Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Vestel - DiBoss - Toshiba Tercihi

40
Cevap
0
Favori
1.401
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Vestel - DiBoss - Toshiba Tercihi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1048 Mesaj
      20 Aralık 2006 08:42:46
      Teknosada 2000 ytl ye kadar düşmüş Toshiba 32WL66z bilgin olsun , bu arada Dandini dostum altın uçlu scart aldım dün teknosadan sanırım aşağı yukarı %10 görüntü daha da iyileşti . Selamlar ...
      |
      |
      20 Aralık 2006 09:08:30
      org sen scartı dg için mi aldın,yoksa uydu mu kullanıyorsun?
      |
      |
      20 Aralık 2006 09:23:24
      quote:

Orjinalden alıntı: dandini2000

org sen scartı dg için mi aldın,yoksa uydu mu kullanıyorsun?

Bende uydu var dostum digiTürk ü kartla izliyorum .
      |
      |
      20 Aralık 2006 09:39:54
      anladım %10 büyük rakam.
      ben de digitürk için o kadar farketmedi açıkçası
      yayınlar istediğimiz standartta olmadığı için farklar çok bariz değil maalesef...
      |
      |
      20 Aralık 2006 09:48:06
      Yani yüzde 10 dedim de tabi takribi dostum , ama gerçekten fark oldu mesela 1 metre mesafede görüntü biraz bozuluyodu şimdi daha iyi zaten 3 metreden seğrediyorum . gayet memnunum .
      Philips in altın uçlu scartını aldım .
      |
      |
      20 Aralık 2006 11:55:22 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: org

Teknosada 2000 ytl ye kadar düşmüş Toshiba 32WL66z bilgin olsun , bu arada Dandini dostum altın uçlu scart aldım dün teknosadan sanırım aşağı yukarı %10 görüntü daha da iyileşti . Selamlar ...

Bilgi için teşekkürler.Teknosa'nın ödeme koşulları ile ilgili bilgin var mı acaba ? İnternet sitesideki bilgiler genelde güncel olmuyor.
      |
      |
      20 Aralık 2006 12:05:10
      quote:

Orjinalden alıntı: Sympatique

quote:

Bilgi için teşekkürler.Teknosa'nın ödeme koşulları ile ilgili bilgin var mı acaba ? İnternet sitesideki bilgiler genelde güncel olmuyor.

Rica ederim ,teknosa World ve axes e vade farksız 15 taksit , nakit ödemelerdede çoğu üründe % 10 indirim yapıyor . Bence teknosa şu an fiyat bakımından çok iyi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi org -- 20 Aralık 2006; 12:06:15 >
      |
      |
      20 Aralık 2006 12:30:36
      Doğubankın girişinde dikmen elektronik var philips bayisi ordada gördüm ben nakit 1950 ytl ye veriyor taksitli fiyatını sormadım ama ürün toshiba tr garantili
      |
      |
      20 Aralık 2006 16:46:34
      dostum diboss L Serisi değilde Q Serisine bakmanı öneririm.ben aldım bende senin gibi vestel ve toshiba arasında gidip gelirken diboss Q serisini aldım memnunum.tasarım olarakda güzel duruyor diğerlerine göre.
      sonuçda hepsi uzak doğudan geliyor.diboss harbi uzakdoğu markası en azından.servisini hiç dert etme sorunsuz.vestel arçelik her köşe başında servis ama sürekli bozulduğu için sanırım heryere servis açıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toful -- 20 Aralık 2006; 16:48:07 >
      |
      |
    • Yarbay
      3420 Mesaj
      20 Aralık 2006 17:43:00 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: toful

dostum diboss L Serisi değilde Q Serisine bakmanı öneririm.ben aldım bende senin gibi vestel ve toshiba arasında gidip gelirken diboss Q serisini aldım memnunum.tasarım olarakda güzel duruyor diğerlerine göre.
      sonuçda hepsi uzak doğudan geliyor.diboss harbi uzakdoğu markası en azından.servisini hiç dert etme sorunsuz.vestel arçelik her köşe başında servis ama sürekli bozulduğu için sanırım heryere servis açıyorlar.

