Şimdi Ara

Vodafone Faturasız 25 TL Boyner çeki ve 3Gb internet (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
5
Favori
11.157
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dediğiniz gibi yapınca oldu hocam, teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 yükledim gelen giden yok

• vitriol kullanıcısına yanıt
    TT'yi de boş verin bence. Turkcell'i denemedim ama. O belki olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: enorton

kampanya 3 kasımda çıktı sanırım 4 kasımda 2 hatta uygulamadan yükledim ama çek gelmedi. twitterdan yazdım 3 gün oldu dönen yok

şikayet yazdım mail atın diye cevap geldi. Mail attım kampanya linkini ve bana gelen bildirimin ekran görüntüsü koydum. Yükleme yaptığınıza dair ekran görüntüsü yollayın diyor bugün bir kadın aradı. Göremiyor musunuz yüklemeyi diyorum göremiyorum diyor. Ben nerden alıcam ekran görüntüsünü dedim? Uygulamadan dedi. 1 sn dedim girdim uygulamaya nerden dedim? nerden yüklediyseniz ordan dedi. Girdim tl yükle var sadece, geçmiş yükleme yok. e hani nerden bakıcam diyorum ben bilemem dedi. artık kafama attı ağzma ne gelirse söyledim. o anda ekran görüntüsü alıp ispat etmem lazımmış. komediye bak. rezilliğe bak. ben bana bildirim geldiğini kanıtlayacağım, uygulamadan yükleme yaptığımı kanıtlayacağım. vodafone da canı isterse verecek hediyeyi. sahtekar herifler. 7 dk boyuncu bağırdım çağırdım, ağzıma geleni söyledim. durduk yere sinir oldum üç kuruş için.

Gir bak adam nerden yapmış yüklemeyi. göremiyormuş o zaman benim suçum ne?

• quote:

quote:

kampanya 3 kasımda çıktı sanırım 4 kasımda 2 hatta uygulamadan yükledim ama çek gelmedi. twitterdan yazdım 3 gün oldu dönen yok

şikayet yazdım mail atın diye cevap geldi. Mail attım kampanya linkini ve bana gelen bildirimin ekran görüntüsü koydum. Yükleme yaptığınıza dair ekran görüntüsü yollayın diyor bugün bir kadın aradı. Göremiyor musunuz yüklemeyi diyorum göremiyorum diyor. Ben nerden alıcam ekran görüntüsünü dedim? Uygulamadan dedi. 1 sn dedim girdim uygulamaya nerden dedim? nerden yüklediyseniz ordan dedi. Girdim tl yükle var sadece, geçmiş yükleme yok. e hani nerden bakıcam diyorum ben bilemem dedi. artık kafama attı ağzma ne gelirse söyledim. o anda ekran görüntüsü alıp ispat etmem lazımmış. komediye bak. rezilliğe bak. ben bana bildirim geldiğini kanıtlayacağım, uygulamadan yükleme yaptığımı kanıtlayacağım. vodafone da canı isterse verecek hediyeyi. sahtekar herifler. 7 dk boyuncu bağırdım çağırdım, ağzıma geleni söyledim. durduk yere sinir oldum üç kuruş için.

Ben pes ettim 3. Kez mesaj attım gelen mesaj hep aynı ama en kısa zamanda Vodafone sana güle güle gozgore göre milleti aptal yerine koyarsan gerekli cevap verilir Vodafone'dan kaçma zamanı fazla para veririm Turkcell veya telekom'a gecerim

• quote:

Orijinalden alıntı: emekci35

quote:

quote:

Ben pes ettim 3. Kez mesaj attım gelen mesaj hep aynı ama en kısa zamanda Vodafone sana güle güle gozgore göre milleti aptal yerine koyarsan gerekli cevap verilir Vodafone'dan kaçma zamanı fazla para veririm Turkcell veya telekom'a gecerim

kanıtlama zorunluluğu müşteride olur mu ya, saçmalığa bak. twiterdan yazdım bilgileri aldılar 542 yi arayın diye sms geliyor :) Çözüme bak. arıyorsun şikayet kaydı bırakıyorsun mail atın diye cevap geliyor. mail yazıyorsun e hadi bize kanıtla. kampanyayı kanıtla, bildirim geldiğini kanıtla, yükleme yaptığını kanıtla, hediye gelmediğini kanıtla. sen napıyorsun? biz görüntüleyemiyoruz maalesef.

