Şimdi Ara

Vistada film ve oyunlarla ilgili problem, Xp de sistem kuramıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, 2 gün önce yeni bir sistem topladım. Sistemim Core2 Duo E8500,Asus P5Q PRO, OCZ 4x1 GB DUAL DDR2 1066 Mhz ram, POWERCOLOR HD4870 PCS ekran kartından oluşuyor. İşletim sistemi olarak 32 bit Vista ultimet türkçe kurdum. Ekran kartının en son driverını indirip kurdum. Bordunda cd sindeki dirverlarını kurdum. Servis pack 1 i kurup gerekli ayarları yaptıktan sonra K-lite codec pack ile MV2player ı kurup bir adet 350 mb lık dizi açtım. Mv2Player ı çalışmadan sonlandırdı. Bende Windows media player ile açmaya çalıştım, bu seferde görüntü yerine yeşil ekran vardı ama ses geliyordu. Aklıma Crysis geldi, 30 Ytl ye aldığım smile.gif sıfır cyrsis i kurdum. Kurduktan sonra ne masaüstüne kısayol attı ne de başlattaki programlar da oyunla ilgili bir şey yoktu. Bende oyunu dvd si üzerinden başlatmaya çalıştım
    bu seferde vista oyunu açamıyor diye bir uyrı çıktı. Vistanın gazabına uğradığımı düşünerek Xp kurmayı denedim bu seferde hdd ye format atıp geçici dosyaları yükledikten sonra bilgisayara ilk restart ı attıktan sonra işletim sistemi kurma hatası diyip duruyor.

Acaba bunu neden yapıyor olabilir. Bana bir yol gösterirseniz çok sevinirim.

• bu konuyu yanlış yere açmışsın forumun teknik yardım bölümüne açmanlazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.