarifesine geçirdim. Online işlemlerden 30 TL yükleme yapmaya çalışıyorum ancak "operatörünüz bu kapsamda yükleme işlemine izin vermemiştir" şeklinde bir uyarı çıkıyor. Bunun ne olduğu konusunda bir bilginiz var mı?

Konu başlığında A101 lerden yükleme yapılması gerekir demiştim HERYERINDIRIM->7000 e gönder 30TL yükleme yap Daha sonra ALTIN MIDI->7000 e gönder

Parlak benim tarifem freezone 26 yas alti olan firsat 3 galiba 500 dk+1000 sms+3 gb olan bana 3 gb yeterli gelmiyor ben bu tarifete 25 tl +telsiz ile 29 tl. oduyorum. Simdi mevcut tarifemi nasil iptal edip 27 lik+ telsiz ile olan diger tarifelere nasil gecebilirim.

• Yarbay
    9321 Mesaj

22tlden devam ediyor

|
    |
    oktay1910 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Seranlutfi

Hoşgeldin parlak47 kardeş gözümüz yollarda kaldı:)

Meyve veren ağaç taşlanırmış takma kafana

Hoşbulduk Bakalım en güzel tarifeleri sizinle paylaşırım elimden geldiği kadarı ile

Nerdeydin ki geldin

44 gün uzaklaştırma aldık

Herkese yardımcı oluyorsun 44 gün uzaklaştırma ne oluyor.forum yöneticisi valla ayıp ediyosun.

• Yarbay
    2938 Mesaj

22 tl ye 500 dk 1000 sms 5 gb veriyor türk telekom.

|
    |
    cronaldo2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: XenonMan58

quote:

quote:

Parlak benim tarifem freezone 26 yas alti olan firsat 3 galiba 500 dk+1000 sms+3 gb olan bana 3 gb yeterli gelmiyor ben bu tarifete 25 tl +telsiz ile 29 tl. oduyorum. Simdi mevcut tarifemi nasil iptal edip 27 lik+ telsiz ile olan diger tarifelere nasil gecebilirim.

Geçebilirsiniz

• Binbaşı
    1468 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bittikçe Dolan Midi 2GB bu aya kadar 19 liraydı, şimdi 22 olmuş. Doğru mu?

Evet doğrudur
    |
    |

Orijinalden alıntı: ego37

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Seranlutfi

Hoşgeldin parlak47 kardeş gözümüz yollarda kaldı:)

Meyve veren ağaç taşlanırmış takma kafana

Hoşbulduk Bakalım en güzel tarifeleri sizinle paylaşırım elimden geldiği kadarı ile

Nerdeydin ki geldin

44 gün uzaklaştırma aldık

Herkese yardımcı oluyorsun 44 gün uzaklaştırma ne oluyor.forum yöneticisi valla ayıp ediyosun.

Yapacak bir şey yok geldi geçti değişiklik şuana kadar yok kodlar artık herkese açık olmuyor Turkcell gibi oldu
    |
    |

• Binbaşı
    1468 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Paketi siz yokken konu içerisinde geçen mesajlardan sonra yapmıştım hiç A101 olduğundan da haberim yoktu. Teşekkür ederim sizin dediğiniz yöntem ile hallettim. Bu işlem sürekli olarak geçerli olmaz herhalde.

Önerebileceğiniz başka tarifeler var mı üstadım.

1 yedek hat için 20 TL'ye kadar 2 GB'lık paket arıyorum netten TL yüklenebilen. 25 yaş altı tarifeler uymuyor.
    2. yedek hat için 25 TL'ye kadar 4 GB'lık paket arıyorum netten TL yüklenebilen. 25 yaş altı tarifeler uymuyor.

Kendi kullandığım yedek hat içinde 30 TL'ye kadar en çok ne alınabiliyorsa onu almam avantajlı olacaktır. Yine 25 yaş altı tarifeler uymuyor.

Valla şartlar öyle esnek tarifeleri alman için 1.dereceden 7-26 yaş arası kullanıcı tanımlaman lazım https://forum.donanimhaber.com/vodafone-kullanici-tanimlama-islemi-26-yas-ustu-icin--105918539
    İnceleyebilirsin
    Altın tarifelerde maalesef sadece A101 marketlerinde TL yükleme yapabilirsin A101 e gitmem diyorsanız bu işlemi yapmanız gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 25 Aralık 2017; 21:21:50 >
    |
    |

Reklamlar
SEO
bankalar.org
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.