Şimdi Ara

virüs prg. windows güvenlik uyarısından nasıl açılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
5.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ama hani güvenlik duvarı sonra otomatik güncelleştirmeler olan yerden nasıl aktif hale getiricem yardımcı olun lütfen........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aet00 -- 14 Temmuz 2008; 14:22:51 >

• bende de aynı sorun var yardım?? saatin yanında küçük kırmızı carpı işaretli bişey var demi?windows guvenlık uyarıları diyor demi? benim de oyle.. ne zamandır oyle duruyor bi zararı olur mu kı? tabi düzeltmek en iyisi..
  • ewt orda bi zararı olmuycak virüs programını yüklemeden hepsini kapattım başlıkları şimdi nereden açacağımı bulamıyorum..........
  • başlat-denetim masası-güvenlik merkezi-güvenlik merkezi uyarı yöntemini değiştirin
  • saol deniyorum...
  • virüs kısmında izlenemiyor yazıyo
  • ss koysan
  • ya ben bişey sorcam bu virüsten koruma yazılımı ad aware gibi programlar var ya onlar değil mi? benim bilgisayara format atılmadan önce bi arkadaş ad aware programını bana cdden yüklemişti.. bilgisayara format atılınca program gitti ben de netten indirip yükledim.. ozamandan beri bu işaret cıkıyor bende.. bilgisayarda başka ne gibi bi yazılım olması gerekiyor ki??
  • ss ne demek ben biraz cahilim bu konularda kusura bakma arkadaşın sorununu çözerken benimki de çözülsün de aradan çıksın.. boşuna yeni konu açıp kirlilik yaratmıyım
  • resim gibi bişey ben sorunu hallettim.arkadaşın dediklerini yap düzelir.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: lukpiyes

ya ben bişey sorcam bu virüsten koruma yazılımı ad aware gibi programlar var ya onlar değil mi? benim bilgisayara format atılmadan önce bi arkadaş ad aware programını bana cdden yüklemişti.. bilgisayara format atılınca program gitti ben de netten indirip yükledim.. ozamandan beri bu işaret cıkıyor bende.. bilgisayarda başka ne gibi bi yazılım olması gerekiyor ki??

bununla indirip tarat ,ad-awareden daha etkilidir

http://www.filehippo.com/download_superantispyware

ss (screenshot)demektir,forumlarda bu ifade karşına çıkar
    ekran görüntüsünü printscreen ile yakalayıp,paint ,irfanview benzeri programa yapıştırp ,imageshack.us vb siteye upload edip sana bu sitenin verdiği linki foruma vermek demektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Macromedia -- 14 Temmuz 2008; 20:46:21 >

• ss (screenshot)demektir,forumlarda bu ifade karşına çıkar
    ekran görüntüsünü printscreen ile yakalayıp,paint ,irfanview benzeri programa yapıştırp ,imageshack.us vb siteye upload edip sana bu sitenin verdiği linki foruma vermek demektir

bu dedıklerının nasıl yapılacağını zaten bıliyordum :d sadece ismini bilmiyormusum.öğrenmiş oldum sağol dur şu dediğin programı indiriyim olmazsa daha soru sorarım ha benden kurtuluş yok

• yaw ben bu programı yükledim.. yarım saati aşkındır arama yapıyor her zaman böyle mi arıyor bu program yoksa benim pcde mi sorun var??
  • PCnin hızına bağlı ,taradığı bölümler geniştir ama işini iyi yapar

ben 25 dk dan sonra genelde ileri'e basarak taramayı biririr ,zararlıları kaldırırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Macromedia -- 15 Temmuz 2008; 1:52:00 >
  • bu arada bişey dicem ben bu programı verdiğin linkten indirdim kurum böyle sözlşme gibi bişeyler cıktı bazıalrına evet bazılarına hayır dedim paralı falan değil demi bu program yoksa evdekiler yakar beni paralı değilse bile süresimi kısıtlı? benim kurduktan sonra belli aralıklarla bişeyler yapmam gerekiyor mu?bide kurdum ama benim güvenlık merkezinde hala virusten koruma bulunamadı yazıyor..

ayrıca virus aradım bi sürü buldu sildim .. su adware denen virüslerden buldu bi sürü.. sildim ama hala ekranda reklam yazıları cıkıyor .. adware su ikide birde kendiliğinden cıkan reklamlar degıl mı? neden hala cıkıyor sıldıgım halde ya galıba cok soru sordum ama napiyım uzun zamandır bu sorunla ugrasıyorum bılen birisini bulmuşken sorayım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lukpiyes -- 15 Temmuz 2008; 20:58:09 >

• ee sorularıma cevap gelmemiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: lukpiyes

bu arada bişey dicem ben bu programı verdiğin linkten indirdim kurum böyle sözlşme gibi bişeyler cıktı bazıalrına evet bazılarına hayır dedim paralı falan değil demi bu program yoksa evdekiler yakar beni paralı değilse bile süresimi kısıtlı? benim kurduktan sonra belli aralıklarla bişeyler yapmam gerekiyor mu?bide kurdum ama benim güvenlık merkezinde hala virusten koruma bulunamadı yazıyor..

ayrıca virus aradım bi sürü buldu sildim .. su adware denen virüslerden buldu bi sürü.. sildim ama hala ekranda reklam yazıları cıkıyor .. adware su ikide birde kendiliğinden cıkan reklamlar degıl mı? neden hala cıkıyor sıldıgım halde ya galıba cok soru sordum ama napiyım uzun zamandır bu sorunla ugrasıyorum bılen birisini bulmuşken sorayım dedim

program ücretsiz,haftada bir taratman yeterli,manuel olarak arada kendin güncelle

birde bu bölümü incele
    http://forum.donanimhaber.com/m_9478084/tm.htm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.