Şimdi Ara

Vodafone Çerkezköy Fiber (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
8
Favori
25.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önümüzdeki yıl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sefacikan S kullanıcısına yanıt
    Kaziliyor orasi

• Orta fiyatlı önerebileceğiniz bir fibermax tarifesi varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xhemten X kullanıcısına yanıt
    Şuanda abone olamazsınız bina aktif olunca bizim ekip gelir

• VodafoneFibermax V kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkür ederim.

• Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi Kahraman Sokak no:29 kat:2 daire:5 çerkezköy Fiber optik kablolar ne zamana bağlanacak.

• Tahir ağa sokak no 10/12 daire 9 gelicekmisiniz başvuru yapmak istiyoruz

• Bulunduğunuz adreste malesef fiber altyapı bulunmamakta

• Bugün yarin gelinir merak etmeyin

• Tekirdağ Çerkezköy Gaziosmanpaşa mah Beyazsu sk ta ikamet ediyorum. Sokağımızda şuan kazı çalışmanız var ama bizim binaya doğru kutu bırakılmadı. Tekirdağ Çerkezköy Gaziosmanpaşa mah Beyazsu sk No:48 saha da yetkili birine ulaşamıyoruz. 10daire 1dukkan var en az 7-8 abone çıkacaktır. Yardımcı olursanız seviniriz

• Merhaba istasyon doğan sokak için plan var mı. Yeni taşındım. Evi kiralarken hiç aklımıza gelmedi internet olmayan bir yer olabileceği. Evi mi değiştirsek :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

Ben sana güzel bir dille açıklayım.

Mahallen zenginse gelir. Ya da çok yüksek katlı site olacak.

Yoksa Türk Telekom ne zaman kafası eserse o zaman yatırım yapar. He türk Telekom u bankalar aldıktan sonra zaten hiç yatırım bekleme.

İstanbul da bahçesehir ikinci kısımda yeni projeler var. Gir birine kiralayacagim ya da satın alacağım ayağına. Sıfır binada iki tane fiber alt yapı var.

Twitter da ttdestek e bak ondan sonra. Son 24 saat içinde kaç kişi aylardır alt yapı bekliyor. Adsl yüzünden sürünüyor ya da port bekliyor.

İnternet yatırımı öncelikle zengin mahallelere.

Şu an İstanbul Bahçelievler de merkez mahallesinde her yeri ist Telekom kazdı. İki adımda bir saha dolabı var superonline nin. Yayla nin oraya kadar geldiler. Ama sonrasına gitmiyorlar. Çünkü ondan sonrası gariban.
    Bu konuda haklısınız. Adsl yeni yayginlasirken turktelekom ve Superonline fiber hizmeti veriyordu bölgemize pilot bölge olarak. Şuan Superonline turktelekom kablonet Türknet hepsi 100+ hızları sağlayabiliyor. Bunun sebebi de lux konutlar oldu daha doğrusu daire sayısı çok konutlar. Lokasyon kozyatagi/istanbul

• MaterialScience kullanıcısına yanıt
    Bu da devletin suçu.

Doğalgaz firması gelip de burası zengin mahalle burada çok doğalgaz kullanımı olur ben buraya hizmet getirmeyim. Diğer yerlere ödenek yok diyip sallayım diyemez

Ama Türk Telekom bunu yapıyor. Diğer sağlayıcılar biz getirelim o zaman diyor. Bu sefer de Türk Telekom kanallarını kullandirtmiyor. O zaman kazalım diyorlar belediye haraç istiyor. Hadi haraç verip kazıp kabloları geçiriyorsun. Bu sefer de Türk Telekom neden alternatiflere kolaylık sağlıyorsun diye belediyeye baskı yapıp kabloyu zorla sökturuyor.

Bugün döşenen kablonun yarın birinin gelip zorla söktürme ihtimali olan bir sektörde ben neden yatırım yapayım ki. Vodafone a helal olsun yine uğraşıp bir şeyler yapıyor.

• Fibermax altyapısı FTTN,FTTC,FTTB,FTTH bunlardan hangisi olarak evlerimize geliyor acaba ??

• quote:

Orijinalden alıntı: mihritalia

Bağlık zambak sokak için bir proje var mı? 2 senedir telekoma dilekçe veriyorum. Ama bir şey yapıldığı yok.
    Bir bilgilendirme rica ediyotum. Baglik zambak sk icin calisma planiniz var mi? Tesekkur ederim.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    Bir de Turk Telekom yıllarca hizmetsiz bıraktığı binaya Vodafone önünden fiber geçirince, hemen kapıya kadar fiber çekip, Vodafone'u sabote etmesini biliyor.
  • Xhemten X kullanıcısına yanıt
    Ftth kuruluyor.

• sis651 kullanıcısına yanıt
    Cok haklısınız. Sol de çalıştığım dönemde, hiçbir altyapısı olmayan binaya, fiber sonlandırmasina 2 gün kala, ttnet gelip altyapı çekti. Yaklaşık 14 aydır binada hiç bir altyapı yoktu.

• burakkosucu kullanıcısına yanıt
    Bunu yapmazsa bir daha kimsenin o bölgede yüzüne bakmayacağını biliyor. Son kozunu oynayarak durumu kendisine çeviriyor yine. Milletimiz de önemsemediği için TT altyapı getirmiş, kullanalım diyor. Yıllardır sana altyapı vermeyen firma o yahu ama...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.