Şimdi Ara

Video Cam Önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, Uzun Bir Aradan Sonra tatile çıkmayı planlıyorum.. Benim eski yadigar miladını doldurdu, yenilerden hdd'li olanlardan Sanırım Hd leri Felan Varmış, Fiyatı Ve Performansı Uygun Bir Kamera Arıyorum... Ne Önerirsiniz? HD olması şimdilik düşünüyorum ama fiyata göre tabi hersey

• HD kayıt yapanlarda HDD olanı ben görmedim. Yanlış bilmiyorsam fiyatı uygun olan modeller de hem HDD hafızası olan hem HD video kayıt yapan yok. 3.000-4.000 TL olanlarda olabilir.

Verdiğim fiyat aralığında olanlar öyle tatil de kullanılacak tür de değil yalnız onu belirtmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

HD kayıt yapanlarda HDD olanı ben görmedim. Yanlış bilmiyorsam fiyatı uygun olan modeller de hem HDD hafızası olan hem HD video kayıt yapan yok. 3.000-4.000 TL olanlarda olabilir.

Verdiğim fiyat aralığında olanlar öyle tatil de kullanılacak tür de değil yalnız onu belirtmek lazım.

Hmm Peki HD Olupta Hafıza Kartına Kayıt Eden Veya, HDD'li Olupta SD Kaydeden Sorarsam Hangisini Önerirsiniz Hocam İlk Olarak.. Birde Önereceğiniz Modeller Var Mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.