Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Victorinox Swiss Army Military Otomatik saat / Sıfır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
9
Cevap
2
Favori
349
Tıklama
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> Saat >> Victorinox Swiss Army Military Otomatik saat / Sıfır
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      309 Mesaj
      Katılım Zamanı
      14 Aralık 2008

Durum
      Forumda değil

07 Aralık 2017 10:27:55 Konu Sahibi
      Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
      Merhaba,

Burada uzun zamandır ilan vermiyordum. Eskiler beni hatırlar herhalde.

Saat Türkiye de 3200 TL ye satılmaktadır. Daha önce 3-4 kere satın alıp kullandığım bir saattir. Bence Hamilton Khaki ile beraber en güzel military saatlerden biridir.

Black Friday çılgınlıklarından birinde çok uyguna görünce dayanamadım. Türkiye fiyatının tam yarı rakamına aldım. Hiç niyetim ve alacak durumum yoktu. Hatta kredi kartım bile yoktu. Arkadaşımdan rica ettim aldım. Saatin kendisi, kargosu, vergisi vs. 1650 TL ye satın aldım.

Ama çok sevdiğim ve istediğim bir saat olmasına rağmen şu an da durumum gereği içime sinmedi. Çok kararsız kaldım kullanmak ve satmak arasında. Koluma denemek için bile takmadım. Etiketleri, yapıştırmaları, kitapçığı, kutuları vs. % 100 sıfır durumdadır.

Aldığım rakama devrediyorum. İndirim yapmıyorum. 10 TL bile indirmeyeceğim. Takas ve indirim maili yazmazsanız çok sevirinim.

Saati alınca yurt dışından tanesi 16-17 usd olan iki adet kordon aldım. Biri siyah nato, biri siyah deri kordon. Toplam 120 TL ödedim. Henüz gelmedi. Eğer bir aksilik olmadan kargom ulaşırsa saati satın alan kişiye hediye edeceğimi garanti ediyorum. % 99 ulaşır.

Beğenen isteyen varsa Türkiye deki fiyatının tam yarı fiyatına satıyorum. Satılmaz ise seve seve kullanacağım.

1650 TL Kargo alıcıya aittir.

Kargom ulaşırsa her zamanki gibi, 120 TL ye satın aldığım bir nato bir deri kordon hediyem olacaktır.

Victorinox markası İsviçre ordusunun resmi adını kullanmaktadır. Saat military segment te çok başarılıdır. Kordonun demir kısmı bileğinize değmesin diye diye koruyucu kısmı vardır, kurma kolunun üst ve altında darbelere karşı korucu çıkıntılar vardır. Ne çok küçük, ne çok büyük tam orta ölçüdür 40 mm.

Victorinox Swiss Army Infantry 241565

Casual watch style. Victorinox Swiss Army Infantry Automatic Black Dial Mens Watch 241565.
      Information

Brand: Victorinox
      Series: Infantry
      Model: 241565
      Watch Label: Swiss Made
      Movement: Automatic
      Engine: ETA Caliber 2824
      Power Reserve: 39 hours
      Case Size: 40 mm
      Case Thickness: 9 mm
      Case Material: Stainless Steel
      Case Shape: Round
      Case Back: Skeleton
      Analog :Dial Color
      Black: Crystal Scratch Resistant Sapphire
      Hands: Luminous Silver-tone
      Second Markers : Minute Markers around the outer rim
      Dial Markers: Arabic Numeral
      Bezel :Fixed Stainless Steel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1905sss -- 30 Kasım 2017; 13:11:43 >

|
      |

Referanslar : typhoon41 ( Samsung 8910) - nothing else... ( Seiko) - erdem.28 ( Nokia E72) - drakyuz ( Orient ) bilgin7 (Casio) - KubilayHakan ( Casio) - adrenalin876 ( Casio) - Kitty ( Casio ) - Revenge®( swatch ) - pinkcrow7 (Orient ) - Harpagos (Orient ) - muskeder (casio ) - BMW 528 (casio) - requiemdreamer ( seiko 5 ) - KcRasco (Swiss Military Hanowa) - energie34 (Victorinox otomatik) - SALAMANDER19 ( SEİKO ) - magunes117 ( victorinox chrono ) - Ahmet Tatar. ( casio sapphire crystal ) - magunes117 ( tissot pr100 ) - mcake± ( seiko ) - conjure ( Prada parfümler ) - MrTrojen ( dior homme ) - Harpagos ( Polo parfüm ) - danGerfuLL ( samsung nexus ) - confused ( zeno basel saat ) - awolf34 ( victorinox saat )

