Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk bölüm güzeldi iyi başladı bence, Beğenmediğim tek şey
    Piskopos karakteri oldu adam iyi oyuncu belli ama neden bu şekilde yansıtmışlar anlamadım çok abartı oldu geçen sezon'ki Ivar gibi, Umarım ilerleyen bölümlerde görürüz neden bu şekilde olduğunu
    En beğendiğim sahne ise Floki'nin ilk görülüdğü sahne oldu manzara müthiş olmuş gerçekten güneş ışıkları muazzam bir görüntü oluşturdu
  • 2 bölümü de tükettim hemen özlemişim cidden

Ivar geliyor kaçılın
  • Bnede 2 bölümü direk izledim dayanamadım ama diziyi unutmuşum baya . Hatırlamak için 4. sezondan bi kaç bölüme baktım mecburen .

Ayrıca şu Ivar karakterini görünce yine sinir olmaya basladım :D Floki cok farklı arayıslar içerisinde sonu nereye varacak merak ediyorum . Son olarak Tudors dizisinden king henry'yi canlandıran Jonethan Meyers de rolüne cok yakısmıs. İlerde çokca karsılasacagımız bı karakter bence

• Ben niyeyse ivar karakterine ısındım. Yine de ragnarın eksikliği belli oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix'e gelmeyecek mi bölümler. Torrentten izlemeyelim diye netflix aldık yine torrent kaldık nasıl iş anlamadım.

• Floki izlandayi buldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wasted.wastelander -- 1 Aralık 2017; 11:22:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kummbara

Floki'nin Ivar'a "Stand up and say that to my face," dediği kısmında kahkaha attım Özlemişim diziyi yahu.

2. bölümün sonunda Floki dönüp dolaşıp aynı yere dönmüşse aslında ne güzel olur.

Floki izlandayi buldu ne ayni yeri

• Piskopos çok itici olmuş

• tlc sitesine altyazılı olarak koyuyormuş bundan sonra ordan izlicem birde torrentten indirdiğimde eksik bir sahne varmış
    2 çocukla konuştuktan sonra onları törenle kesiyorlar bu kısım tlc de var
  • quote:

Orijinalden alıntı: wasted.wastelander

quote:

Orijinalden alıntı: kummbara

Floki'nin Ivar'a "Stand up and say that to my face," dediği kısmında kahkaha attım Özlemişim diziyi yahu.

2. bölümün sonunda Floki dönüp dolaşıp aynı yere dönmüşse aslında ne güzel olur.

Floki izlandayi buldu ne ayni yeri

Aynı yere dönmedi de dönseydi ve tekrar deneseydi güzel olurdu diyorum. Çünkü Ragnar'ın Paris kuşatmasında bunu yapmışlardı. Floki'ye de yapabilirlerdi.

• Dizi Ragnar'ın eksikliğine rağmen iyi devam ediyor, efsaneyi özlemişim şimdi. Şimdi 2. bölüme yumalım bakalım.

• astrid i nasıl.kaçırır bu eleman ya kendimi kesecem astridimi geri getirrr bekledigim gibi başladı . gene İvar i yüceltmek için saçma sapan muhabbetlere girildi . birisi öldürse şunuda rahatlasak

• Dördüncü sezondayken malum olayın olacağı bölümde diziyi bırakmıştım, sizce devam edilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 1 Aralık 2017; 20:59:50 >

• Malum olaydan önce dizi mükemmeldi. Şimdi fena değil. Malum kişi yokluğunu aratıyor.
  • 2. Bölümü şimdi izledim ilk iki bölümü izleyince kesin olarak şunu diyebilirim'ki çekim kalitesi olarak önceki sezonların çok ötesinde bu sezon bana göre şimdiye kadar izlediğim diziler arasındaki en iyi ortamları ve görüntü kalitesi bu iki bölümde gördüm, İkinci bölüm hakkındaki düşüncelerim
    Lagertha dağladı bizi resmen Floki'nin yolculuğu çok güzel olacak belli oldu umarım bu şekilde devam eder bu bölümlerde, Ivar sonunda normale dönmeye başladı sanki, Bu bölümde hiç görmedik ama gözlerim bjorn'ü hiç aramadı, Güzel gidiyor dizi bozmamalarına sevindim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

2. Bölümü şimdi izledim ilk iki bölümü izleyince kesin olarak şunu diyebilirim'ki çekim kalitesi olarak önceki sezonların çok ötesinde bu sezon bana göre şimdiye kadar izlediğim diziler arasındaki en iyi ortamları ve görüntü kalitesi bu iki bölümde gördüm, İkinci bölüm hakkındaki düşüncelerim
    Lagertha dağladı bizi resmen Floki'nin yolculuğu çok güzel olacak belli oldu umarım bu şekilde devam eder bu bölümlerde, Ivar sonunda normale dönmeye başladı sanki, Bu bölümde hiç görmedik ama gözlerim bjorn'ü hiç aramadı, Güzel gidiyor dizi bozmamalarına sevindim.

Hocam bu sezona o kadar güveniyorlardı ki daha bu sezon başlamadan 6. Sezonun çekimleri başladı . çekim kalitesi arasında ciddi anlamda önceki sezonlara gore baya bir fark var .

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi başladılar bence geçen sezonlarda kaybedilen izleyicileri tekrar kazanabilirler bu şekilde devam ederse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Gayet iyi başladılar bence geçen sezonlarda kaybedilen izleyicileri tekrar kazanabilirler bu şekilde devam ederse.

Evet hocam katılıyorum . birde diziyi izlemeye rağmen bir kez de TLC nin resmi sitesinden izledim ki diziye cidden bir faydamiz olsun . kaçak yayın izleyince hicbir yararimiz olmuyor

• Sinematografi bu sezon aşmış resmen.
    Ragnar'dan artan paraları görüntüye yatirmislar anlaşılan :)

Yeni gelen piskoposu beğendim. Ağır abi şarttı diziye. Ubbe olayı canımı sıktı sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

Malum olaydan önce dizi mükemmeldi. Şimdi fena değil. Malum kişi yokluğunu aratıyor.

Bence dördüncü sezon zaten pek de güzel gitmiyordu.

• 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.