Şimdi Ara

Vodafone Çerkezköy Fiber (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
8
Favori
25.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi Kahraman Sokak no:29 hatlar ne zaman bağlancak bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • VodafoneFibermax V kullanıcısına yanıt
    Vatan Cad. Yunus Sokak. Ne durumda ? Öğretmenim ve epey mağduriyet yaşıyorum. Sizin fiber gelene kadar ben başka yere taşınacm bu gidişle.

• Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi Kahraman Sokak no:29 hatlar ne zaman bağlancak bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

• Nevalmut kullanıcısına yanıt
    Nisan sonu

• Oturduğum uz binaya bekliyoruz bakalım fiber internet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hali hazırda bi aboneliğim var atatürk mahalllesinde otururken başlatmıştım şimdi inönü mahallesine taşındım binada kutu var ama aktif değil henüz ne yapmam lazım
  • Bağlık mahallesi Töre sokak ve Kartal Sokak'ın geri kalan kısımları için bir çalışma yapılacak mı?
    2 yıllık Vodafone adsl internet taahhüdüm mart ayında sona erecek daha yollar bile kazılmadı.
    Çerkezköy'ün her mahallesine fiber çekilecek diye bangır bangır reklamlar yaptınız ama 2 seneyi geçti icraat yok !
  • Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi Kahraman Sokak no:31 altyapı kablosu ne zaman çekilecek bilgi verirseniz teşekkürler.

• VodafoneFibermax V kullanıcısına yanıt
    Kapaklıda nerelerde fiber mevcut ? Mahalle olarak paylaşabilir misiniz ? Oralarda ev bakmaya başlayabilirim yakın zamanda.

• Daha hala beklemekteyiz Vodafone fiber internet

• Çerkezköy Fatih Mahallesi Erkan Sokak altyapı çalışması olacak mı bilgilendirirmisiniz?
  • bu akşam iş çıkışı cumhuriyet mahallesi muhtarlığın orda kablo hattı
    çekiliyotdu yakında olan varsa belki işine yarar
  • yetkili kişinin telefonu yokmu atatürk mah güler sokakta eve hat çekmek için ha buğün geleceğiz ha yarın geleceğiz diye oyalıyorlar aynı sokakta çektiler ama sokagın bizim evin karşısını hepsini çektiler bizim ev tarafına çekmediler planlama var diyorlar plana göre sizin şu tarih deyin onuda demiyorlar sürekli oyalıyorlar yetkili kişinin telefon numarasını bilen varsa verebilirmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Çerkezköy'de Vodafone fiber internet ile ilgili görüşebileceğim bir telefon numarası verebilir misiniz?

• Arkadaş Eylül dediler hala yok ayıp be

• Ping konusunda zaten kronik problemli de ... son 1 haftadır iyice cılkı çıktı. Kapaklı-Çerkezköy'de olup aynı sorunu yaşayan var mı ?
    Sık aralıklarla internet resmen felç oluyor. Tüm sunuculara pingler bir anda 500-600'lere çıkıyor. 20-30 saniye sonra kademeli olarak düşmeye başlıyor. Tabi o süre aralığında oyun vs... tamamen kitleniyor.

Vodafone Çerkezköy Fiber

Müşteri hizmetlerini defalarca aradım. Ama bir problem olduğunu kabul ettirmek mümkün değil.

• Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi saha dolabı ve ana hatlar kablo koyulup döşendi ne zaman aktif olacak bilgi verirseniz teşekkürler ederim

• Modemimiz bağlandı ne zaman interneti kullanmaya başlarız

• Kullanmaya başlayanlar nasıl paketler kullanıyor, ne kadar hıza ne kadar ödüyorlar acaba?
    Binamda var ama halihazırda ucuz bir bağlantım olduğu için geçmeyi düşünmemiştim pek. Ama iyi bir hız olursa uygun bir fiyata, düşünebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.