Şimdi Ara

Vodafone EDGE 'mi gecti????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung tel kullandıgım icin, kullananlar bilirler, G veya E harfi sebeke destekledigi surece ekranda kalır. Turkcell hattim takılıyken E harfine alıskındım da, bugun Telsim hattımın takılı oldugunu ve E harfinin oldugunu gorunce sasırdım. telsim bizden habersiz EDGE 'mi gecti ne :))

• bende nokia var gözükmüyor ama umarım dediğin doğrudur vodafone dan edge bekliyoruz artık
  • deneme yapıyor olabilirler.
  • ben k790i kullanıyorum G (gprs)harfi var gectigini zannetmiyorum
  • bende sasırdım dogrusu.dun gece sisli civarlarındaydım.bi baktım E harfi var.hatta gprs e baglandım,sorunsuz baglandı.suanda oto sanayi civarındayım,ne E nede G var,buda ayrı bi olay:)
  • 3g den umudu kesince edge i getirelm bari demişlerdir.
  • şaşıracaksınız ama bi kaç gün önce ev cep ve hatta internet bağlantıları yoktu nokia telefon kullanıyoruum hattım vodafone çekim olmadığı için ekranda EDGE yazıyordu
  • vodafone ne edge yapar ne de 3g siz unutun
  • quote:

Orjinalden alıntı: alcilpolple

vodafone ne edge yapar ne de 3g siz unutun

Yapmama ihtimalini sen unut bence
  • umarım yapar neden yapmasını ıstemeyım ama kuru kuruya agızlarda hep laf vodafone geldı sebeke mukemmel olcak falan dıye. hala bı numarasını goremedık mahkeme gunu gıbı ılerı atılıyo tarıhler. vodafone ılk geldıgınde 1 yıl sonra super olcak denıyodu 1 yıla yaklasıldı hıcbısı degısmedı
  • ben dün maltepe civarındaydım telefonda e harfi vardı sanırım bazı bölgelerde geçmiş edge ye
  • bende samsung L-760 var bende de E harfi yazıyor 2 gündür...
    önceleri G harfi vardı
    yer istanbul kadıköy
  • bende l760 var g yok e var
  • quote:

Orjinalden alıntı: alcilpolple

umarım yapar neden yapmasını ıstemeyım ama kuru kuruya agızlarda hep laf vodafone geldı sebeke mukemmel olcak falan dıye. hala bı numarasını goremedık mahkeme gunu gıbı ılerı atılıyo tarıhler. vodafone ılk geldıgınde 1 yıl sonra super olcak denıyodu 1 yıla yaklasıldı hıcbısı degısmedı

Doğru söze ne denir ki
  • arkadaşlar bende edge ile bağlanıyorum su an samsung l760 var peki bir soracağım ben vodafone un kendini aşan tarifesine üyeyim ama gprs için gprs ile edge nin farkı var mı yani edge ayrı olarak faturaya yansımaz değil mi gprs ile aynı şey değil mi ?
  • ücretlendirme şu an aynı..
  • Eskişehir de Edge şu an faliyette.Haberiniz olsun
  • Evet bende tokat ta edge de kullaniyorum,fakat edge gelismis gprs olarak tanimlanirken bunda en ufak bi degisim yok hatta yavaslamis,televizyon izlerken buffer yuklemesi daha uzun suruyor mesela,ama daha yeni basladilar asil hizini daha sonra ulasabilir
  • 3G hazırlıkları sürüyor. İstasyonlar yenileniyor. Yatırım yavaş da olsa sürüyor kanımca
  • bursada da her yerde edge var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.