Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

980mb nedir ya koskoca vikings için. TWD için aynı saatte 3gb lık versiyon çıkıyor. Yemin ediyorum millet diziden filmden anlamıyor.

vikings hakaret
  • Katılıyorum bence de TWD'nin daha çok ilgi görmesi Vikings'e bir hakaret. Hakaret gibisin TWD.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Katılıyorum bence de TWD'nin daha çok ilgi görmesi Vikings'e bir hakaret. Hakaret gibisin TWD.

benim en sıkılmadan izlediğim dizi bu en sevdiğim dizi breaking badd e bile sıkılmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 22 Aralık 2016; 19:51:18 >

• Aslaug'dan kurtulduk sonunda şimdi de Lagerta itici gelmeye başladı bana, Ecbert Ragnar ilginç bir ikili oldular karşılıklı konuşmaları güzeldi. ivar büyük adam olacak

4x15
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Selam. Dizi nasil baslanir mi ?

• Valhalla ve Cennet karşılaştırmaları tespitleri mükemmeldi. Herkesin dini kendine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Harika bir bölümdü. King Ecbert zaten dizideki 2. favori karakterim. Her cümlesi ayrı karizma.

Ragnar'ın plan yapmadan kendini kafese tıktırmayacağını biliyordum. Ancak sözünü de tutacağını sanmıyorum. Ecbert'in de ölümünü isteyebilir. Sıradaki bölüm için daha da sabırsızlandım şimdi.

• Bu arada kör adam kahin mi?

• Hatırlarsanız zamanında floki görmeye başlamıştı.kör adamdan kasıt bence ekber değilde floki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Selam. Dizi nasil baslanir mi ?

selam hocam bence gelmiş geçmiş en iyi dizi.

Bu arada Çok fena bir bölümdü her gün olsada izlesek ya
  • SPOİLER

Ragnar ın planı ne çok merak ediyorum. İngiltereye niye geldi ? Niye silahsız geziyor hiçbirşey umrunda değil ?

İntikam yada toprak için mi geldi ? Ama öleceğini hiç sanmıyorum.
  • Ragnar'ın sonuna adım adım gidiyoruz Ecbert ile ikili konuşmaları mükemmeldi ilk karşılaştıkları andan beri belliydi aralarındaki ilişki.

Bölümün adı Two and a half man olmalıydı sanki
  • 4X14

Ecbert'in Valhalla'yla alay ettiği sahne çok komikti: Valhalla savaşçıların ölüp gittiği sonra sabah uyanıp birbirleriyle savaşıp birbirlerini öldürdüğü ve sonra akşam yemeğine oturup eğlendikleri bir yer.

Edit.

Tarihe uyacaklarına ve Ragnar'ı tarihe uyup öldüreceklerine olan inancım tam olmasına rağmen insan yine de bir umutla bekliyor. İnşallah ölmez yaaa üzülmeye başladım yav. Ayrıca Bjorn'e hiç döndermediler. Dizi kalite kaybında 3 bölümdür. İrtifa kaybediyor. Bu arada herkes aella nın eline geçti kesin ölür diyor ama belki kaçacak gelecek ve eline geçecek de olabilir yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 22 Aralık 2016; 23:37:46 >

• Ragnar ile Ecbert sabaha kadar muhabbet etsinler, sabaha kadar izlerdim. Aksiyonsuz geçen bir viking bölümünün nu kadar keyifli olması gerçekten inanılmaz geliyor.

Lagertha. Vikings'i ikincil izleme sebebim. Yakıştı mı senin güzelliğine öyle şerefsizlikler? Kendisini buradan kınıyorum.

Ubbe'nin Astrid'e verdiği "Lagertha'dan korkmuyorum senden mi korkucam lan" cevabı çok hoştu.

Çocuk da umarım salak salak "açılın ben ragnarın oğluyum" tribine girmez. Deplasmanda dötünü keserler
    .

4. sezonun en iyi bölümüydü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isengardlı -- 22 Aralık 2016; 23:53:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nepennthe kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ragnar ve Ecbert arasındaki konuşmalar her zamanki gibi mükemmeldi.

