Şimdi Ara

Vivaldi'nin Şifre ve Yer İmi Aktarım Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar arkadaşlar. Ram kullanımı, hızı ve özelleştirilebilir arayüzü için Vivaldi web tarayıcı indirdim. Ram kullanımı da beni tatmin etti açıkçası ancak daha önce kullanmış olduğum edge ve chrome tarayıcılarından bilgilerimi içe aktaramıyorum. Otomatik olarak aktarmak istediğimde önce web tarayıcınızı kapatın diyor. Halbuki hem pencerelerden hem de task managerdan kapatıyorum. Diğer seçenek olan .csv dosyası üzerinden parolaları içe aktarmak istediğimde ise tarayıcıdan yol seçerken .csv dosyasını görmüyor... Yardımcı olabilecek olan var mı?

• hocam internette biraz bakındım yer imleri için aşağıdaki yöntemi denemediyseniz bir deneyin belki olur

parolalar içinse vivaldi nin forum sitesine baktım aşağıdaki yöntemi anlatmışlar.parola aktarmak için

vivaldi://flags adresine giriş yapıp Password import seçeneğini aktif edip csv formatındaki parolaların yüklenebileceği söyleniyor.

Not: ben vivaldi kullanmıyorum haliyle bu yöntemi denemedim ancak araştırma yaptığımda bu sonuçlar çıkıyor.

William Brookyoutube
    How to easily move all your bookmarks from Google Chrome to Vivaldi Browser. Bookmark’s locations: Chrome C:\Users\%username%\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default Vivaldi C:\Users\%username%\AppData\Local\Vivaldi\User Data\Default
    https://www.youtube.com/watch?v=XKDNaU6ZrEM
  • madenipara11 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler deneyeceğim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • olmuyor şifreleri içe aktarmıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.