Biraz açar mısın... ? Q serisi derken hangi modeller bunlar ?
      |
      |
      20 Aralık 2006 22:11:37
      bende 3 gün önce 37wl66 modelini aldım nakit iödemede %10 indirim bide yanına philips altın uçlu scart toplam 3000 ytl tuttu. Bence fiyat performans oranı başarılı, ama teknosadan alacaksan özellikle bahçelievler ömür plazadakini tavsiye ederim.. bu güne kadar bir çok kez teknosaya gittim oradaki gibi müşteriyle ilgilenen ve cidden sattığı ürüne hakim olan personel bulamadım. ömür plaza teknosaya saygılar
      quote:

Orjinalden alıntı: Sympatique

quote:

|
      |

• Yarbay
      2138 Mesaj
      20 Aralık 2006 22:31:45
      DIBOSS LT-32Q5LFH teknorama com da 1899 ytl

peşin alırsan 1800 e geliyor.

cardfinansla ödersen martta ödemeye başlıyosun.

bence çok iyi fiyat.aynı tv nin hepsiburda ve estore da 2600 olduğunuda hatırlatırım...

kaçırma...
      |
      |
      20 Aralık 2006 23:06:42
      Arkadasım bende dboss aldım golddan 40 inc goruntu parlaklık dizayn mukemmel 2855 YTL %10 bonus var geliyor 2500 falan artık su marka takıntılarını nırakalım adamlar lcd panel ureticisi korede bu iside koreliler biliyor vestel dediğin lg nın kopyaları ama içi çin işi dısı lg toshiba tabiki iyi marka ama hersey kullnımda bence diboss derim kafanıda karıstırmak istemem.
      |
      |
      21 Aralık 2006 09:49:08 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: Qantas

DIBOSS LT-32Q5LFH teknorama com da 1899 ytl

peşin alırsan 1800 e geliyor.

cardfinansla ödersen martta ödemeye başlıyosun.

bence çok iyi fiyat.aynı tv nin hepsiburda ve estore da 2600 olduğunuda hatırlatırım...

kaçırma...

Teşekkürler...Bahsettiğin televizyona Gold'da tekrar baktım ... 1900.-YTL /12 taksit yapıyorlar... Hafta sonu son bir inceleme daha yapıp işi bitiriyorum.Ya Toshiba olacak ya da Diboss ... Kısmet artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sympatique -- 21 Aralık 2006; 9:52:07 >
      |
      |
      21 Aralık 2006 09:56:19 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: reddlion111

bende 3 gün önce 37wl66 modelini aldım nakit iödemede %10 indirim bide yanına philips altın uçlu scart toplam 3000 ytl tuttu. Bence fiyat performans oranı başarılı, ama teknosadan alacaksan özellikle bahçelievler ömür plazadakini tavsiye ederim.. bu güne kadar bir çok kez teknosaya gittim oradaki gibi müşteriyle ilgilenen ve cidden sattığı ürüne hakim olan personel bulamadım. ömür plaza teknosaya saygılar

Ömür Teknosa konusunda katılıyorum
      |
      |

• Yarbay
      3420 Mesaj
      21 Aralık 2006 10:05:25 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: toful

Birde merak ettiğim bişey oldu...Neden özellikle Q serisini önerdin ? Tasarım haricinde farklı olan bir yönü mü var acaba ?
      |
      |
      25 Aralık 2006 08:34:44 Konu Sahibi
      Toshiba 32WL66Z alınmıştır... Bahçelievler Gold'dan 2.132.-YTL / 12 Taksit + %10 Bonus ödeme seçeneği ile aldım...Depolarında şu anda yokmuş bugün yarın teslim edecekler.Umarım pişman olmam..Yardımlarınız ve fikirleriniz için teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sympatique -- 25 Aralık 2006; 8:37:23 >
      |
      |
      25 Aralık 2006 09:13:41
      Emin ol pişman olmayacaksın doğru seçim
      |
      |
      25 Aralık 2006 09:37:32
      hayırlı olsun
      |
      |
      25 Aralık 2006 09:52:44
      İsabetli bir karar hayırlı olsun ...
      |
      |
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,261
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.