Şimdi Ara

VODAFONE ARENA VS TT ARENA VS SARAÇOĞLU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
5.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TT Arena'yı pek beğenmezdim ama Vodafone stadından sonra değerini anladım. Beşiktaşlıların bu kadar övmesinin sebebinin stad hasreti olduğunu düşünüyorum. TT Arena ülkenin en iyi stadıdır, 10 yıl sonra daha iyi anlaşılır. Fenerbahçe yeni stad yapmadıkça da bu değişmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

Yahu siz hiç turk telekom arena stadini bizzat gidip gordunuzmu bizim staddaki ihtişam hiç bir stadda yok uzaktan bakinca uzay üssü gibi vodafone arena stadi basik kaliyor etrafindaki yollar stadi kapatiyor şaraçoglu ise gecekondudan dönme villa gibi kimse kusura bakmasin ama bu böyle

Katiliyorum tt arena ya laf soyleyen sadece ulasim olarak soylesin obur turlu yorumlarla kendilerini kandirirlar fb stadi kale arkalari vs cok demode stad zaten 90 yillarin stadlari gibi malesef disarisi zaten ayri bir komedi
    Besiktasin en buyuk avantaji stad juve arena gibi olursa atmosferi cok etkili olur kucuk stad cunku

• Bende onu diyorum siz eski stadi yenileyerek sadece yeni stadi ertelemiş oluyorsunuz. Yeni araba alma zamani gelmişken eski arabayi yeniden boyamak gibi birsey bu,yeni araba illaki alinacak sadece ertelemiş oluyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Stocker

TT Arena'yı pek beğenmezdim ama Vodafone stadından sonra değerini anladım. Beşiktaşlıların bu kadar övmesinin sebebinin stad hasreti olduğunu düşünüyorum. TT Arena ülkenin en iyi stadıdır, 10 yıl sonra daha iyi anlaşılır. Fenerbahçe yeni stad yapmadıkça da bu değişmez.

Vodafone arenada ne zaman maça gittinde bu sonuca vardin

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Vodafone Arena>Toki Arena>Ülker Arena

Toki Arena değil Saray Arena, başkanınız öyle diyor ben demiyorum.
  • Koca barcelona real madrid bile stadin dis ve ustunu degisip yola devam ediyolar.

Biz eski stadi yenilemedik. Stadi parca parca yikip bastan yaptik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üçünü karşılaştırmak mantıklı ve sağlıklı değil,yapılış yıllarında olan teknoloji,maddi imkanlar falan çok farklı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ambians farklı bir şey ben diyorumki zaten kadikoyde yapılan tezahuratlarin %75 i sokaklarda daha çok yankılanıyor ses içerde kalmıyor buna rağmen inanılmaz baskı kuruyoruz dusunun bide akustigin adam akıllı yapıldığını neler olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Vodafone Arena>Toki Arena>Ülker Arena

Toki Arena değil Saray Arena, başkanınız öyle diyor ben demiyorum.

Vodafone arena değil saray arena olacak.Mide bulandırdınız artık toki yaza yaza, bizimki toki madem sizinki de saray.Ne biçim insanlarsınız anlamıyorum gerçekten, insanın hayırlı olsun bile diyesi gelmiyor size.

• Saray Arena nedir Allahaşkına?

• Konum olarak 1 Vodafone 2 Kadıköy 3 Arena bu bariz belli zaten

Karsılastırma yaparken kadıköyü fazla katmamak lazım yapı olarak eski dönemde kalıyo ama yinede harika bir stadyum ve atmosferi oldugu gerçeğini değiştirmez.

Vodofone 2016 model bir stadyum ve tabikide diğer tüm stadyumlardan teknolojik olarak yeni şeylerle acılması gerekiyordu her sene telefonlar bile ne kadar değişiyoken stadyuma akıllı teknoloji gelmesi cok abes değil. Ayrıca atmosferını bilmiyoruz. Belki kadıköyü geçebilirz bilemeyiz.Şuan atmosfer en iyi kadıköyde.

Arenaya gelirsek yapı olarak en çok para ve malzeme harcanan stadyum Türkiyede fiziki olarak çok geliştirelebilir bi stadyum.

TARTIYA KOYARSAN ARENA HEPSİNİ TOKATLAR FAKAT ; VİTRİNE KOYARSAN ORADA VODAFONE VE KADIKÖYÜN YANINA ŞUAN YAKLAŞAMAZ.
  • Stat akıllı ama sonra vay efendim o kadar akıllı stat yaptık bize niye güncelleme vermiyorlar falan diye ağlamayın.

• hepsi cok super stadlar avrupadaki stadlarin bir cogundan daha iyiler anadolunun yeni stadlarida oyle, sidik yaristirmayalim keyfini cikaralim ulkemiz ve takimlarimiz bu stadlarda daha cok kalkinir bosa giden transferler gibi degil kalici bir yatirim.

hic tartismam insallah gs yle fenerinde daha guzeli olsun sevinirim sadece.
  • Vodafone Arenanin konumu herseyi bitiriyo beyler cok guzel yerde

• saracoglu zaten en eskisi oldugu icin dogal olarak geride kalacak. ama ben memnunum stadimizdan. sonucta evinde en yuksek istatistikleri yakalayan biz oldugumuza gore demek ki stadla uyum icindeyiz. hayiflanmaya gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

Koca barcelona real madrid bile stadin dis ve ustunu degisip yola devam ediyolar.

Biz eski stadi yenilemedik. Stadi parca parca yikip bastan yaptik.

Bence 0 dan gunumuze uygun dizaynla yapilsa yapilsa ve etrafindaki mekan duzenlense çok daha iyi olur

• konuma göre stad kıyaslaması yapılan dünyadaki tek ülke türkiyedir herhalde
    madem telsim arena var listede,torku arena bursa belediye stadyumu gibi muadilleride olmalıydı
  • TT arena > Vodafone arena > Ülker

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

konuma göre stad kıyaslaması yapılan dünyadaki tek ülke türkiyedir herhalde
    madem telsim arena var listede,torku arena bursa belediye stadyumu gibi muadilleride olmalıydı

Telsim nedir arkadas.Dunyaca unlu kac yillik mazisi olan Vodafone u Telsim yapabilmek buyuk basari

• Konum olarak Vodafone Arena en iyisi. Stad olarakta TT Arena'yı beğeniyorum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.