Şimdi Ara

Vodafon un mobil internet hızı şu anda nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
6.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Online oyunları oynarken mobil internet kullanıyorum.Eskiden turkcell deyken çok iyi çekiyordu ancak fiyatları epey pahalı olduğundan türktelekoma geçtim.Hem konuşma hem internet olarak 19 tl ye uygun paket buldum lakin bu seferde internet hızı aşırı düşük 4-5 mbps çekiyor evin içinden.İnternet hızı 10 mbps falan çekiyorsa en azından vodafona geçmeyi düşünüyorum kullanan varsa en kötü ne kadar hız aldığını yazarsa çok iyi olur.2 sene önce açılmış bi konu gördüm hızının kötü olduğu yazıyordu şu an nasıldır bilmiyorum.

• Vodafon un mobil internet hızı şu anda nasıl ?

İstanbul Şişli (Şans faktörü var 5mbit de çıkabilir)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bolge bolge cok degiskenlik gosteriyor bende turkcellden yeni gectim mesela evin arkasina gectigimde 40-50 mbps on tarafta 10 mbps buna en kesin cevap vodafone kullanan birisinin hattiyla test yapmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerine göre değişir. Ben her ne kadar ortalama 30mbps alsam da bu senin oralarda daha fazla da olabilir daha az da.

Kendin denemen lazım.

• Ben vodafone kullaniyorum taahüt bitince taşıyacam bende çok kötü bölge olarak merkezi bir yerdeyim ama halen kötü

• ckm kullanıcısına yanıt
    Band değiştiriyor olabilir

• 70 mbps epey iyiymiş en kötü 20-30 mbps arası olur sanırım sonuçlara bakarsak o da yeterli benim için teşekkürler.
  • ckm kullanıcısına yanıt
    Aynen türktelekomda da değişkenlik gösteriyo ama arkadaşın attığı sonuçlara bakarsak benim için yeterli olur gibi gözüküyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: scarybanana

Ben vodafone kullaniyorum taahüt bitince taşıyacam bende çok kötü bölge olarak merkezi bir yerdeyim ama halen kötü
    Turkcellemi taşımayı düşünüyorsun en kötü ne kadar hızda oluyo kardeş
  • band degilde sebeke degistiriyor onu farkettim

• bkarabulut02 kullanıcısına yanıt
    Ya tam olarak neye geçeceğimi bilmiyom da ben vodefone da maks 5mbps hiz aliyom

• hız değişken değişken ama kapsama çok iyi. lte 800 ve 900 ile en ücra kırsalda bile 4G sinyali var...

• Bu hafta içinde geçicem vodefona Türktelekom kadar kötü olacağını düşünmüyorum hızının.Turkcellde 16 mbps civarı hız alıyordum 2 sene önce.Geçince yazarım kaç mbps civarı hız aldığımı cevaplar için teşekkürler.
  • Çok dengesiz bir hızı var hocam. 1 sokak ötede 150-200 mbit alıyorken beride 10 mbit alabiliyorum. Türk telekom gibi her yerde stabil değil şebekesi.

4.5g de en yüksek hızları türk telekom ile aldım, 3gde ise turkcellde aldım.

Vodafone evinizde iyiyse kullanılır benim iyi, en yopun saatte bile 100 mbit altına düşmüyor evimde. İyi değilse bölgenizde biraz daha fazla verin telekom ya da turkcell alın.

• Vodafon un mobil internet hızı şu anda nasıl ?
    Kahramanmaraş ta böyle Turkcell 15 mbps veriyordu

• Kadıköy de tüm semtlerinde gayet hızlı
  • Valla hocam 2 sene oncesine göre baya ilerleme katetmisler hiz konusunda. Ben bir dengesizligini gormedim. Aldigim hizlar gayet iyi.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.