Şimdi Ara

Video kaydında drop yiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Csgo da videoyu baslatiyorum var yükseliyor normalde 0.3 ile 1 arası dolaşan var 12-13 lere cikiyor hdd den şüpheleniyorum işlemcimi 2.5 ghz ye sabitledim gene aynı sorun ekran kartimin da oc ayarlariyla oynadim dusurup yukselttim gene ayni ramlari 2133 mhz den 2800 kendi orjinal hizlarina yukselttim gene ayni hdd in videoyu yazarken takilmasindan drop yedigimi umut ediyorum bu 'var' ne anlama geliyor birisi aciklarsa cok mutlu olurum. Sistem ozelliklerim Amd hd 5650 ekran karti,i5 6600k işlemci,msi z170 a pro anakart,1 tb 7200 rpm 64 mb segate hdd ve gskill 8 gb 2800 mhz ram mevcut.

• Value for sv var when server performance is meeting tickrate requirements represents the standard deviation of accuracy of server OS nanosleep function measured in microseconds over the history of last 50 server frames. The latest update relies on it for efficiently sleeping and waking up to start next frame simulation. Should usually be fractions of milliseconds. Value for client var near fps net graph display is showing standard deviation of client framerate measured in milliseconds over the history of last 1000 client frames. By using fps_max to restrict client rendering to maintain a consistent fps client can have framerate variability at a very low value, but keep in mind that system processes and 3rd party software can influence framerate variability as well.

"tam bilmiyorum" ama bir dahaki kareyi oluşturana dek geçen zaman gibi bir şey sanırım, ama o sanki başka bir değerin karşılığıydı

son cümlede sistem işlemleri ve 3. parti uygulamalar saniye başına kare 'nin değişkenliğini etkiler diyor, kısaca o arkada açtığın video kayıt programı sistemi fazla yoruyor olmalı ki kasma-takılma yaşıyorsun, ama sisteme bakınca çok da düşük değil yani yeterli olmalı

video için kullandığın program nedir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.