Şimdi Ara

Viewsonic XG2405 İzlenimlerim (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
5
Favori
19.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: harunefetr

@coolfire01 Amazonun avukatı degilim ama anladıgım kadarıyla amazon aracılıkta pasif kalmış. Amazon.tr satıcısı olan ürünlerden aldım begenmeyip iade ettim. Param 2-3 gün içinde geri ödendi. 4.günü bile bulmadı. Ama satıcı amazon degilse anladıgım kadarıyla para direk aracı frimaya gidiyor amazonun havuzuna bile ugramıyor. Yoksa amazon bunların gözünün yaşına bakmaz. İadeleri kabul ederdi. Sanırım 2-3 ay sonra ödemeyi yapabiliriz derken bunu kastediyorlar. Ben zaten amazonu şu an savunuyor gibi görülsemde, Amazon.tr sitesinden satıcısı amazon.tr olmayan bir ürünü 'ALMAM'.

5 - 6 gün önce çok üstlerine gidince iademi yaptılar. Oh be dedim. 

Tabii bu arada 3 ay boyunca taksit ödedim iade ettiğim ürünün

• Selam arkadaşlar. XG2405 almayı düşünüyorum. Çoğunuz gibi techno-freak biri değilim.( yanlış anlamayın iyi anlamda söylüyorum. ) Bu ölü piksel olayını ilk defa burda öğrendim ve büyük işkillendim. İnternetten sipariş verip de sürpriz yaşamaktansa gidip almayı düşünüyorum. Yanlarında test edip alırım. Alırım da bu ölü pikseli nasıl test ederiz nasıl anlarız ne yapmak lazım?

• aksoyevren A kullanıcısına yanıt

Vatan'dan test ederek alabiliyorsun.

www.vatanbilgisayar.com
    VIEWSONIC 23,8" XG2405 Full HD 1ms 144Hz IPS Panel Gsync/FreeSync Gaming Monitor - Vatan Bilgisayar
    https://www.vatanbilgisayar.com/viewsonic-23-8-xg2405-full-hd-1ms-144hz-ips-panel-gsync-freesync-gaming-monitor.html
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.