Şimdi Ara

vodafone a geçtim hadi hayırlısı.. Umarım pişman olmam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • vodafone geçtim hadi hayırlısı :) umarım pişman olmam.

• hayırlı olsun ne diyelim
  • hangi operatörden geçtiniz ona göre yorumlayalım
  • avea dan geçtim. özgür genc tarifesine. cok cazip geldi. bişe soracam bu vodafone 64 kb larında sorun var mı hala. forumda biraz arastırdım da. bazı arkadaslar sorunlu diyor. son bir soru daha vodafone telefonun sarjını hemen bitiriyormus dogru mu diger operatörlerin hatlarına göre çok yiyormuş sarjı? bilgi verenlere tesekkurler sımdıden
  • Hayırlı olsun bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @hsyn

avea dan geçtim. özgür genc tarifesine. cok cazip geldi. bişe soracam bu vodafone 64 kb larında sorun var mı hala. forumda biraz arastırdım da. bazı arkadaslar sorunlu diyor. son bir soru daha vodafone telefonun sarjını hemen bitiriyormus dogru mu diger operatörlerin hatlarına göre çok yiyormuş sarjı? bilgi verenlere tesekkurler sımdıden

64 lük kartlarda sorun yaşayanları bende okudum, şahsen ben hiç yaşamadım.
    Vodafone şarjı çabuk bitiriyor doğru, çünkü durmadan internete bağlanıyor (cihaz iphone) ben sebep bu zannediyorum.

• İphone da turcell 1,9 dizel, vodafon 3000 motor benzinli gibi calisiyor:) bende sikayetciyim o konudan
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhellfirex

İphone da turcell 1,9 dizel, vodafon 3000 motor benzinli gibi calisiyor:) bende sikayetciyim o konudan

Hiç sorma, sürekli bağlanıp duruyor. Ben uyurken bile iş başında, buna benzin dayanırmı

Çoğu alınan da 3600 kb. Ne yapıyor ne alıyor ne veriyor ben çözemedim, sonunda takmaz oldum cihaza hattı.

vodafone a geçtim hadi hayırlısı.. Umarım pişman olmam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.