Şimdi Ara

ViewSonic VA2419-SH kullanan var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bilgisayar topluyorum. tüm parçalarımı tamamladım ama karar vermekte en çok zorlandığım kısım monitör oldu. bütçeme uygun bir monitör buldum ama iyi mi bilmiyorum.
    almak istediğim monitör: ViewSonic VA2419-SH
    alternatif olarak baktığım diğer monitör: Viewsonic VA2261H-8

beyler son olarakta IPS mi tercih etmeliyim yoksa TN mi? çok rekabetçi bir oyuncu değilim ama arada LoL veya cs: go gibi oyunlarda oynuyorum. birde bu modelde ışık sızması denilen olay olurmu? bu modeli kullanıp deneyen var mı?

• kardeş geçen hafta hb den aldım monitörü gerçekten çok güzel monitör input lag ışık sızması vs probleriyle karşılaşmadım parasını kuruşuna kadar hakeden bir monitör o kadarda şık ayrıca crysis 3 te eski monitörüm Benq gw 2270 fps dropları yapıyordu bu yüzden timer resulation programcığını kullanıyordum bu monitörde gecikme süresinde sorun olmadığı için direk yüzde 30 performans kazandım gerçekten harika bir monitör
  • yardım edecek kimse yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemesiss11

yardım edecek kimse yok mu?
    Bugun monitoru beğenirsem alırım diye Vatan Bilgisayar'a gittim. Görüntüsü oldukça güzel. Fakat LG 24MP58VQ-P modelini gördüm. Görüntüsüne hayran kaldım 691TL'ye LG'yi aldım.
  • kardeş geçen hafta hb den aldım monitörü gerçekten çok güzel monitör input lag ışık sızması vs probleriyle karşılaşmadım parasını kuruşuna kadar hakeden bir monitör o kadarda şık ayrıca crysis 3 te eski monitörüm Benq gw 2270 fps dropları yapıyordu bu yüzden timer resulation programcığını kullanıyordum bu monitörde gecikme süresinde sorun olmadığı için direk yüzde 30 performans kazandım gerçekten harika bir monitörViewSonic VA2419-SH kullanan var mı?ViewSonic VA2419-SH kullanan var mı?ViewSonic VA2419-SH kullanan var mı?
  • ViewSonic VA2419-SH kullanan var mı?
  • cevaplarınız için çok sağolun beyler. fotoğrafta atmışsınız. bu ürünü almaya karar verdim. belirttiğiniz LG 24MP58VQ-P modelinede baktım o daha güzel duruyor ama onun fiyatı biraz fazlaymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesiss11 -- 14 Haziran 2018; 18:41:26 >
  • önerebileceğiniz bir renk dengesi var mı bu monitör için?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.