• enorton E kullanıcısına yanıt
    yanımda uygulamasından yaptığım 50 tl yüklemenin ekran resmini gönderdim

hala inanmıyorlar

pakete düşen ve kampanya resmi dahil. kendi sistemlerinde ayan beyan ortadadır ama..

yok arkadaş bu vodafondan bi cacık olmaz

vodafone zıvanadan çıkmış

derhal terk edilmesi gereken, müşterisini hiçe sayan, memnuniyet hiç vermeyen vodafone düşman başına!
  • Vodafone çıldırdı :) Şimdi de "Vodafone yanımda üzerinden yüklemediğiniz yüzünden yükleme yapılmamıştır" diye mesaj atmışlar. Allah'a havale ediyorum.
  • bu konu güncel olmalı vodafone kampanyalarına katılanlar 100 kez düşünmeli ? herşeyi ispat edebilmeli etse dahi kampanya kazanımı alması kesin değil
  • Bana bayiden yükleme yapmışsınız diyor aklımla dalga geçiyor galiba bunlar. Reklam kuruluna şikayet etmeli bunları.
  • Sahap08 S kullanıcısına yanıt
    maksat VODAFONE'un sözünde durması, kampanya gereğini yerine getirmesi
    yok
    sa 25 tl boyner çeki ve çekmeyen verimli olmayan telefonu aşırı ısındıran internetleri değil

nalet vodafone bu: sözlerinde durmuyorlar, belgesiyle ekran görüntüsüyle gösterdim 50 tl yüklemeyi yan çiziyorlar
    Vodafon YANIMDA uygulamasından yaptığımız ve ekran görüntüsü apaçık yüklenen numaramdan 50 tl yüklendiğini
    kendi sürekli iyileştirme çalışmalarında olan kaput sistemleri göremiyormuş

ilginç olanda "Bayiiden yüklemişsiniz" derken hangi bayii olduğu bellidir öyle diyorlarsa söylesinler söyleyebilecekler mi
    buna çamura yatmak denir demekki vodafone müşteriye doymuş
    vodafona gelmeyin diyorlar böyle deli saçması müşteri hizmetsizlikleriyle

almıyorum kalsın boyner çeki de 3gb çekmeyen telefonun şarzını bitiren, yakacak derecede aşırı ısındıran internetleri de
    telefonun aşırı sıcaklanmasıyla suyu ısındıydı zaten mh'nin de deli saçması sözleriyle öfkem de kabardı

az kaldı az kaldı 1 ocak 2018de vodafone'dan toplu çıkış hareketine var mıyız?

not: bunu yazarken TVde vodafone reklamı dönüp duruyordu.
    stadlar sponsoru
    cafcaflı reklamlarla 24 ay taahhüde esir etme
    kalitesiz hizmet

• Boyner de 101₺ ilk sepet yaptım kodu gift bölümünden girdim 50₺ indirim yansıdı . Ödemeye geçerken bir hata oldu işlemi başa aldım şimdide kodu kabul etmiyor . Şimdi kod İçin Vodafone mu Boyner mi muhatap ? Tabi ulaşabilirsem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hey FreeZone'lu! 4GB internet ve 10 TL'lik hediye yemeksepeti ceki kazanmak icin hemen Vodafone Yanimda uygulamasindan 50 TL yukle! Unutma son gun 3 Aralik firsati kacirmamak icin hemen tiklahttp://vftr.co/liratopup B003

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone yalanları son gaz, yersen...
  • Hattı taşıyacaktım konuyu gördüm bir şans verdim. 50tl yükledim indirim kodu geldi.Sitede kullandım sorun çıkmadı vodafone beni şaşırttı.
  • 2. Hattıma uygulamadan dediği kadarı yükledim internet de gelmedi çek de

• Kasım ayında aynı mesaj bana da geldi. Yanımda uygulamasında da gözüktü. Yüklemeyi yaptım. Ne internet geldi ne de hediye çeki. Online işlemlerden şikayet oluşturdum. Dalga geçer gibi bir cevap yazdılar. Kendi yaptıkları kampanyadan haberimiz yok ayaklarına yattılar. Şikayetvar'a falan yazdım ama bir sonuç yok tabii ki.

Özetle; inanmayın, kanmayın .
  • 5o tl yükledim.internette geldi çekte.ama çeki girdiğimde bulunamadı hatası veriyor.
  • vincentvega kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran goruntuleriyle birlikte BTK'ya sikayet kaydi olusturun. Oradan sonuc alinabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ervy.yuh

Hocam ekran goruntuleriyle birlikte BTK'ya sikayet kaydi olusturun. Oradan sonuc alinabiliyor.

Hey VEDAfonlu;

iş inada bindi

SÖZLERİNDE DURMUYORLAR kampanya şartlarını yerine getirdiğimiz halde mağdur ettiler

Bu VODAFONE'u 50 tl yükleme sırasında çektiğim ve paket düşünce kalan YANIMDA uygulama ekran goörüntüleriyle birlikte BTK'ya sikayet edeceğim

BTKdan ceza alsınlar da akılları başlarına gelsin: Vodafone Ramazanda a101 çekiyle kandırdığı müşterileri artık yolunacak ördek gibi görmesin

2018de vodafonsuz hayata merhaba diyelim. sloganımız "vedaFon!"
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.