Şimdi Ara

VINN Uzak bilgisayara bağlantı kurulamadı sorunu... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
84.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

hazır görünüyor ama bağlan butonu aktif değil?
  • uzak bilgisayar bağlantı sorununu sağolsun türkcell tim deki arkadaşlar zte modemin güncel sürümünü yükleyerek hallettiler tavsiye ederim
  • Arkadaşalr BEN AVEA FENERCEL VIN ALDIM İNTERNETE GİRİYO AMA MESALA BBİŞİ İNDİRİYOM İNİYOR AMA AÇILMIYOR HAKKARİM.NETİ İNDİİRM AÇLILMIYOR MSN İNDİRİYOM AÇILMIOR BU KONUDA BANA YARDIM EDEN OLURSA SEVİRİM LÜTFEN
  • HADİ İNGİLEN YOKMİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: HP-Türkcell-Huawei

Arkadaşlar çözümü buldum.BU HATA İÇİN KESİN ÇÖZÜM YOLU.DİKKATLİCE TAKİP EDİN TÜRKCELLDEN YARDI İSTERSENİZ BAŞINIZDAN SAVARLAR.
    ADIM ADIM GİDELİM
    1)Vınn'ı bilgisayarımıza bağlıyoruz.
    2)programı çalıştırıyoruz.
    3)AYARLAR bölümüne tıklıyoruz.
    4)Profil ayarları seçeneğine giriyoruz
    5)Mevcut profil yazan yerde yeni bir profil oluşturuyoruz ismi önemli değil ancak internet yazmanızı tavsiye ederim.
    6)ileri seçeneğine tıklıyoruz.
    7)APN'yi Türkcell internet olarak işaretliyoruz
    8)Numaranın altındaki APN ye internet yazıyoruz ve kaydet tuşuna tıklıyoruz.

BU YÖNTEMLERİ İZLEDİĞİNİZ TAKTİRDE KESİNLİKLE BU HATAYI ÇÖZMÜŞ OLURSUNUZ.TEKNOLOJİDE OLASILIĞA YER YOKTUR UNUTMAYALIM.

Dalga mı geçiyorsun birader sen bizle

• Arkadaşlar Anlaşılan Bu Problemi Çözebilmiş Olan Kimse Yok Benimde Laptop'um da Problem Vermiyor ama Masaüstü Bilgisayarımda Uzak Bilgisayara Bağlantı Kurulamıyor Diyor Bende Şaştım Kaldım Yani Ama Problem Microsoft .NET Framework Adlı Bir Program İstiyebilir Yinede Deneyin:
    Microsoft .NET Framework 2.0 ..... Google'a yazdığınızda çıkacaktır.
  • 2 gündür Hata 619 un çözümüyle ugrasıyordum, turkcell vınn var vodafone modem de kullanıyordum normalde diğer hatlarım kullanılıyor ama bir hjattım olmuyordu, aramadgım teknik destek tim kalmadı, teldende girmiyor nete hatta mesaj bile gitmiyordu bu data hattından. En sonunda bugün sim kartı yenilettm herşey halloldu. Yardımcı olursa ne mutlu bu bilgi, lakin diğer yolları denedm yapamadm netteki..
  • ÇÖZÜM SİSTEMİ GERİ YÜKLEME KESİNLİKLE BENDE VE 2 KİŞİDE DAHA OLDU DİĞERLERİNE ALDIRMA HERKES BİŞEYLER ATMIŞ SİSTEM GERİ YÜKLEME AMA BİRAZ ESKİ Bİ TARİHE SONRA OLACAK BAK GÖR HADİ EYVALLAH
  • Öncelikle Belgelerimdeki vınn dosyasını siliyoruz Geri dönüşüme atar geri dönüşümdeki vınn silin sonra Vın cihazınızı takın ayarlar kısmına girin (Çark işağreti olan kısım)profil ayarlarına tıklayın mevcut profiller kısmına yeni profil seçin profil ismine de adınızı veya soyadınızı verin *99# vardır i ona dokunmuyoz altındaki APN ye mgb yazıyoruz kaydete basıp çıkıyoruz internet bağlanmadan önce profilden oluşturduğumuz ismi seçip bağlan diyoruz .Bu yöntem olmazsa 2.bir yöntem var çok uzun ama kesin isteyen olursa onuda yazarım
  • Bu forumun modları ne alemde 2010 konusu muhtemelen çözüldü 2013 olmuş msj geliyor biride demiyor ki bu konunu kitli olması gerek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kotanız dolmuş olabilir kontrol etmenizi öneririm...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.