Şimdi Ara

Vestel Venus V3 5580 alınır mı - nasıldır ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
4
Favori
35.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akkda

saol hocam.

xiaomi çok duydum güzel diye

ama babacığım bilindik marka ve garantili bişey olsun diye tutturmuş durumda.

lenovo ya da huawei desem dalga geçtiğimi düşünür.

ben beğeniyorum ama bakıcam yine de.

yeniden teşekkürler.

Vestel garantisi iyidir hocam yerli firma servis ağı yaygın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bir veya iki haftada güncellemeler sonrası telefonu ısınmaya başlayan var mı ? CPU-Z battery 42

Cpu 54 ila 60 arası değişiyor.

• Kötüleyenlerin çoğu bu modeli hiç kullanmamış olanlar gidin samsung alın hala çoğu telefonunda kit kat var güncelleme hak getire en fazla 2 sene sonra ağır vasıta ,samsungun tek iyi tarafı en az100 kere düştü gene birşey olmadı.

Vestele gelirsek telefonun ekranı kaliteli parlak canlı hiçkimse laf söyleyemez arka kamerasıda bu fiyatlı telefonlara göre çok çok iyi kamerası yeterli ön kamerasını ise beğenmedim elinizi kıpırdatırsanız bulanıklaşıyor hemen.

Ram yeterli ekran kasa oranıda iyi bu fiyata s8 deki oranı beklemeyin ben tasarımını beğendim şık bir duruşu var.

Telefon hafızası 32 gb olabilirdi sar değeride çok yüksek yarı yarıya düşmeli.

Telefonun sadece iki eksiği var vestel iyi yerlere doğru gidiyor büyük firmalarda artık fark yaratacak modeller çıkaramıyor yolun sonuna geldiler 2020 kadar kayda değer işlemci çıkmayacakmış sonrasıda belli değil işlemci üreticileri zor bir dönemeçteler yeni materyaller bulmaları gerekli bu vestel için avantaş kullanabilirse iphone samsung gibi firmalardan pazar payı alabilir.

• arkadaşlar ben bu telefondan alacam ama oyun oynarken filan ısınıyo baya demişler bir de ikinci ellerine baktım hep kamera çerçevesiyle telefonun metal çerçevesi boyamı ne hep soyulmalar gördüm o parlak yerlerinde sıfır 700 ama indirimde alınırmı pek bi beklentim yok telefondan öyle face instagram internet arama vs şeyler belki kaldıracağı bi kaç güzel oyunda yüklerim bir de video çekimini beğenmedim renkler çok tuhaf geldihttps://www.youtube.com/watch?v=Jgvm5J-f58g acil cevaplarınızı bekliyorum bugün yada yarın sipariş verecem
  • siyah rengimi iyi olur yoksa altın sarısı gibi olanmı 30 lira daha pahalı sarı olan
  • az daha verip daha kaliteli daha iyi özellikli telefon alalım almışken dedik p9 lite aldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali000 -- 1 Ekim 2017; 12:11:56 >
  • Telefon anne telefonu olarak alınacak en iyi telefonlardan sanırım beyler ne dersiniz?

• beyler bu telefonu almak istiyorum

fiyat+kamera(çok önemli)gayet güzel

tavsiye edermisiniz
  • öncelikle vestel venüs ilk serisinden itibaren kullandım. televizyon kalitesi ile başladı vestel kullanımım ve oldukça memnun kaldığımı belirtmek isterim. ben özellikle satış sonrası desteği için tercih ediyorum bu markayı, ayriyeten mali olarak uygun geliyor.

ilk tecrübemden başlıyım. vestel venüs ün yeni serileri piyasaya çıkar çıkmaz almayın, fiyatları baya esnek oluyor. v ve x serisi bayi satış fiyatı 650 iken ben 420 e beş ay sonra sıfır olarak tedarik etmiştim. babam v 5.0 kendime x 5.0 almıştım. üç yıl kullanımdan sonra benim telefon talebimi karşılaşmamaya başladı. bende 5070 aldım.

öncelikle 5570 değil 5070 alın az da olsa performansda 5070 daha iyi! fakat 5570 daha pahalı, yani 100 lira gibi bir fark ortaya çıkıyor. babamdaki v 5.0 da son bir kaç haftadır, kafayı yemeye başladı. değişmek yerine bizde 5580 aldık. bugün sipariş verdik. gelince tecrübelerimi paylaşırım. 5580 de fm radyo olması tercih etmemizde etken oldu. performans olarak 5070 ile kağıtta hemen hemen aynı. ram sizi aldatmasın mhz olarak 5070 ile 5570 daha üstün. işlemci de fark yaratacağını pek düşünmüyorum. çünkü yardımcı işlemcisi yok 5580 in. dediğim gibi cihaz elime geçince daha iyi inceleyip haber veririm.

kargo hariç ücreti 619 türk lirası.

