Şimdi Ara

Video Pass Memnun musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1- 480P'ye optimize edilmiştir diyor. Eskiden siz 720 yi yanlışlıkla falan seçerseniz ücret yazıyordu sanki. Var mı böyle bir durum?

2- Youtube reklamları sizden fazladan ne kadar internet tüketiyor ortalama? (verdiği ilave 500mb yeterli oluyor mu)

• Aylarca 720'den kullandım sınırsız video paketinden gitti,bir gün bir baktım tarife paketinden gidiyor. Kapattım aradım,dediler 480p üstü sınırsız paketten gitmez. O zaman aylardır neden sınırsız youtube paketinden gidiyordu dedim ve forumda aynı sorun hakkında,araştırma yapıp 1 ay daha durup taşıdım hattı.
    Aynı durumu yaşayanlar çok olmuş. Riske girmek istemedim hattı taşıdım,zaten bir çok konuda iyice sıkıntılıydı Vodafone. Sınırsız youtube paketi de bana vodafone bildirimden ucretsiz teklif edilmisti her ay tarifeye ek olarak. Yoksa o k kadar sıkıntıyla durulacak gibi degildi,youtube paketinin büyüsünü de bozunca ayrılmak şart oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturasıza geçersek sıkıntı azalır o zaman.
  • Video pass degil de gamer olani var sadece youtube 20 lira onu arada tstillerde aliyorum lol maclari icin iyi oluyor.

• Ben uzun zamandır kullanıyorum hepte kontrol ederim youtube reklamlar hariç istersen 4k izle yinede paketinden gitmiyor. Tabiki ek paketin varsa ondan düşüyor ama ana paketinden düşmüyor. Ben hep 1080P izliyorum ayda 10GB youtube kullanıyorum genelde paketimden de azalmıyor. Redli 20 Plus tarifesini kullanıyorum.

• Cok memnunum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.