Şimdi Ara

Silinebilir. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
3
Favori
4.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sizi uzun zamandır görmüyorum iyimisiniz?
  • Harun987 H kullanıcısına yanıt
    Desteğinize Teşekkür ederim kaydettim seri numaranızı.
  • EXcom_Zkko kullanıcısına yanıt
    Üstad kaydettim
  • sahildeki kral kullanıcısına yanıt
    Selamlar kardeşim, Sizin bu yazı metninizi aynı zamanda SS olarak da aldım, lazım olacak zaar
  • Arkadaşlar Ses barı konusundaki tecrübeye kıyasla bu konu Umduğumdan daha iyi gidiyor, eğer bu şekilde yoğun katılım olursa iyi bir metin eşliğinde talebimizi en üst düzeyde ileteceğim.
  • 7664072 600286 seri numaralı 40UA9300 ile ben de bu güncellemenin verilmesini talep ediyorum.
    Ayrıca bu konuyla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim
  • adem hocam mesajda atmıştım seri numaramı mb120 anakart netflix hala gelmedi bilginiz olsun.
  • Ado kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim ado kardeşim iyiyim hamdolsun sizi hergün takip ediyorum saygılar
  • Felix88 kullanıcısına yanıt
    Sizin mailin cevabı gelmedi o nedenle size yazmadım henüz hocam.
  • hakanobit H kullanıcısına yanıt
    Saygı bizden, görüşmek üzere.
  • sametykcll kullanıcısına yanıt
    Ben de desteğiniz için teşekkür ederim.
  • 40ua9300 TV sahibiyim benimde ekleyin, yalnız seri modunu TV nin arkasına bakmadan öğrenmenin bir yolu varmı? Arkasına bakamıyorum çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mgufer M kullanıcısına yanıt
    Ya kutusunda ya da tv arkasinds hocam baska yer yok maalesef. Cok zorlamayin hocam sorun degil. Bir kac seri numarasi eksik olur bir sey olmaz.

• Bende seri numarasınna bakamıyorum tv duvara monteli kutusuda nerde kimbilir dökümanlara bakarken şunları buldum bilmem işe yarar mı😁

Silinebilir.

• Hocam iyi geceler ilginize çok teşekkürler. Konularınızı ve mesajlarınızı hayranlıkla takip etmekteyim. Cihazımın seri numarası ise; 7532958 600458
  • +1 olarak destek verdiğim kampanya 55UA9400 kullanıyorum.Tv duvara asılı olduğu için seri numarasını almak uğraştıracak biraz eğer gerekiyorsa bildirin bir şekilde seri numarasını da yazıyım.
  • sahildeki kral kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: avast34

Hocam iyi geceler ilginize çok teşekkürler. Konularınızı ve mesajlarınızı hayranlıkla takip etmekteyim. Cihazımın seri numarası ise; 7532958 600458

Asıl ben teşekkür ederim desteğiniz için. Tüketici yararına elimizden bir şey gelebiliyorsa ne mutlu bize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

+1 olarak destek verdiğim kampanya 55UA9400 kullanıyorum.Tv duvara asılı olduğu için seri numarasını almak uğraştıracak biraz eğer gerekiyorsa bildirin bir şekilde seri numarasını da yazıyım.

Hocam sizin gibi istisnai durumlarda zorlamayınız lütfen kendinizi. Destek sağlayan arkadaşlarımız ellerinden geldiğince seri paylaşıyor, seri numaralarının yoğunluğuna ilaveten konudaki katılımın yüksekliği de ayı paralelde ve hatta bence daha da önem arz ettiğinden dolayı bu mesajınız bile büyük destek bize.
  • Hocam benide ekleyin.. İlginiz icin teşekkürler.
    Seri N:7482653500097

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hagvild -- 7 Haziran 2017; 18:52:29 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.