Şimdi Ara

Victor g451 (clevo w651sj) incelemesi (samsung evo 840) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
2.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Seem347

Sürekli yapıyor masaüstüne beyaz duvar kağıdı koydum boşta iken 2-3 dakikada bir geçiyor. Film açtım fakat belli olmuyor ord,a anlam veremedim bende çok garip bir şey canımı sıktı 2 gündür

Ekran panelinin kapağını kapatıp açarken kablolarda, menteşelerde bir sorun olmuş olabilir. Eski acer notebookumda da buna benzer bir sorun vardı. Servise verin bir an önce dicem de, bu aralar victorda gariplikler var sanırım.
  • Valla bu gün yapmadı hocam anlamadım bende birşey. Laptop'un ekrranını pek kapatmıyorum kablolarda sıkıntı olucağını sanmıyorum hala sert aldığım ki gibi. Bakalım ilerleyen günlerde yaparsa victor'u arıcam.
  • zaman gecirmeden servise basvurmakta fayda var bence. sonucu da yazarsiniz buraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 Sefer daha yaptığında göndericem hocam bilgilendirme yaparım buraya teşekkürler
  • http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=95837408&mpage=88

Bu konuyu okuyormusunuz? @Seem347 @pyr@mid
  • Servis falan yok artık. Victor yetkilileri sırra kadem bastı. Hepimize geçmiş olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilmiyordum. koskoca inselberg in yapacağı iş değildi ama şaşırdım. bendeki telefonunu arayalım bakalım. pro2000 ler de gitti yani, ilginç
  • cuma gunu gittim perpadaki yerlerine gorustum
    sistemlerinin revizyonda oldugunu depoyu tasiyacaklarini ve servis bolumunu yeniden dekore edeceklerini soylediler
    ayrica 10 gun boyunca hizmet vermeyeceklerinide
    bir kerede tum servislerini deaktif etmeleri, telefonlari iplememeleri(sahidim), facebook sayfalarinin ve dh uyeliginin silinmesi hala cok supheli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla benimde haberim yoktu hocam cidden arazi olduysalar bu kadar insan'ın garantisi boşa gidicek :( Allah'tan bir daha yapmadı benim ekran yaparsa bu kadar para boşa gidicek daha taksit bitmedi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.