Şimdi Ara

Virus a found win32/parite B YARDIMMMM???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR DÜN SİSTEMİ güvenli kipte açıp avg antivirus le tarattım genelde kopya oyunların işte demon tool antibalxx gibi zamazingolarda çıktı ama nasıl oyun oynucam ozaman 70 80 milyon veremem herkes gibi mecburiyetten alıyorum neyse böyl viruslere rastladım ama hep bu virus ismi vardı VİRUS A FOUND WİN32/parite B yaw program ingilizce zorlanıyorum ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz hatta winampta şöyle creative ses kartının sürücülerinde bile aynı yazı çıktı şok oldum şimdi delete yapsam mı yoksa virusü silebilirmiyim bu delete mi yoksa clean seçeneği var o mu kafam karıştı benim anlayacağım dilden yardımcı olursanız sevinirim artık windows açıldığında explorer hatasıda veriyor lütfen yardımcı olursanız sevinirim bekliyorum

• Aç ve bununla tarama yap.Bu Avast'ın ücretsiz bir virüs temizleme programı.Büyük olasılıkla senin virüsü temizler sisteminden:

http://download3.avast.com//files/eng/aswclnr.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iZCi_500 -- 17 Ocak 2006 16:57:24 >
  • Eywallah sağol ben cafdeyim evimde net yok şuanda bende dergilerden aldığım avast var virusu yakaladı ama ne yapacağımı bilmiyorum orda iki seçenek çıkıyo bide ingilizce zorlanıyorum
  • Yazını tam okumamışım ancak silersen sorun olmaz sanırım.Eğer antivirüs programın karantinaya alıyorsa o şekilde yap.Benim program küçük bir temizleyici.Senin silme sorunun var sandım o yüzden verdim linki...

Seçenekler arasında quarantine varsa bunu seç virüs için direk silme yine de.
  • OK denicem karantinaya da alırız sistem açılışta hata vermeye başladı çünkü bir arkadaş forumdan [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\PINF] buraya gizlenir dedi onuda silicem türkçe olmadığı için zorlanıyorum sadece sağol yardımların için
  • ben demiştim w,n32 'nin aversiyonundan tek farkıdır [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\PINF]'de gizlenmesi bunlar kaspersky tanıyo o virüsü kaspersky indirirsen icabına bakar bidada girmez o virüs
    http://www.kaspersky.com/productupdates?chapter=146244102&downlink=169729883 burdan gir indir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.