Şimdi Ara

VIERA TX-P42S30 Panasonic Plazma Tv (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ozanyazar

Vatan Bilgisayardaki tx-p42s30e ile Electroworld'deki panasonic-tx-p42s30 arasında bir fark var mı?
    Vatandakinin isminin sonunda bir E harfi var, o neyi temsil ediyor ?

benımde dıkkatımı cekmıstı sonra ozellıklerını karsılastırdım baktım ıkısı aynı tv baska modellerdede buna benzer e eksıklıgı var sorun yok ıkısı aynı tv

• quote:

Orijinalden alıntı: Vukadluk

Paylasim icin teşekkürler

Eger hd kanallar ve normal yayinlardan birer ornek koyabilirsen gercekten cok yardimci olursun. Bu model su an icin cok ucuzlamiş gorunuyor... Bende almayi dusunuyorum fakat magazalarda hep hd kayıtlar oynatiyorlar eger bu resimler uzerinden kiyas yapabilirsek gercekten cok yardimci olur :D

Foto eklerim fakat birebir izlemek ile aynı olmaz. Eğer vatan bilgisayardan alacaksanız usb nize mkv ve avi film koyup deneyebilirsiniz. SD kanal yayını yapılıyor zaten showroomlar da bağlı değilse de rica ederseniz bağlıyorlar.(Ben öyle yapmıştım ordan biliyorum)
  • Peki bu televizyon NeoPlasma mı? Panasonic.com.tr de öyle yazıyor ama teknik özelliklerine girince yazmıyor.Bende almayı düşünüyorum ama görüntü diğer plazmalara göre biraz fazla mat geldi.Bende genelde sd yayın izleyeceğim birde xbox da oyun oynayacağım.Acaba Samsung veya LG mi alsam diyorum.Panasonic e göre daha inceler,kasa yapısı falan daha hoş görünüyor.Gönül ister ki VT veya GT serisi ama çok pahalı.VT ve GT serileri ile S30 arasında çok büyük görünütü farkı var.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.