Şimdi Ara

Vietnam Silkroad Online (90cap Çin) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
6
Favori
20.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen bende giremiyorum.
  • bende yeni indirdim girecem oyuna guildiniz var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: azrail3457

bende yeni indirdim girecem oyuna guildiniz var mı

Var ama oyuna başlayanların çoğu bırakıyor geri zor geliyor Türklere :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cubukkraker2005

quote:

nie rate1x diyemi zaten isroda öle eskiden bot yoktu ne güzel kasıyoduk.

bnce cok ii mbotta çalışıyosa
  • fakirlikden ölmesem oyun suan ıcın gayet guzel ama thıeften kervandan ısı goturende cok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruzer*

quote:

quote:

Aynen 1x.. 7/24 kasamıyorsun günlük 6 saat kasabiliyorsun maximum . o yüzden zor geliyor millete :D..kalan 18 saatte exp gelmiyor ne yaparsan yap.. bu da seni job a mecbur kılıyor :) sw on numara

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen 1x.. 7/24 kasamıyorsun günlük 6 saat kasabiliyorsun maximum . o yüzden zor geliyor millete :D..kalan 18 saatte exp gelmiyor ne yaparsan yap.. bu da seni job a mecbur kılıyor :) sw on numara

hocam o nasıl bi iş anlamadım biraz açarmsın :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam o nasıl bi iş anlamadım biraz açarmsın :)

Bende tam anlamadım :D ama günde 6 saat kasabiliyoruz sanırım maximum

• Bu arada beyler kırmızı kitap ile yeşil kitap arasında 1/3 exp farkı var -.- kırmızı kitapta çok az exp geliyor
  • En üsttekini indirmiştim fakat hata vermişti tekrardan indirdim yine aynı hatayı veriyor problem ne acaba çözemedim yardımcı olabilir misiniz

Aldığım hata şu, start tuşuna bastıktan sonra bu hatayı alıyorum.

https://store.donanimhaber.com/38/0d/f9/380df98bdd0c200c3cebc12a9a95cd74.jpg

Vietnam Silkroad Online (90cap Çin)

Oyunu ilk açtığım zamanda aynen şu şekilde kalıyor, normal sol taraftaki alanda isro da bişiler yazardı ama bunda hiç bişi yazmıyor

https://store.donanimhaber.com/60/d3/c7/60d3c7e2543d5855f08880ed408253ea.jpg

Vietnam Silkroad Online (90cap Çin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WlcmToMyWrld -- 16 Nisan 2014; 12:00:04 >

• WlcmToMyWrld kullanıcısına yanıt
    O alttaki resimdeki söylediğin yerler benimde boş ama suan ben giriyorum oyuna, üsteki hatayı bilmiyorum.
  • eet hocam 2. resimdeki gibi giriyorum bnde ama ilk hatayı ilk defa gördüm

edit: oyuna mbotla girdim ama ingilizce olmadı nası ingilizce yapıcam??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cruzer* -- 16 Nisan 2014; 13:41:16 >
  • server kapandı bakım var galiba ne zaman gelir
  • @Cruzer* mbot klosörünün icindeki config dosyasındaki ''lang'' ı 0 yapman gerikiyordu galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er gump -- 16 Nisan 2014; 14:02:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbuyukarin

@Cruzer* mbot klosörünün icindeki config dosyasındaki ''lang'' ı 0 yapman gerikiyordu galiba.

saolasın hocam oldu

bu arada Interpreter oyundaki nickim
  • Cruzer* kullanıcısına yanıt
    Akşam görüsürüz inşallah kolay gelsin iyi kasılmalar.
  • Beyler bu yeşil kitap olayının nesini çözemediniz anlamadım.
    Yeşil kitap; 5 saat
    Kırmızı; 1
    Siyah; 12

Vietnamda saat 00:00 olunca kitap resetleniyor, yani yeni yeşil çıkıyor. Bize göre 20:00 saatinde yani 8.

Bug dediğimiz olay, şimdi siz kitabı oyundan çıkmadan 5 saatte tüketmeniz lazım. Vietnama göre 05:00 (Bize göre 01:00), kitap bittimi. Geliyor kırmızı. Oda 06:00 (bize göre 02:00)'da bitiyor.
    Zaten bu saatte serverın offline olma saati, oda 1 saat sürüyor. 07:00(bize göre 03:00)'da oyun açılıyor. Sizin siyah kitabınız oluyor. Şimdi bu kitap 12 saat sürüyor.
    19:00'da yeşil kitabınız geri geliyor. Ne oldu şimdi, 1 günde 2 kere kullanmış oldunuz. 5 saat kullanıyorsunuz. 00:00 da yine bitiyor ve hemen 1 relog. bi baktınız yine yeşil kitap.
    üst üstte 2 yeşil kitabınız oluyor. 19:00(15:00)'dan 05:00(01:00)'a kadar kasabiliyorsunuz.

