Şimdi Ara

VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu. (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.114
Cevap
77
Favori
336.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dinamik bas açıksa sesi bozuyor bazı kanallarda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aragorn20 kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum.
  • Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    Klasik vestel sorunu yıllardır çözemediler ilk zxr 72 tüplü tv mizde vardı sonra annaneme aldığımız vestel 102 ekran tv de gördüm.Arasıra mutfaktaki 22 inç vestelde oluyor.

Sorun neyden kaynaklı tam bilmiyorum ancak tahmin ettiğim kasa birleşim yerlerindeki gevşeklikten vidaların tam sıkılmamasından oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 21 Ekim 2017; 20:52:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mb120 anakartlı televizyonlar için yeni yazılım çıktımı acaba. Bilgisi olan var mı. En son 3.26 çıkmıştı galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: gökhan44

Arkadaşlar mb120 anakartlı televizyonlar için yeni yazılım çıktımı acaba. Bilgisi olan var mı. En son 3.26 çıkmıştı galiba.

3.26 sorunlu hocam,yüklemenizi tavsiye etmem
    2.40.6.0 a dönerken sorun oluyor,full yazılım gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 21 Ekim 2017; 23:10:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyae

quote:

Orijinalden alıntı: gökhan44

Arkadaşlar mb120 anakartlı televizyonlar için yeni yazılım çıktımı acaba. Bilgisi olan var mı. En son 3.26 çıkmıştı galiba.

3.26 sorunlu hocam,yüklemenizi tavsiye etmem
    2.40.6.0 a dönerken sorun oluyor,full yazılım gerekiyor

3.26 yükledim herhangi bir sorun göremedim. Hatta gördüğüm en iyi görüntü kalitesi bu yazılımda diyebilirim.Maalesef elimde ful yazılım olmadığı için başka yazılım denemedim. Bu konuda bir şey sormak istiyorum diyelim yeni bir çekirdek yazılım çıktı onuda mı yükleyemeyeceğim ful yazılım olmadan?

• gökhan44 kullanıcısına yanıt
    Benimkinde(49ua9100)3.26 da telefondan görüntü aktarmada sorun yaşıyordum. Ancak görüntü kalitesi daha yüksek olmakla birlikte benim tv nin donanımı yazılım için yeterli gelmiyordu sanırım.
  • MB120 anakart sahipleri için yeni çekirdek yazılım mevcut.

Ulaşmak isteyenler mail adresime yazabilirler.

Çok yakında MB110 için de paylaşmış olurum.
  • Hocam yazılım numarası kaç acaba biliyorum foruma yazmıyorsun ama gene de teşekkür ederiz yazarsan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aragorn20 kullanıcısına yanıt
    2.43.2.0
  • MB110 2.35.40 sürüm çıkmıştır
  • Selam ,

2013 yılından beri 47PF9060 Vestel tv kullanıyorum.
    Fakat 2. defa oldu sabah açtıgımda televızyon kurulum ayuarlarına girip ayar yapmamı istiyor. fakat ayarlara girdikten sonra dil seçimini yapınız kısmında donup kalıyor ve ilerlemiyor. Televizyonu aç kapa yapıyom açıldıgında hoşgeldınız menüsüne alıyor devamı yok .
    daha önce servis yoluyla işi çözmüştük. Nasıl yaptıklarını bilmiyorum.
    sizden ricam başına böyle bir sey gelıpte çözümünü bilen yapan var mı hani kumanda üzerinden resetleme gibi bir sey .
    Malum bu gün pazar servis yok.
  • VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu.

Bu tv nin en güncel yazılımı nedir Ado?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selodonanımhaber -- 29 Ekim 2017; 13:39:23 >
  • Vestel 39PF5025 model yaklaşık 4 yıllık oldu kafayı yedi. Aramada tüm kanalları bulmuyor.

Daha önemlisi kanal taşıdığımda aynı numaradan birden fazla olması enteresan. Anlaşılan yazılım yüklemek gerek ama bulamadım.

VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu.

• @Ado hocam, VESTEL 55UA8300 için güncel yazılım var mı ? Benim televizyon kafayı yedi. İnternette gezinirken donuyor, yeniden başlıyor. Sorunu yazılımdan mıdır ?
  • byrolnik kullanıcısına yanıt
    Özelden yazdım
  • MB 211 için yeni yazılım mevcut mu?

• MB 130 kullanılan modeller hangileri acaba

• Slm ilgilenen arkadaslar Vestel ve bir çok tv lerde uydu ayar kısminda dayzek senekleri 4 tane daha fazla seçenek yok.bunlari yazılımla ekleme imkanımız varmı.misal dayzek motor baglayami yoruz

• Ado kullanıcısına yanıt
    Ado bey verdiğiniz yazılımı yükledim fakat tv açılıyor logo geliyor reset atıyor sonra tekrar aynı açılıp reset atıyor. Rica etsem full yazılım verebilirmisiniz.

Model:24PF5030

Seri no: 7019614300210

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.