Şimdi Ara

Video montaj (kurgu) için 2 adet fiyat/performans sistem tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İş için (video montaj) 23" monitör + kasa maksimum 3500 TL civarı bir bütçe ve yine ufak tefek grafiksel işler için 23" monitör + kasa şeklinde maksimum 2500 TL civarı bir bütçe ile 2 adet pc alınacaktır. Yani 2 monitör ve 2 kasa.

Ödeme şekli taksit veya nakit farketmez nasıl olursa. Acilen tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ripper Roo -- 7 Ağustos 2012; 21:28:33 >

• Yukarı arkadaşlar kimse cevap yazmayacak mı bir şeyler?
  • Güncel.
  • Hadi ama! Ne olmuş bu foruma, kimse bir şey yazmıyor? Forum ölmüş Eto bitmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ripper Roo

Hadi ama! Ne olmuş bu foruma, kimse bir şey yazmıyor? Forum ölmüş Eto bitmiş.

dostum bu işlerde ben de çalıştım geçen yaz en iyi sistemler hp workstation lar kullanılıyordu yanında avid box larla beraber avid kullanacaksan hp workstation final cut kullanacaksan mac g5 tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fear944

quote:

Hadi ama! Ne olmuş bu foruma, kimse bir şey yazmıyor? Forum ölmüş Eto bitmiş.

dostum bu işlerde ben de çalıştım geçen yaz en iyi sistemler hp workstation lar kullanılıyordu yanında avid box larla beraber avid kullanacaksan hp workstation final cut kullanacaksan mac g5 tavsiye ederim

Hocam bir arkadaşım bu işte çalışıyor da. Çok yüksek derecede sisteme gerek duymuyorlarmış. Bana böyle söyledi ben de onun isteği doğrultuda bir konu açtım. Gerek olsa zaten daha yüksek bir sistem için bütçe söylerlerdi. Bu arada ilginiz için teşekkürler.

• AMD FX 8150 3,6 GHZ X8
    ASUS M5A99 X EVO
    8 GB RAM
    120 GB SSD
    VİDEO MONTAJ İÇİN EKRAN KARTI ÖNEMLİ DEĞİL HANGİ KARTI ALIRSAN,
    CORSAİR 300R
    CORSAİR 600W
    BENQ 24 İNÇ VW2424H

2300TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyalForce

AMD FX 8150 3,6 GHZ X8
    ASUS M5A99 X EVO
    8 GB RAM
    120 GB SSD
    CORSAİR 300R
    CORSAİR 600W
    BENQ 24 İNÇ VW2424H

2300TL

Hocam emin misin ekran kartının önemli olmadığından? Yine de söyleseydin iyiydi. Bu 2500 tl denen pc için olmuş 3500 tl desek ne yazardın? Teşekkürler şimdiden.
  • Ekran kartı olarak intel alınıp işlemcideki dahili grafik yongası kullanılabilir.
    Onun dışında kart alınacaksada ddr5 giriş seviyesi bir kart iş görecektir.
    100 liralık kart ile 1000 liralık kart arasındaki fark 2katı bulmaz muhtemelen.
    Kullandığı proğramlar işlemci ve ram'e yükleniyordur, bu yüzden 3570K+Z77 bir anakart mantıklı çözümelr olabilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RoyalForce

AMD FX 8150 3,6 GHZ X8
    ASUS M5A99 X EVO
    8 GB RAM
    120 GB SSD
    CORSAİR 300R
    CORSAİR 600W
    BENQ 24 İNÇ VW2424H

2300TL

Hocam emin misin ekran kartının önemli olmadığından? Yine de söyleseydin iyiydi. Bu 2500 tl denen pc için olmuş 3500 tl desek ne yazardın? Teşekkürler şimdiden.

ekran kartı önemli değil. hatta ben sistemde ekran kartına 200 tl diyerek 2300 tl yazdım yoksa sistem 2100 tl.

3500 için intel diyorum.

intel 3930k

x79 anakart

• Z77 çipset + i7 2600K @ o.c + 8gb ram fazlasıyla yeterli gelir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.