Şimdi Ara

Vodafone 3G 4G'den daha hızlı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar GM 4G kullanıyorum speedtest ile yaptığım teste ve indirme hızına göre 3G 4G'den yaklaşık 10 mbps daha hızlı acaba herkes aynı sorunumu yaşıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FK -- 27 Mart 2017; 15:52:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• vodafone 3g'ye yatırım yaptı, 4g çıkınca yazılımla santrallerini 4g yaptı ....
    geçen sene mayıs ayında reklamlarına güvendim gittim 10gb internet paketi ve yanında R216 modemini aldım eve geldim taktım ne göreyim 4g görmüyor görsede tek ibrede çalışıyor cep telefonunda full hızda modemde 5mbps cepte 20mbps sonradan öğrendimki vodafone 4g 900 bandından veriyor ama bana verdikleri modemde 800-1800-2600 bant var zaten 4.5g ihalesini bu bantları aldılar ama vodafone 900 bandından 4g hizmet veriyor yani 3g bandını 4g çevirmişler tabi yersen ben yedim ...
    geçen sene 1 nisanda 4.5g başladı cepte 3 diş görüyordu bir ay sonra full çekmeye başladı gittik modeme aldık sırf full çekiyor diye 3 ay önce cepte teke düştü vodafone forumdan yazdım araştırdılar baz istasyonunu sökmüşler yakında yine dikeceklermişler öyle söylüyorlar müşteri memnuniyeti varmış onlarda yazıklar olsun her ay 46 tl ödüyorum haram zıkkım olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 27 Mart 2017; 11:24:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bi miktar hort olucak ama ilginç bir durum , gemlik kumla bölgesinde 4g de çekiyor görünmesine rağmen internete giremiyorum girse bile aşırı yavaş , şansımı denemek için 3g açtım şuan ordan yazıyorum net hızı çok iyi takılmadan video açıyor ... vodafone 4g de tırt demişlerdi doğruymuş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serty23 kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen Pazartesi akşamı meşhur dondurmacıya gittik bir test yapayım dedim 0.20 mb nete girmiyor. Sonra yanımda dan BAĞLANTI kısmına durumu yazayım dedim bulunduğunuz konumda planlı bir çalışma olduğu yazdı ekranda. Yani kumla da çalışma var kesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.