• Binbaşı
      1603 Mesaj
      Referanslar: 11

Katılım Zamanı
      02 Mart 2009

Durum
      Forumda değil

02 Aralık 2017 00:22:18
      mesaj bulunsun
      |
      |

Wake Up - Stand Up - Don't Give Up The Fight
    • Yüzbaşı
      309 Mesaj
      Katılım Zamanı
      14 Aralık 2008

Durum
      Forumda değil

03 Aralık 2017 20:20:57 Konu Sahibi
      Saati Türkiye fiyatının yarısına satıyordum ve pazarlık kabul etmiyorum. Satmam gerektiği kesinleşti için "küçük" pazarlık maillerine olumlu yaklaşabilirim.

Gerçekten çok çok cazip bir rakam bu saat için.

İyi forumlar,
      |
      |

Referanslar : typhoon41 ( Samsung 8910) - nothing else... ( Seiko) - erdem.28 ( Nokia E72) - drakyuz ( Orient ) bilgin7 (Casio) - KubilayHakan ( Casio) - adrenalin876 ( Casio) - Kitty ( Casio ) - Revenge®( swatch ) - pinkcrow7 (Orient ) - Harpagos (Orient ) - muskeder (casio ) - BMW 528 (casio) - requiemdreamer ( seiko 5 ) - KcRasco (Swiss Military Hanowa) - energie34 (Victorinox otomatik) - SALAMANDER19 ( SEİKO ) - magunes117 ( victorinox chrono ) - Ahmet Tatar. ( casio sapphire crystal ) - magunes117 ( tissot pr100 ) - mcake± ( seiko ) - conjure ( Prada parfümler ) - MrTrojen ( dior homme ) - Harpagos ( Polo parfüm ) - danGerfuLL ( samsung nexus ) - confused ( zeno basel saat ) - awolf34 ( victorinox saat )
    • Yüzbaşı
      309 Mesaj
      Katılım Zamanı
      14 Aralık 2008

Durum
      Forumda değil

04 Aralık 2017 19:46:38 Konu Sahibi
      1500 TL ye çekiyorum rakamı. Yarı fiyatına almıştım. Onun da altında rakam yazıyorum. Sadece ihtiyacım var diye.
      |
      |

• Er
      4 Mesaj
      Katılım Zamanı
      09 Aralık 2017

Durum
      Forumda değil

09 Aralık 2017 11:46:39
      Telefonum 05425598868 nasil iletişime geçebiliriz saat icin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Er
      4 Mesaj
      Katılım Zamanı
      09 Aralık 2017

Durum
      Forumda değil

09 Aralık 2017 13:00:33
      Saat icin konuşmak istiyorum

|
      |

• Yüzbaşı
      309 Mesaj
      Katılım Zamanı
      14 Aralık 2008

Durum
      Forumda değil

09 Aralık 2017 14:57:37 Konu Sahibi
      Saat revervedir.
      |
      |

• Er
      4 Mesaj
      Katılım Zamanı
      09 Aralık 2017

Durum
      Forumda değil

09 Aralık 2017 15:19:59
      Yanı sattinizmi

|
      |

• Er
      4 Mesaj
      Katılım Zamanı
      09 Aralık 2017

Durum
      Forumda değil

10 Aralık 2017 16:59:17
      Eğer saati diğer arkadaş almazsa haber edersiniz

|
      |

• Yüzbaşı
      309 Mesaj
      Katılım Zamanı
      14 Aralık 2008

Durum
      Forumda değil

12 Aralık 2017 11:12:43 Konu Sahibi
      Satıldı, teşekkürler
      |
      |

Reklamlar
nice türkiye
web tasarım
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.