Şimdi Ara

'Vodafone 555 Blue' İncelemesi ve Paylaşımlar (Facebook için özel model) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
22.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ben de bu telefonu kullanıyorum bir kaç haftadır. Yalnız şöyle bi sıkıntım var, mesaj gönderdikten sonra gelen cevap benim gönderdiğim iletinin üzerinde görünüyor. Bazen benim yazdığım cevap sohbet penceresinin ta en başına sıçrıyor. Siz de böyle bir sorun yaşadınız mı? Sebebi ne olabilir?
  • bu ne la casio hesap makinesi gibi
  • GİZLİ KODLAR:

Format:
    Telefon kapalı bi biçimde # tuşuna ve teelfonu açma/kapama tuşuna basılı tutarak

Servis menüsü:
    *#364463#
  • se(dd)at hocam baska kodlarda var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahgok

se(dd)at hocam baska kodlarda var mi?

*#2886# -> Test menüsü
    *#3872# -> Test sonuçlarını silme
    *#837# -> Yazılım sürümü

Servis menüdünden;

Auido: Normal Mode-> Speech-> 16 level Setting-> Max: 225 yapın geri gelin ve kaydedin.
    Ses yükselmesi lazım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 7 Kasım 2011; 9:57:44 >

• Arkadaşlar telefonun orjinal internet Tarayıcısı yok. Kesin vardır da gizlemişler işte.

Opera Mini ile "0.facebook.com" a giremiyorum. Benim orjinal tarayıcıyı bulmama lazım :D
  • se(dd)at hocam icindeki opera mini sadece vodafone ayarlari ile baglaniyor. benim gibi turkcell kullanicilari extradan opera mini yukleyerek ancak nette gezebiliyor.

bunun icin bir cozum yok mu? bilen felan. nokia'da telefonu pc'ye baglayip mobimb ile sistem dosyalarina mudahele edebiliyordum ama malesef program telefonu tanimiyor dogal olarak.
  • quote:

se(dd)at hocam icindeki opera mini sadece vodafone ayarlari ile baglaniyor. benim gibi turkcell kullanicilari extradan opera mini yukleyerek ancak nette gezebiliyor.

bunun icin bir cozum yok mu? bilen felan. nokia'da telefonu pc'ye baglayip mobimb ile sistem dosyalarina mudahele edebiliyordum ama malesef program telefonu tanimiyor dogal olarak.

yok içinde olan opera mini yi ben AVEA ile girebiliyorum ama internet paketim bitti ayrıca bakiyem 0.04 kaldı :D

Bu yüzden 0.facebook.com a giremiyorum yaa :S çünkü opera mini nin server i farklı.

orjinal internet tarayıcısını bulmam lazım bi şekilde :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

quote:

se(dd)at hocam icindeki opera mini sadece vodafone ayarlari ile baglaniyor. benim gibi turkcell kullanicilari extradan opera mini yukleyerek ancak nette gezebiliyor.

yok içinde olan opera mini yi ben AVEA ile girebiliyorum ama internet paketim bitti ayrıca bakiyem 0.04 kaldı :D

Bu yüzden 0.facebook.com a giremiyorum yaa :S çünkü opera mini nin server i farklı.

orjinal internet tarayıcısını bulmam lazım bi şekilde :D

ben sadece turkcell internet ayarlarini yaptim. turkcell telefona yollamiyor. desteklemiyoruz diyorlar. netten arayip hallettim.

ama dedigim gibi sadece internet ayari yapili wap ayarini yapmadim /: ondan olabilir mi acaba?

• selam arkadaşlar dün bende bu telefondan aldım zaten vodafondan memnundum öylesine alayım dursun dedim:) biraz komik olucak telefon facebook telefonu ama benm hiç işim olmaz,ekranda sürekli duran facebook ne düşünüyorsun yazısını kaldıramazmıyız? yada tümden facebook uygulamasımı artık neyse??
  • Arkadaşlar bende gecen hafta bu telefonu eşime aldım.Vodafon kullanıyor.
    Facebook ayarlarını bir türlü yapamadım.
    Müşteri hizmetleri ayarları yolluyor fakat herhalde telefona uymuyor veya ben bir yerlerde yanlış yapıyorum.
    Facebooka giriyor fakat çatır çatır ücretlendirme oluyor.Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ayarlarını nasıl yaparım kıza ve öz olarak anlata bilirmisiniz.Hiç bilmeyen biri gibi anlatırsanız sevinirim.
    Teşekürler.

