Şimdi Ara

Vodafon online işlemler .. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
8.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu vodafone sistemlerine varya şuan neler saydığımı hayal bile edemezsiniz geçen ay 5 dk da yaptıkları faturalıdan faturasıza geçişi bu sefer tamamlandı demesine rağmen hala faturalı tarifede 7501 7500 hepsine yetkiniz yok diyor.Hala tl ye geçişle alakalı sistem sorunlarından bahsediyor dedim 3 gün oldu turkcell avea aldı başını gidiyor siz hala tl geçişi diyorsunuz ya 6 yıldır kullanıyorum bıktırdınız beni son birkaç aydır dedim 5 dklık geçiş için bekliyoruz hala nasıl sistemmiş bu ya.

Vallahi bıktım ya sert bir şikayet yazıcam sitelerinden şimdi.

İlk andan tam 3 saat sonra nihayet işlem tamamlandı faturasız hesabını bilen tarifedeyim artık birkaç ay tasarruf pozisyonunda takılacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 3 Nisan 2010; 19:26:36 >

• My vodafone girdidiğimde web sms çalışmıyor günde iki mesaj yazıyordum artık yazamıyorum paralı göndermekte işime gelmiyor.
  • websms uygulamasi bende calismiyor. sizlerde de ayni sorun var mi ? mesaj atma kutusu dahi gözükmüyör
  • Web sms sorunu az evvel baktım da bende de yok Ücretsiz iyi oluyordu yahu gerçekten gitti mi şimdi günde 10 bedava sms
  • TL'ye geçişle bakalım daha neler gidecek.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.