Şimdi Ara

Vestel Venus Kullanıcıları Kulübü (Venus V1/Venus V3) (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.678
Cevap
25
Favori
233.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla bende araştırdım ama yerli diye aldım şuan memnunum sen biraz daha kullan bu arada da gm4 u incele istersen şarj daha iyi. Ama sistem olarak bi tık düşük gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarjı bitsin kapalı şekilde şarj edeceğim ondan sonra bir daha deneyeceğim eğer gene değişmez ise iade edeceğim inşAllah hallolur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar deneyeceğim şarj edip gene aynı olursa gider değişime veririm ama inşAllah öyle olmaz

• Valla bende araştırdım ama yerli diye aldım şuan memnunum sen biraz daha kullan bu arada da gm4 u incele istersen şarj daha iyi. Ama sistem olarak bi tık düşük gibi @eneshatipoglu

• Pek değişeceğini sanmıyorum telefon hoşuna gittiyse sorunu bildir istersen

• Tabitelefon yeni iken sürekli güncelleme yaptığı için oda etkiler

• Telefon çok güzel ama şarj olayı beni düşündürüyor.ne böyle yani günde 3 4 defa şarja mı takacağız daha 2 günlük aıfır cihaz

• Peki kaç saatte doluyor şarj

• Dün telefonu açtım tam 3 kere sistem güncellemesi yaptı dedim serisi baya eski galiba güncelleme eski kalmış yapsın dedim yaptım neyse yarın bir daha test edeceğim bakalım ne olacak teşekkürler

• 2 saat sürmedi dolması

• Anladım benim 3 saati geçiyor valla hayırlısı. Bence 1 hafta test et sonra bi çaresine bakarsın

• Önerir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

Önerir misiniz ?

Uzak dur derim.
  • telefonu öven üyelerin niye yorum sayısı maksimum 200?
  • V1 lerden uzak durmalısın, zorda kalırsan 5.0 kullanılır. 5.5 in yazılım komple çöp her taraf hata dolu.

V3 ler uygun fiyatlıysa önerilebilir.

• vestel venus maceram 1.5 yıl sonra son buldu, ekranı parçalandı maalesef.

• eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt
    Şarja kafanı takma çünkü çok normal bende gm4g var günde iki kere şarj ediyorum. Iphonelarda yine gunde 2 kere sarj ediliyor. Kullanmazsan ve 2g alırsan 1 hafta sarji gider ama kullanırsan hemen bitecek maalesef tüm telefonlar aynı

• Geçmiş olsun. Başka bir cihazda görüşmek dileğiyle...

• Bütçen bandın da 600-700 arası V3 5570 ve V3 5070 modelleri alınabilir. Kullananlar var gayet memnunlar marka ile kötü bir tecrüben yok ise gönül rahatlığı ile alabilirsin. Burada boş boğaz arkadaşlar yazmayı seviyor telefonu ne görmüşlüğü vardır ne incelemiştir. Önerdiği alternatif telefonların da özelliklerinden haberdar değil.
    600-700 TL bandında Alcatel İdol 3, Vestel V3 5070, Vestel V3 5570 telefonlardan herhangi birini alabilirsin. Android anlamında da 6.0 hepsi en az. Donanım olarak da benzerler. Ön kamera olarak gözlemlediğim kadarıyla V3 5570 in ön kamerası fiyatına göre bir tık daha güzel.
  • Arkadaşlar 750 liraya 5580'i önerir misiniz? Kaç saatte tam dolum yapar acaba?
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.