Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koca bir bölüm ve sadece bir tören.Peh..
  • Üzüldüm Leif'e.. Severdim kendilerini
  • bence sönük bir bölümdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

Üzüldüm Leif'e.. Severdim kendilerini

İyi çocuktu Leif. Valhalla'da Odin'le rakı masasındadırlar şimdi inşallah. Bak cümleyi de İNŞALLAH'la bitiriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

İyi çocuktu Leif. Valhalla'da Odin'le rakı masasındadırlar şimdi inşallah. Bak cümleyi de İNŞALLAH'la bitiriyorum.

Allah nazardan saklasın, bozmasın keyiflerini Elhamdülillah Lord of Lords. Hamd olsun soframız bereketli, bol Tanrılı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

Allah nazardan saklasın, bozmasın keyiflerini Elhamdülillah Lord of Lords. Hamd olsun soframız bereketli, bol Tanrılı

Amin amin.

• O değilde Gyda 'I'm bleeding' diye geldiği zaman Lagertha yengeye dikkatli bakıp ayrıntıları gören oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castamere -- 22 Nisan 2013; 23:38:54 >
  • Yengeye yapmasan bari, Ragnar Reyiz görürse affetmez
    DİKKAT: BÖLÜMÜ İZLEMEYEN AÇMASIN!

Bence Ragnar Athelstan'ın idam edilmeyeceğini biliyordu, harbiden çok ileri görüşlü bir lider profilinde şu an. Bir de Kral çok sinsi birisine benziyor tam çakal tipi var herifte. Leif garibim iyi savaşıyordu şimdi Valhalla'da. Floki ölse diziyi bırakırdım allahtan Helga durdurdu.
  • Durgun bir bölümdü birçoklarına göre aksiyon aradıkları için ancak dram ve ritüeller konusunda mükemmel bir bölümdü.Özellikle çekimler için kullanılan mekanlara hayran kalıyorum her bölümde.Şu şamanın hikayesini öğrenmek lazım,mükemmel makyaj yapmışlar.Davranışları sesi vs böyle kararkter dizimizde oynayacak dediklerinde tam o karaktere uyacak şekilde bulmuşlar şamanı oynayan oyuncuyu.Son bölümde beklemediğim üç olay oldu.

Kral'ın elinde tavuk rahiplerle dalga geçmesi , Ragnar'ın krala bağlılık yemini ,kurban edilen arkadaşları .Açıkcası dram ve ayrıntı olarak oldukça iyi düşünülmüş sahnelerdi.Kralın tavukla rahipleri kızdırmasının sebebi nedir bilmiyorum ama kralın koruyan adamın rahip dahi olsalar öldürebilecek yetkiye sahip olduğunu anladım.Muhtemelen Kral statüsü tanrıların hemen altındaki bir statü ve kral olarak ondan daha fazla sözü geçecek biri yok.Ancak krala baş kaldıran kişinin neden hala diğer earl'ler tarafından kellesi uçurulmamış orayı anlamak mümkün değil.Sonuç olarak kral nüfuzunu kullanıp Ragnar'dan önce birçok Earl ile isyancıyı susturabilirdi.Burada bir tek ihtimal kalıyor ,kral bağlılık konusunda Ragnar'ı sınıyor veya Ragnar'ın batıya yaptığı sefer sonucu elde ettiğini Ragnar'ın ölebileceğini düşünürek kendisi sahiplenmek istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 23 Nisan 2013; 0:15:17 >

• Uppsala harbiden süperdi yalnız. Bu dizide en çok beğendiğim şeylerden biri mekanlar zaten.

• Az kalsın Floki atlıyordu.
  • Viki den ragnarın hayatına baktım ölümü bildiğin ilginç :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ne kadar sıkıcı bir bölüm olsada;

Uppsala gerçekten hayrete düşürdü. Adamlar mekan seçmeyi gerçekten çok iyi biliyor. Floki'ye sevindim, Leif'e üzüldüm. Gerçi şimdi Valhalla'da drinklerden drink beğeniyordur kendine.

• Anlamadığım bir şey var,Ragnar rahibe gelmek ister misin diye sorup istemesen de götürecektim diyor.Yani kurban edileceğini önceden bilerek böyle yapması yanlış değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wenrum

ellerine sağlık hocam

sağolasın yaptığım imzayı kullanarak beni onurlandırdın
  • Ne bölümdü ya...

Ayin bence çok güzel oldu....Etkileyiciydi yani...Birde dizide hep gözüme kestirdiğim adamlar ölüyor anasını satayım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Anlamadığım bir şey var,Ragnar rahibe gelmek ister misin diye sorup istemesen de götürecektim diyor.Yani kurban edileceğini önceden bilerek böyle yapması yanlış değil mi ?

Ragnar zaten olayın bilincinde. Kurban edilmesi için götürüyor rahibi. Yani anlaşıldığı kadarıyla öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Ne bölümdü ya...

Ayin bence çok güzel oldu....Etkileyiciydi yani...Birde dizide hep gözüme kestirdiğim adamlar ölüyor anasını satayım...

Bende Floki kalkar gibi olunca tırstım bir an...
  • Flllloookkiii siz bu dizi olmaz aman diyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

Flllloookkiii siz bu dizi olmaz aman diyim

quote:

Orijinalden alıntı: neuro

quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Ne bölümdü ya...

Bende Floki kalkar gibi olunca tırstım bir an...

Aynen o olmadan olmaz bence de..

Onun manyaklığı insanı diziye çekiyor.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.