Şimdi Ara

Vietnam Silkroad Online (90cap Çin) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
6
Favori
20.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: synaX:Lecter

Bu kişiler oyunu bıraktı mı?

Vietnam Silkroad Online (90cap Çin)

Ayrıca bu nasıl bi görev? bitirince istediğiniz 8D sun silahı veriyor?
     Vietnam Silkroad Online (90cap Çin)

hocam onu fw den alıyosun o kadar kolay degil yani :D
    8tane farklı kitap toplaman gerekiyor

• çok uykum var, yarın başlayıp 7/24 bota bırakabilirim aranıza katılacağım kısa sürede:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben kayıt oldum şu anda indiriyorum. millet 78 lvle ulaşmış bile arkadaş ya :)
    neyse iniyo şu anda 212kb/sn bakalım ne zamana inecek.

edit: oyundayım nick= Morph3uS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chill Out -- 23 Nisan 2014; 11:28:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cubukkraker2005

beyler silk fiyatları bana çok ucuz geldi ve biraz araştırma yaptım.. 1 k silk 30 euro.. o da yaklaşık 40-45 dolara denk geliyor.. vietnamda asgari ücret 75 dolar. yani 1k silk almak isteyen biri asgari ücretinin yarısından fazlasını ödemek zorunda . Türkiye asgari ücret net 846 tl. yani bu server Türkiye de açılmış olsa 1 k silk için 450 lira para ödeycektik.. yani silk fiyatları hiç ucuz değilmiş

Adam dışarıya yönelik açmış olabilir oyunu. Bu şekilde zengin olur adam

• Silk filan nasil alabilicez cozen yok dimi suan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Miklo*

quote:

beyler silk fiyatları bana çok ucuz geldi ve biraz araştırma yaptım.. 1 k silk 30 euro.. o da yaklaşık 40-45 dolara denk geliyor.. vietnamda asgari ücret 75 dolar. yani 1k silk almak isteyen biri asgari ücretinin yarısından fazlasını ödemek zorunda . Türkiye asgari ücret net 846 tl. yani bu server Türkiye de açılmış olsa 1 k silk için 450 lira para ödeycektik.. yani silk fiyatları hiç ucuz değilmiş

Adam dışarıya yönelik açmış olabilir oyunu. Bu şekilde zengin olur adam

:D silk çekmen için vietnam vatandaşı olman gerekiyor dostum :D

• ÖNEMLİİİ

Beyler şu e mail adresine spam yapıyoruz bizim silk alabileceğimiz bir yol bulmaları için : support@net2e.vn

Hi net2e co.. I am a player from Blue Dragon server.. I am playing your game from Turkey.. I want to charge silk but I am not vietnamese and ''ongate'' dont support our credit card. Can you add paypal system for silk charge?

Thanks you...
  • quote:

ÖNEMLİİİ

Beyler şu e mail adresine spam yapıyoruz bizim silk alabileceğimiz bir yol bulmaları için : support@net2e.vn

Hi net2e co.. I am a player from Blue Dragon server.. I am playing your game from Turkey.. I want to charge silk but I am not vietnamese and ''ongate'' dont support our credit card. Can you add paypal system for silk charge?

Thanks you...

hadi beyler herkes elınden gelenı yapsın bıkac yerden bıkac maıl atalım ne kadar cok maıl o kadar cok sans umarım dıkkate alırlar

• Hay traffic gibi
  • ŞSsss dillendirmeyin beyler bu gece oyundaayimmm

• beyler silk alımı işini araştırdım iyice ve paypal üzerinden silk alabileceğimiz bir site buldumhttp://www.trumgame.com/

Burdan on cash card almamız gerekiyor 4 on cash card yaklaşık 1k silke denk geliyor.. o kartı nasıl çevireceğimizi falan bilmiyorum şuan.. ilerde daha net bir şey paylacaşağım sizlerle
  • Lag kastırmıyor ki .
  • Arkadaşlar Mastery cap 330 yazıyo oyunda fakat burda 270 denmiş nedir aslı astarı :)
  • can nick pm atın arkadaslar yeniyim
  • kayıtlar mı kapalı yeni kayıt olamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: o.gmc

Arkadaşlar Mastery cap 330 yazıyo oyunda fakat burda 270 denmiş nedir aslı astarı :)

Bizde tam bilmiyoruz ama 270 dedi vietnamlı arkadaşlar.
  • 57 dk boyunca oyuna girmeyi denedim.. oyuna girdim bot clientless oldu

• sabah saatleri oyuna girmek imkansız çünkü onlarda öğlene denk geliyor :S anca akşam 7-8 gibi girebiliyoruz serverlara ozamanda yeşil kitap olduğundan lagdan kasılmıyor -_-
  • Pre alabileydik iyiydi oyuna girilmiyo..

Edit:Girdi şükür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lovelysy -- 27 Nisan 2014; 11:50:42 >
  • Beyler bendede az da olsa lag var gerçi su an kendi bilgosayarimda da değilim bakalım salı akşamı bakicaz durm ne diye bu arada arkadaşlar oyunda kim varsa haberdar olalım birbirizmizden 1337faculty galiba dolu gerek olursa yeni guild kuralim tek başına gitmiyo gerçekten. Eski sro zevkini yasayabilecegimiz bir server Benim nick yesiil. Salı aksamindan itibaren onlaynim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.