Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.582
Cevap
256
Favori
1.700.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Numara taşıma ile geldinse ve 30 gün dolmadıysa musteri hizmetlerini ara 12 ay boyunca alman gereken 1 GB hediyeyi tanımlattır. 1 GB hediyesi olmazsa 39 TL ye Selfy paketleri bu tarifeyi ezer. Media Markt 6 GB + 1000 dk 27 TL. Yani 8 TL ucuz.
    Internet Hediyeli tarifelerde hediye 1 GB olmazsa cazibesi olmaz yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

En son ne zaman kimlik değiştirdin yada yeniledin.
    2009 tarihinde çook önceden
  • Kafama Göre tarifesini kullanan var mı? internettten biraz bakınca şikayet olarak, sınırsız kullanılacak uygulama olarak instagram seçsen bile tarifenin internetinden düştüğünü yazmışlar.
  • Ben kullaniyorum secili uygulama gb lar secili uygulama icin verilen internetten duser yalniz ba kg2 kullaniyorum

• Merhaba,
    Bu tarifeye nasıl geçiyoruz. Direkt bayiye gidip söylesek bu tarifeye geçirirler mi?

• 26 alti KG2 YAZ 7000 GONDER

• hnım ve beni taşısdk tuerkcellden vodsa fatureasıza . şu asm ödeme yaptık tariflerimizi kullanıyıruz bi kaç gündür.bi üst tarifeye geçebilirmiyiz 30 gün dolmadan
  • Merhabalar, bu Vodafone'daki HY250 DK hala geçerli mi eğer gecerliyse sadece konuşma için kullandığımız telefonu ona gecireyim

• parlak47 10 gb en uygun faturasız geçişe açık neler var? Taşıma ile geçişe.
  • Türk Telekom'dayım 1.000 dakika konuşma ve 2 GB intenet gerekiyor. Konunun başını incelediğimde bana en uygun tarife "Konuştuğunca İnternet Fırsat L" olarak görünüyor. KIFIRSAT L ---> 7000 halen geçerli midir? Hattımı taşıdıktan sonra ayazda kalmayayım.

Konuyu açan kişiye çok teşekkürler.
    Yanıt için de şimdiden teşekkür ederim.
  • Ilk ana sayfadakiler gecerli hala ordan bakin ve guncel

• quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

Herhangi bir tarife seçip taşıma olduktan sonra
    HEDIYELI M->7000 e gönder kabul etmezse KISUPER->7000 e gönder
    Bu iki tarifesi kabul ederse
    1GB hediyesi için 1GB HEDIYE->7000 e gönderiniz.
    İkisini kabul etmezse KONUSTUGUNCA INTERNET RAMAZAN->7000 e gönderip
    Her 3 tarife 23TL karşılığında 750DK+1000SMS+3GB içeriğine sahiptir.
    Konuştuğunca internetin anlamı hafta içi konuştuğunuz dakika kadar o kadar dakika boyunca internet hediye geliyor.

Alıntıları Göster
    Hocam, sonunda taşıma işlemi tamamlandı ve KISUPER i kabul etti geçiş yapıldı diye sms de geldi fakat 1 gb hediye kabul etmiyor, İşleminizde hata oluşmuştur diyor ne yapmam gerek?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7F4C16ECB

Hocam, sonunda taşıma işlemi tamamlandı ve KISUPER i kabul etti geçiş yapıldı diye sms de geldi fakat 1 gb hediye kabul etmiyor, İşleminizde hata oluşmuştur diyor ne yapmam gerek?

Alıntıları Göster
    Hediye 1gb sanırım alima kapandi

• Bende aynı pakete geçtim gün içinde, bende de 1 gb olmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Senelerdir pttcell i 14 tl den kullaniyorduk. 24 tl yaptilar. Annem ve babam icin sadece konusma amacli bir tarife var mi uygun fiyatli? Gecen vodafone a sordum 25 tl en az yuklemeniz gereken tutar dediler. Daha dusuk faturali veya faturasiz tarife bulabilir miyiz? Yardimci olanlara şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • parlak47 size 10 gb paket sormuştum cevap alamadım 40 lirayı geçmeyen 10 gb paket var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eskiaçıksarıdesene

Merhabalar, bu Vodafone'daki HY250 DK hala geçerli mi eğer gecerliyse sadece konuşma için kullandığımız telefonu ona gecireyim
    geçerli miymiş hocam bilgi alabıldınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: airtime

parlak47 size 10 gb paket sormuştum cevap alamadım 40 lirayı geçmeyen 10 gb paket var mı?
    İlk mesaj günceldir kendinize uygun olan tarifelere bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocshooter

Senelerdir pttcell i 14 tl den kullaniyorduk. 24 tl yaptilar. Annem ve babam icin sadece konusma amacli bir tarife var mi uygun fiyatli? Gecen vodafone a sordum 25 tl en az yuklemeniz gereken tutar dediler. Daha dusuk faturali veya faturasiz tarife bulabilir miyiz? Yardimci olanlara şimdiden teşekkürler.
    Numara taşıyarak gelenlere özel Faturasız Gani M taifesi var,heryöne 1000 dakika 100 sms verir. Bu 1000 dakikayı ister internette kullan ister konuşmada.
    Tarife ücreti 20 TL. Şuan Vodafonedeki en uygun tarife Gani M.

500 dk yeter desen,500 dk olup da 20 tl altı olan tarife yok.

Gani M tarifesini bayii tanımlayamaz,sadece müşteri hizmetleri tanımlar.
    Hattınız taşınınca MH'ni arayıp tarifenizi Gani M yaptırın ve sonra yükleme yapınız. Gelsin 1000 dk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 18 Şubat 2019; 18:58:12 >
  • use2000 kullanıcısına yanıt
    Konuştuğunca internet yada İnternet Hediyeli M tarifesi size uygun olabilir.
    Ücretleri 23 TL. Internet hefiyeli M tarifesi 3GB+1 GB hediye internet,ayrıca her cumartesi-pazar 90 dakika bedava sınırsız internet veriyor.Datadan yemez.

2 tarifeyi de hattınız taşındığında müşteri hizmetlerini arayarak tanımlatabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.