• quote:

arkadaslar telefon icim yazilim guncelleme cikmis.

http://www.vodafone.com/content/index/about/what/devices/vodafone_555blue.html

download linki..

http://www.vodafone.com/content/dam/vodafone/about/what/devices/manuals/555_blue/vodafone_555_blue_tools.zip

Güncellemeyi yapabilen varmı?
    Ben yapamadım :S

• Yeni uygulama
    Friend Connect

http://friendconnect.vodafone.com/canvas.html

'Vodafone 555 Blue' İncelemesi ve Paylaşımlar (Facebook için özel model)

-İNDİR-
    http://friendconnect.vodafone.com/Vodafone-Friend-Connect.jar
    http://friendconnect.vodafone.com/Vodafone-Friend-Connect.jad

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 5 Aralık 2011; 12:55:46 >

• Arkadaşlar bugün vodafone 555 telefon aldık. Turkcell'den numaramı taşıdım ve vodafone'li oldum. Ancak 2 sorum var:
    1. Telefonun içinde facebook chat uygulaması var ama java ve telefondan bağımsız. Bunu kullanmak ücret yaratır mı?
    2. Bu telefonun arkasındaki flash'ı sürekli açık tutmaya yarayan bir *.jar dosyası bulabilecek olan var mı?

Yardımlarınızı bekliyorum...

Edit: Bir de buna uygun bir kaç oyun, program vs. yazabilir misiniz???
    Son olarak hava durumu ücretli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumhacktir -- 28 Aralık 2011; 16:37:35 >
  • Arkadaşlar aradan 1 yıl geçti :) nedencevap yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumhacktir

Arkadaşlar bugün vodafone 555 telefon aldık. Turkcell'den numaramı taşıdım ve vodafone'li oldum. Ancak 2 sorum var:
    1. Telefonun içinde facebook chat uygulaması var ama java ve telefondan bağımsız. Bunu kullanmak ücret yaratır mı?
    2. Bu telefonun arkasındaki flash'ı sürekli açık tutmaya yarayan bir *.jar dosyası bulabilecek olan var mı?

Yardımlarınızı bekliyorum...

Edit: Bir de buna uygun bir kaç oyun, program vs. yazabilir misiniz???
    Son olarak hava durumu ücretli mi?

1. Evet internet paketin yoksa bakiye harcar.

Facebook Ücretsiz Uygulama (1 şubat 2012 ye kadar Sadece Vodafone live! internet ayarlarıyla geçerli.)

http://m.facebook.com/fbapp/j/9018512628340970936/facebook.jar

telefonunuza kurun.

2- öyle bi uygulama görmedim ben.

oyun-uygulama (320x240 pixel olmalı )
    http://www.mobiles24.com/downloads/tag/320x240/free-mobile-games

Hava durumu, RSS gibi uygulamalar internet yardımıyla oldugu için ücretli. İnternet paketin yoksa bakiye gider!!!

• Arkadaşlar bnde avea hatla bu telefonu kullanıyordum ancak belli bir süre sonra chat hata verdi ve telefonu sıfırlamak zorunda kaldım şimdi ise tekrar girmeye çalışınca ağ bağlantı hatası diyor avea internet ayarlarının nasıl yapıldığını söylerseniz sevinirm
  • quote:

Orijinalden alıntı: h3llbrowsing35

Arkadaşlar bnde avea hatla bu telefonu kullanıyordum ancak belli bir süre sonra chat hata verdi ve telefonu sıfırlamak zorunda kaldım şimdi ise tekrar girmeye çalışınca ağ bağlantı hatası diyor avea internet ayarlarının nasıl yapıldığını söylerseniz sevinirm

AVEA WAP-GPRS AYARLARI

Menü-Ayarlar-Bağlantı-Veri Hesabı-GPRS
    *Seçenekler-> oluştur
    Hesap adı: Avea wap
    APN: wap
    Kullanıcı adı: wap
    şifre: wap -> TAMAM

Menü-Ayarlar-Bağlantı-Web- Profil düzenle
    *Oluştur
    profil adı: avea wap
    Veri hesabı-> Avea wap
    IP adresi -> HTTP->proxy kullan EVET
    *proxy adresi: 213.161.151.201
    *proxy port: 8080

Menü-Ayarlar-Bağlantı-Web- Profil düzenle-> Avea wap etkinleştir

Menü-Ayarlar-Bağlantı-internet profili
    *oluştur->
    profil adı: Avea wap
    Veri hesabı-> Avea wap
    IP adresi -> HTTP->proxy kullan EVET
    *proxy adresi: 213.161.151.201
    *proxy port: 8080

Menü-Ayarlar-Java ayarları- Java ağı
    avea wap

• çok sağol kardeşim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.