edit: cihazı aldık arkadaşlar. misafirler gelip gitti, benim aklımdan çıkmış kusura bakmayın. telefon gayet iyi yani babama göre. kamera bahsedildiği gibi değil. ilk başta usb girişi yeri farklı, tuşlar biraz farklı, ekran kocaman gövde ufacık... tuhaf geldi ama bence idare eder.
    avantajları: işlemci güzel, wifi de kopma olmuyor, şarjı fazla gidiyor, ekran çözünürlüğü güzel, ses kalitesi fena değil, radyosu babamı mest etti :D, fiyatı çok iyi...
    dez avantajları: ekranın parlaklığını köklediğinizde ışık süzmeleri belli oluyor, kulaklıktan fazla birşey beklemeyin, çok yavaş şarj oluyor, flaş ve kocaman kamera hikaye kandırmasın, aşırı bir performans beklemeyin. birde ilk gün bataryada sıkıntı yaşadık, dolmadı bir türlü. sonra halloldu.
    ben v5070 ile karşılaştırdığımda;5070 daha iyi geldi, malzeme kalitesi, performans vs. fakat bunda da radyo var. tercih meselesi biraz.
    v4 e yönelin arkadaşlar. sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbbasaran -- 20 Kasım 2017; 6:58:35 >

• sbbasaran S kullanıcısına yanıt
    Nerden aldınız hocam güle güle kullanın.

Bende kasım 11 de düşünüyorum almayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sbbasaran

öncelikle vestel venüs ilk serisinden itibaren kullandım. televizyon kalitesi ile başladı vestel kullanımım ve oldukça memnun kaldığımı belirtmek isterim. ben özellikle satış sonrası desteği için tercih ediyorum bu markayı, ayriyeten mali olarak uygun geliyor.

ilk tecrübemden başlıyım. vestel venüs ün yeni serileri piyasaya çıkar çıkmaz almayın, fiyatları baya esnek oluyor. v ve x serisi bayi satış fiyatı 650 iken ben 420 e beş ay sonra sıfır olarak tedarik etmiştim. babam v 5.0 kendime x 5.0 almıştım. üç yıl kullanımdan sonra benim telefon talebimi karşılaşmamaya başladı. bende 5070 aldım.

öncelikle 5570 değil 5070 alın az da olsa performansda 5070 daha iyi! fakat 5570 daha pahalı, yani 100 lira gibi bir fark ortaya çıkıyor. babamdaki v 5.0 da son bir kaç haftadır, kafayı yemeye başladı. değişmek yerine bizde 5580 aldık. bugün sipariş verdik. gelince tecrübelerimi paylaşırım. 5580 de fm radyo olması tercih etmemizde etken oldu. performans olarak 5070 ile kağıtta hemen hemen aynı. ram sizi aldatmasın mhz olarak 5070 ile 5570 daha üstün. işlemci de fark yaratacağını pek düşünmüyorum. çünkü yardımcı işlemcisi yok 5580 in. dediğim gibi cihaz elime geçince daha iyi inceleyip haber veririm.

kargo hariç ücreti 619 türk lirası.

v4e ne dersiniz hocam, 1.000 lira gibi bir fiyattan satışta. n11 de 11 kasım indirimleriyle 900 civarına almak mümkün olabilir.

• hepsiburadada 650ye kadar düşmüş babama alsam mı ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben dün aldın hb den bakalım cihaz gelince yorumlarımı yazarım, Ufaklığıa aldık kullanması için.
  • sar konusu tahmin ettiğim gibi çıktı klavuzda ve sitelerinde belirtilen sar değeri dual model içinmiş.ayrıca baş bölgesi için 0.64 gibi değer vucüt için 1.65 miş.

Bu demektir ki tahmini 5580 tek hatlının sar değeri ortalama yarısı kadar 0.32 baş 0.85 vücut bölgesi .

Yani telefonun belkide en çok eleştirilen sar değeri konusu da çözülmüş oldu benim için.ilk değerlendirmem olarak çok başarılı buldum hele ki ay başında android 7.0 verilmesini geçte olsa takdir ettim. kullanıcılara yavaş yavaş dağıtlıyormuş .

Tek beğenmediğim ses ve ahize tiz çıkıyor kamera daha iyi olabilirmiş.

Vestel Venus V3 5580 alınır mı - nasıldır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 17 Kasım 2017; 10:10:3 >

• meeb kullanıcısına yanıt
    gittigidiyor'dan, uygunmağaza satıcısı dan tedarik ettim. öneririm 3 günde elime geçti, birde göndermeden önce kontrol etmişler. memnun kaldım ben.

• v4 ü görmedim de 5580 öncekilere göre daha kalitesiz geldi. belki bana öyle denk geldi v4 ü değerlendir bence.

• Aileye 2 adet 5580 aldım. Gayet memnunuz. Bu fiyata gerçekten çok iyi telefon. Aynı zamanda garantisi de sağlam

• ersabr E kullanıcısına yanıt
    aynen bende eşime aldım .Ancak ekranda beyaz arka plan noktası farkettim.dikkatli bakmadan anlaşılması güç. Bu gün servise gidecem yakın zaten cihaz yeni diye değişim talebi açarlar belki. Hem garanti konusundaki memnuniyeti görmek istiyorum.
  • Arkadaşlar oyunlarda nasıl kasma vb oluyormu

• z10 Bekleyin Almayın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.