İkisi arasındaki ilişkiyi Doctor Who'daki Master ve Doktor arasındaki ilişkiye benzetiyorum. İkisi de birbirine tehdit oluşturuyor fakat ikisi de birbirini seviyor ve iyi dostlar. Ragnar'ı serbest bıraktıktan sonra Ecbert'in Ragnar oturunca oturması, o dizlerini gövdesine çekince çekmesi, kısaca Ragnar'ı taklit etmesiyle Ragnar'a hayran olduğu apaçık ortada. Adam tahtını bile onunla paylaştı, daha ne yapsın arkadaş? Onu öldürmek zorunda olduğu için ağlaması da oldukça manidardı.

Tek anlamadığım nokta şuydu ki onu öldürmezse bu hareketi, halkı tarafından hoş karşılanmazdı fakat yerinden, tahtından da olmazdı. Ragnar'ı öldürerek yahut ölümüne sebep olarak Vikinglerin öfkesine üzerine çekmesi ve yok oluşunun belgesini imzalamasına anlam veremedim. Hayranlık duyduğu biri için acımasızca olacak fakat Ragnar'ı bağlayarak kendi halkına, yani Vikinglere teslim etseydi Ragnar sanıyorum ki orada hem halkı için hem de çocukları için biterdi, böylelikle krallığı da kurtulmuş olurdu.

Ragnar karakteriyle, zekasıyla, dünya görüşüyle, kısacası çoğu şeyiyle içinde bulunduğu Viking halkından ileride birisi. Bir arkadaş Vikinglerin bugünkü modern İskandinav halkına nasıl dönüştüğüne şaştığını söylemişti. İşte Ragnar, o zamandaki halktan çok bugünkü İskandinav halkına daha yakın birisi. Kısaca o günkü topluma fazla, daha doğrusu aykırı bir kişilik.

Gelecek bölümün fragmanına bakılırsa Ragnar'a veda ediyoruz ya da son adımlara ulaşıyoruz. Kahin'in dediği "kör adam seni görünce öleceksin" olayında ise şöyle bir teorim var: İlk sezonlarda Aelle'in yılanlı kuyuya attığı bir komutan vardı. O adam ölmemiş fakat yılanlar yüzünden kör kalmışsa, Ragnar da kuyuya atıldığında birden onu görebilmişse? Böylelikle kehanet de gerçekleşmiş olur.

Bunlar haricinde ise sonunda, gerçekten sonunda at ağızlı Aslaug'dan kurtulduk... En azından ben kurtuldum, belki seveni vardır; orasını bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 23 Aralık 2016; 0:28:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ragnar'ın dayak yediği sahnede her darbede ben de acı çektim. Ulan koskoca Ragnar ne hallere düştü. Ecbert ile olan konuşmalarında çok duygulardı be.
    Vikings (2013 - 2020)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mic -- 23 Aralık 2016; 1:52:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

SPOİLER

Ragnar ın planı ne çok merak ediyorum. İngiltereye niye geldi ? Niye silahsız geziyor hiçbirşey umrunda değil ?

İntikam yada toprak için mi geldi ? Ama öleceğini hiç sanmıyorum.

kendisini öldürtüp ogullarinin intikamini almasi icin ingiltereye geldi.cunku en iyi yaptiklari yagmalamalar ingilterede oldu.ondan dolayi ogullarini ingiltereye gondermek amaci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 23 Aralık 2016; 3:22:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendi adamlarini niye öldürdügü simdi anlasildi. Ivardan baska geri yollanicak biri kalmasin diye. Mecbur yollucak artik, yollamasa kendiside ölecek :D. Efsane plan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOEMAN32 -- 23 Aralık 2016; 4:50:22 >

• Bu arada bence magnus ragnarin oglu. Yollucaklarini bilerekten sen benim oglum degilsin dedi. Kimseye söylemedin diye. Öyle tahmin ediyom.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOEMAN32 -- 23 Aralık 2016; 4:51:57 >
  • 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.