Şimdi Ara

Video Ön İnceleme: Call of Duty: Modern Warfare 3 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
1
Favori
44.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki oyun aynı grafiklere sahipse MW2'yi full ayarda kasmadan oynadığım makinede MW3'ü de aynı şekilde oynayabilir miyim?
  • sonuna doğru hans zimmerin ismi geçince birden heycanlandım ama oyun aceleye getirildiği için hans zimmer müzikleri bestelemek için vakit bulabilecek mi acaba inşallah hans zimmer bu projede yer alır 2. oyundaki müzikler oyuna çok güzel entegre edilmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aMiraL*

Bende video açılmıyor.

bende de
  • quote:

Orijinalden alıntı: benimadimkuntakinte

bf3 ile kıyaslamayın. frostbite gerçekten çok kötü bir motor.

Call of Duty 1'den bugüne kadarki tüm serileri gerek single, gerek online olarak binlerce saat oynamış, turnuvalara vs. katılmış biri olarak sana şunu söyleyeyim:

Call of Duty serisi gerçekten çok iyidir, ancak oyunun grafik motoru, Frostbite'ın yanında su motoru gibi durur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihhj

şu battlefield fan boyları yüzünden battlefield 3' pre-order yapmaktan vazgeçtim
    bc2 saatlerce oynamıştım o kadarda zevk almıştım ama fanboylar yüzünden vazgeçtim
    bu videoyu izleyincede tamam dedim mw3 alıyorum
    warface haberinde bile bu bf3 fanboyları var sıkıldım artık bu işten

Güzel bahane fanboylardan sanane arkadaşım alırsın oynarsın oyununu
    Her oyunun preorderi iptal edilse fanboy çok diye o zaman MW3 hiç satmaz
    BF3'de çok satmasın zaten tüm cod fanboylar gelcek oyuna gider çimlerin içine yatarlar takımı M-COM savunmaya/yok etmeye çalışırken o gider kill alır sonra her cod oyununda olduğu gibi sinir hastası ol hiç gerek yok sana MW3'de başarılar
    Hemende - yi basmış codcular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archangel™ -- 2 Ağustos 2011; 0:59:13 >

• video açılmıyor sanki :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

quote:

Orijinalden alıntı: benimadimkuntakinte

bf3 ile kıyaslamayın. frostbite gerçekten çok kötü bir motor.

Call of Duty 1'den bugüne kadarki tüm serileri gerek single, gerek online olarak binlerce saat oynamış, turnuvalara vs. katılmış biri olarak sana şunu söyleyeyim:

Call of Duty serisi gerçekten çok iyidir, ancak oyunun grafik motoru, Frostbite'ın yanında su motoru gibi durur.

• Ya arkadaşlar nede bu oyunları kötülüyorsunuz ne kadar çok çeşit olursa bizim işimize gelir.

Çıksın artık COD 4 MP oynamaktan sıkıldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

quote:

Orijinalden alıntı: samibatu

quote:

İnceleme güzel olmuş teşekkürler kardeşim, Ulan bu videoyu izledikten sonra oyunu alasım geldi

Benimde

BF 3'ü alacağım MW 3'ü alacağım FIFA 12'yi alacağım battık ulan Aslında bu oyunu almak aklımda yoktu kurt düştü aklıma şimdi almazsam yapamam

Aynen valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: LoSt_Jack

ya bu cod serisinin grafikleri gittikçe kötüye gidiyo heralde yada video dan öyle gözüküyo cod 4 mw ,cod mw2 grafikleri black ops ve kesin bişey söylemiyim ama gördüğüm kadarıyla MW3 den iyi :( bana öyle geldi yada o zamanlar grafikleri fazla önemsemiyorduk bilemiyorum.

abiciğim mw2 nin biraz daha üstünde grafikler bok at tamam ama mw2den kötü diyosun olcak işmi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-959295B3B -- 2 Ağustos 2011; 1:18:21 >
  • Çok iyi bir gelişim elde etmişsiniz süper bir inceleme olmuş inceleme için teşekkürler Gökhan Yılmaz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İnceleme güzel olmuş teşekkürler kardeşim, Ulan bu videoyu izledikten sonra oyunu alasım geldi

Benimde

BF 3'ü alacağım MW 3'ü alacağım FIFA 12'yi alacağım battık ulan Aslında bu oyunu almak aklımda yoktu kurt düştü aklıma şimdi almazsam yapamam

Aynen valla.

Normal de Battlefield fanıyım ama bu oyunuda alacağım.Önümüzdeki aylara bakarsak bütün para oyunlara akacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Janissary- -- 2 Ağustos 2011; 1:44:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: asdfg_1453

quote:

Orijinalden alıntı: Hyperkin

Call of Duty'nin son yükselme oyunu olabilir bu oyun.
    Battlefield 3 der susarım

single da call of duty, multiplayer da battlefield der susarım.

• Sayın adminlerden rica etsek videoya bir el atabilirler mi acaba video açılmıyor
  • Video çalışıyor arkadaşlar, herhangi bir sorun yok. Açamayanlar, flash playerlarını güncellemeyi denesin.

İyi geceler,
    Erdinç İyikul
  • dırıdıt dırıdıt dırıtıt çok fena gelio kanka
  • Crossbow favorimdi :'(
  • BF3 bomba gibi geliyor,ama şu fanboylar öyle bi övüyorlarki insanın oyunu alası gelmiyor.Zaten sistemide sömürecek orası belli,mw3 almak en mantıklısı.Konsola alalm desek 24 kişi + o ağır oynanışı joypadla oynamak hiç zevk vermez.Coda yapılan bu saygısızlığıda anlamış değilim.Unutmayın,bu neslin en iyi fps'si cod4'tür.Ayrıca ben grafiklerin kötü olduğunu düşünmüyorum.Xbox versiyonu belliki ve videoda kötü gözüküyor.
    2 oyunuda karşılaştırmayı bırakın.Biri hızlı oynanış sunuyor,diğeri daha ağır bir oynanış sunuyor.Renk paletleride ap ayrı zaten.
  • inceleme için teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.