Sonra hep aynı dalga.

He diyelim, siz 20:00'da açılan kitabı bitiremediniz. Bizim saatimizde 16:00'da bitirdiniz. O zaman işte günde 2 yeşil kitap kitap kullanamıyorsunuz. Gününüze sığmıyor.
    5 saat başa, 5 saat sona sığdırmanız lazım.

Sistemi oturttursanız, yeşil kitap saatleri şöyle olacak (bizim saate göre yazıyorum);
    20:00-01:00, 14:00-19:00-20:00-01:00, 14:00-19:00-01:00

Yeşil kitap aslında ticket gibi, rateleri 2x yapar. Kırmızı kitap normal rate 1x'e düşer.
    Kırmızıda sadece görev yapamazsınız.
    Siyahta hiç bişey yapamazsınız. Bu saatlerde stall veya kervan çekebilirsiniz.

EDIT: Saatleri ayarlayında 8'li pt kuralım, solo kasılmıyor. 8li ptde 1 mobdan 2,3 tane görev düşüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi synaX:Lecter -- 16 Nisan 2014; 16:16:34 >

• 20:00 - 01:00 arası olan bölümde ben varım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: synaX:Lecter

Beyler bu yeşil kitap olayının nesini çözemediniz anlamadım.
    Yeşil kitap; 5 saat
    Kırmızı; 1
    Siyah; 12

Vietnamda saat 00:00 olunca kitap resetleniyor, yani yeni yeşil çıkıyor. Bize göre 20:00 saatinde yani 8.

Bug dediğimiz olay, şimdi siz kitabı oyundan çıkmadan 5 saatte tüketmeniz lazım. Vietnama göre 05:00 (Bize göre 01:00), kitap bittimi. Geliyor kırmızı. Oda 06:00 (bize göre 02:00)'da bitiyor.
    Zaten bu saatte serverın offline olma saati, oda 1 saat sürüyor. 07:00(bize göre 03:00)'da oyun açılıyor. Sizin siyah kitabınız oluyor. Şimdi bu kitap 12 saat sürüyor.
    19:00'da yeşil kitabınız geri geliyor. Ne oldu şimdi, 1 günde 2 kere kullanmış oldunuz. 5 saat kullanıyorsunuz. 00:00 da yine bitiyor ve hemen 1 relog. bi baktınız yine yeşil kitap.
    üst üstte 2 yeşil kitabınız oluyor. 19:00(15:00)'dan 05:00(01:00)'a kadar kasabiliyorsunuz.

Sonra hep aynı dalga.

He diyelim, siz 20:00'da açılan kitabı bitiremediniz. Bizim saatimizde 16:00'da bitirdiniz. O zaman işte günde 2 yeşil kitap kitap kullanamıyorsunuz. Gününüze sığmıyor.
    5 saat başa, 5 saat sona sığdırmanız lazım.

Sistemi oturttursanız, yeşil kitap saatleri şöyle olacak (bizim saate göre yazıyorum);
    20:00-01:00, 14:00-19:00-20:00-01:00, 14:00-19:00-01:00

Yeşil kitap aslında ticket gibi, rateleri 2x yapar. Kırmızı kitap normal rate 1x'e düşer.
    Kırmızıda sadece görev yapamazsınız.
    Siyahta hiç bişey yapamazsınız. Bu saatlerde stall veya kervan çekebilirsiniz.

EDIT: Saatleri ayarlayında 8'li pt kuralım, solo kasılmıyor. 8li ptde 1 mobdan 2,3 tane görev düşüyor...

Hocam saat 8 den 1 e kadar gece 1 den 5 e kadar yeşil kitap diyosunuz ama aşağıda öğlen 2 den 7 e kadar yazıyo o nasıl oluyor

• lvim 13 şuan bnde gelebilirm 20.00-01.00 arası pt ye ama saat 22 gibi gündüzki kasılmadada olabilirm aslında

bide hocam toplam 18saat oluyoo kalan 6 saatte normal isro gibimi oluyo oyun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.