Şimdi Ara

Vodafone’daki Hediye İnternet varken Ana Kotadan Yeme Kurnazlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çarktan 1 hafta 3 gb internet çıktı. Paketin bitmesine 3 gün kala 100 mb internetim kaldı ve ana internet paketimden yemeye başladı. Sistemsel bir hata mı yoksa şark kurnazlığı mı çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 13 Nisan 2021; 9:6:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Vodafone'da en azından hediye GB paketlerinde paketin bitimine son 200MB kala kota sayımını online işlemlerde durduruyor. Yani kota sayımını durdurmuyor da size güncel kotayı bildirmeyi durduruyor. Böylece hediye kotayı aşıp kendi paketinizden kullanmanıza yol açıyor. Online işlemlerin kota takibine güvenmemeli, telefonunuzun veri sayacına güvenmelisiniz. Hata değil şark kurnazlığıdır herhalde. Sonuçta paketteki son 200MB'a kadar güzel güzel sayıyor.

• Telekomun faturasızlara yaptığı gibi yapıyor.
    Paketin büyüklüğüne göre az mb kala diğer pakete geçiyor btk bişey demiyor tüketici hakem heyeti sonuç bekleniyor
    Önceden Turkcell 25 mb kala İnterneti durdurup bağlantıyı otomatik kesiyordu sonra devam ettiriyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatura aşım konusunu dusunmek sıkıntı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Starforces S kullanıcısına yanıt

Turkcell'de 10 TL, Vodafone'da 7 TL aşım durdurma özelliği var. Kullanımınız durur ve ek pakete yönlendirir aşım yapmaz.

Turkcell sadece 10 TL karşılığı durdurma özelliği verir.

Vodafone ise 7 TL karşılığı hem hediye 1 GB 250 dk hemde durdurma özelliği verir.j

• Vodafone'un faturalısı sıkıntı gibi ya. Bir üyenin gece yatarken 5'te ek paket tanımlamış sistem otomatik. Müşteri hizmetlerini aramış üye abimiz, müşteri temsilcisi çocuğunuz gizlice gece almış paket almıştır demiş. Halbuki üye abimiz evinde yanlız yaşıyor herhalde cinler ek paket alıp dh'de sörf yapmış olabilir  

• Bugün yine aynı sorundan muzdarip oldum. 1 günlük 1 gb interneti kullanıyorum. Diyorum ki ne güzel kotamdan az düşüyor. Meğersem ana kotamdan düşüp duruyormuş.

Beyler bu konuda bir şeyler yapılmalı resmen tüketiciyle dalga geçiyorlar. Btk’ya filan mı şikayet etsek?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt

Ses getiremeyiz. AKN için millet kendini yırttı anca kalktı oda Turknet olmasa kalkmazdı hala.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.