Şimdi Ara

ViewSonic Pro7827HD İncelemesi ve Tüm Detayları Burada (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de bu hafta bu cihazdan aldım perdesiz bile hiç beklemediğim kadar iyi görüntü veriyor. Perde alsam mı almasam mı kararsızdım. Görüntüyü gördükten hiç gerek olmadığını düşünüyorum. He tabii ben bir kıyas yapmıyorum zira ilk projeksiyonum. Uzak gözlüğü kullanıyorum ve kafamı birden çevirince bir Gökkuşağı efekti görür gibi oluyorum ama hiç net değil ve rahatsız etmiyor. Gözlükleri çıkarınca hiç bir efekt belirtisi de kalmıyor. Sesine gelince ben sese biraz takıntılıyım bir pc kasa fanına 70-80 lira veririm sessiz olsun diye. Ama bu cihaza sessiz alternatif w2000 di ve o da bundan 1200 lira daha pahalıydı o kadar kıyamadım bir ses için geri kalan özelliklerde ve teknolojide bir fark göremedim okuduğum yorum ve incelemelerde.

Ve bir de ürün şu an serviste. Bozuk geldi. Nasip işte. Sesini açınca alet kapatıyor kendini soğutmaya alıyor. Servis pek ilgilendi yenisini veririz karşı ödemeli yolla dediler. Yolladım bugün bakalım... Yazılım güncellemesi de istedim geri geldiğinde güncelleme bir şey katmışsa yazarım buraya yine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir de resim koyayım.

ViewSonic Pro7827HD İncelemesi ve Tüm Detayları Burada

• Şu cihazda dahili media oynatıcı var mı. Yani usb den direk film izlenebiliyor mu.

• ne zor soru sorduk kimse bilmiyor mu cevabı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman21

ne zor soru sorduk kimse bilmiyor mu cevabı.

Media player özelliği yok.

• Evet yokmuş, bence çok büyük bir eksiklik.

• Cihaz güzel de..Fiat olarak baya uçmuş..Dolar kuru ile parelel değil..2800 lerden 4000 Tl ye fazla ..1000 daha koy 65" 4k tv al ..
    Tercih meselesi tabi ki..Ben kaçar ..Kampanya olursa belki..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.