Şimdi Ara

Virginia Angus Steakhouse - Eminönü - Nişantaşı [Tadım Notum ve Fotoğraflar] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
11
Favori
42.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni yıla girmeden bi 240gr burger daha yiyeyim dedim

2016'da zam bekliyorum

Virginia Angus Steakhouse - Eminönü - Nişantaşı [Tadım Notum ve Fotoğraflar]

• Hocam baya canımı çektirdin

Etler sağlam değil mi domuz eti vs değil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok yok dostum değil, hepsi helal
  • Patatesler önceden daha fazla gelirdi sanki (ilk açıldığı zamanlar 2-3 sefer uğramıştım) Ekmek sepeti içerisinde gelirdi, şu an az gördüm, baharatlarda da azalma farkettim. Umarım kendilerini bozmamışlardır.
    Son sefer gittiğimizde dahi patates tanelerinde azalma farketmiş bunu dile getirmiştik sorumlu kişiye sağolsunlar bu seferde baya doldurup getirmişlerdi. Bu sefer biraz biz mahçup kalmıştık ama yinede memnın etmişlerdi haliyle.
  • Virginia, yediğim burgerler içinde en iyilerinden biri ama Nusret Burger Bebek şubesinde yediğim burger ve lokum burger bundan bir tık üstte kalıyor.
    Nusret Burger'de özellikle ekmek çok daha fazla hoşuma gitti.
    Tabi lezzet konusu kişiden kişiye değişeceği için kesin yorum yapmak istemiyorum.
    Virginia İstanbul'da benim için ilk 5'te olan bir burgercidir. Hatta ilk 3 desem de abartmış olmam sanırım.
    Fiyatlar kalitesine göre fena değil. Süper FP mekan arıyorsanız bura orası değil. Fiyatına gerekeni eklerim ama kalitesi de iyi olsun, fiyatta da markadan dolayı çok ödemeyelim diyen için iyi bir mekan burası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quattro -- 4 Ocak 2016; 20:05:37 >
  • Merhaba,
    Kasım ayında kardeşimle beraber İtalya'ya tur satın almıştık.
    Antalya'dan İstanbul'a geldik
    Gitmeden önce kardeşimle beraber bir gün önce İstanbul'da gün boyu gezdikten,
    sonra sizinde tavsiyeniz üzerine buranın Eminönü şubesinde soluğu aldık.
    Öncelikle 2 yada 3.kere sipariş vereceğimizi söylediğimizde zar zor siparişi verebildik.
    Kardeşim virginia 240 gr hamburger ,bense şefe teslim siparişi verdim.
    Lakin terslikler bundan sonra başladı.
    Kardeşimin hamburgeri çok geçmeden geldi(15dk-20dk)Gayet güzeldi.
    Bana ise füme gelmedi.Önce 2.servis geldi.
    Patatesler buz gibiydi.Hamburgerin köftesi yanmıştı..diğer köftelerde sorun yoktu.
    Bi 10 dk sonra 3.servis geldi.Bu da iyiydi.
    En son sanırım bizimle ilgilenen değilde şef garson arkadaş içerdekilere kızarak benim fümeyi getirdi.
    Ben kendi adıma tabii ki memnun kalmadım.
    Kardeşim pek midesine düşkün olmamasına rağmen çok beğendi.
    En son hesabı bile zar zor ödedik.
    Belki de eminönü şube ile alakalı bir durumdur.Bilmiyorum.
    Mayıs ayında nasipse yine İstanbul çıkışlı paris-benelüx turu planlıyoruz.
    Buraya gitmeyeceğimiz kesin .

Kardeşimin çektiği foto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burocker86 -- 7 Ocak 2016; 21:13:26 >

• burocker86 kullanıcısına yanıt
    eminönü şubesi çok çoğun.Nişantaşında kalabalık sorunu pek sorun olmuyor bir kez dedim mi getiriyorlar doğru düzgün
  • Doğrudur üstad.5dk falan sıra bekledik
    Tüm masalar da doluydu haliyle.
    Ekşide falan da aynı sizin de dediğiniz gibi nişantaşındaki şubenin daha başarılı olduğunu yazmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burocker86

Doğrudur üstad.5dk falan sıra bekledik
    Tüm masalar da doluydu haliyle.
    Ekşide falan da aynı sizin de dediğiniz gibi nişantaşındaki şubenin daha başarılı olduğunu yazmışlar.

Şefe teslim menüsünü bozdular biraz.
    Eskiden daha güzeldi.
    Ben orada sadece burger yiyorum o yüzden.
    Bir arkadaşım New York steak çok güzel diyor denemediğim için bir şey diyemiyorum.
    Kalabalık olma durumu konusunda haklısınız Nişantaşı şubesi rahat ama Eminönü genelde hep kalabalık.
  • Arkadaşın dediği gibi şefe teslimi bozdular.Biber mantar falan veriyorlar artık 2.tabakta patates yerine.Ayrıca şelale falan vermediler sanırsam son seferde

ayrıca yılbaşından sonra olağan üstü bir zam yapmışlar.Şefe teslim 60 tl olmuş virginia burger 200 gr için 2 tl zam gelmiş patates 5 olmuş.Çizgilerinden biraz fazla kaymışlar %20 de zam olmaz ki kardeşim bir şefe teslime.Hem kaliteyi düşür hem zam yap
  • içinde kırmızı et olan herşeyin fiyatları fırladı 2 orta boy pizza bile 36 tl ye yükseldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Virginia, yediğim burgerler içinde en iyilerinden biri ama Nusret Burger Bebek şubesinde yediğim burger ve lokum burger bundan bir tık üstte kalıyor.
    Tabi lezzet konusu kişiden kişiye değişeceği için kesin yorum yapmak istemiyorum.
    Virginia İstanbul'da benim için ilk 5'te olan bir burgercidir. Hatta ilk 3 desem de abartmış olmam sanırım.
    Fiyatlar kalitesine göre fena değil. Süper FP mekan arıyorsanız bura orası değil. Fiyatına gerekeni eklerim ama kalitesi de iyi olsun, fiyatta da markadan dolayı çok ödemeyelim diyen için iyi bir mekan burası.

Nusret Burger Bebek neresinde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Virginia, yediğim burgerler içinde en iyilerinden biri ama Nusret Burger Bebek şubesinde yediğim burger ve lokum burger bundan bir tık üstte kalıyor.

Bebek Mc Donald's ı görüyordu. Tam karşısında diyebilirim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Bebek Mc Donald's ı görüyordu. Tam karşısında diyebilirim.

Teşekkürler.Mutlaka görmüşümdür de dikkat etmediğim bilmediğim için hatırlamıyorum..

İlk fırsatta gideceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeniyılla beraber fiyatlar güncellenmiş.

240gr virginia burger

• @ogameci Hocam Nusret burger'i denemenizi tavsiye ederim.
    Birkaç şubesi var ben Bebek şubesinde yemiştim.
    Virginia'dan daha başarılı buldum.
    Özellikle ekmeğini daha çok beğendim.
    Denemenizi tavsiye ederim.
    Bebek'teki yerleri Mc Donalds'ın tam karşısında küçük bir dükkan.
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Hangi şubesinde gittiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yirthan kullanıcısına yanıt
    her ikisinede gidiyorum dostum ama sonuncusu nişantaşı
  • Virginia'ya bir uğrayayım dedim

etler enfes

Bu mesaja eklenen görseller:

• Bu adamların hamburgeri inanılmaz iyi.Nasıl yapıyorlarsa lezzet inanılmaz.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.