Şimdi Ara

Video Convert Senkronizasyon PROBLEMİ!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple İphone'uma atacağım" Michael Jordan To The Max" belgeselini convert etmeye ve Türkçe altyazı gömmeye çalışıyorum. "Total Video Converter 3.7"

sürümüyle önce convert işlemini rahatlıkla hallettim. Video sorunsuz. Fakat altyazıyı da gömmesi için eklediğim ikinci convertte, video yine sorunsuz iken

altyazıda bir senkronizasyon problemi çıktı. Videonun orjinalini veya ilk convertli halini alt yazıyı yanına atarak oynattığımda senk. problemi olmadan rahatlıkla

oynatabiliyordum. Fakat gömünce 1-2 saniye altyazı kayıyo ve gömülü olduğu için de düzeltilmiyo. "Media encoder ipod edition" ile denedim onda hem altyazı

hem ses kayması oldu. Allah rızası için biri yardım etsin de şu convertli videoma altyazıyı gömüvereyim ya da baştan gömerek convert edeyim, nasıl

denediysem deneyim alt yazı kayıyo gömünce:S Gömmeden izlenebiliyo ancak o da iphoneda olmuyo:) YARDIM...

• Çevirdğin video'nun fps değeri değişmiştir. Altyazılarda fps değeri farklı olursa senkron problemi olur. Ayrıca video'yu iki kez neden dönüştürme yapıyorsun (2.si altyazı gömmek için heralde) Ses kayması da benzer bir sorundan yada encoding işlemi sırasında codec'lerin uyumsuzluğundan yapabilir. Başka bir program dene bence.
    Xilisoft video converter kullanıyorum şu ana kadar bir sıkıntım olmadı. (6.xx sürümü CUDA desteklidir)
    Bu programla tek seferde hem altyazıyı hemde dönüştürme işini birden yap. Unutma her dönüştürme işlemi video'nun kalitesini düşürür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.