Şimdi Ara

Vestel BM 301 Tuz Işığı Sorunu (ss'li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
17.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, Vestel Bm301 bulaşık makinesi aldım. Makineye yaklaşık 2 kiloya yakın tuz koydum. Tuz haznesi tamamen dolmasına rağmen her ne hikmetse tuz uyarı ışığı bir türlü sönmedi. Bunun sebebi ne olabilir acaba?
    Vestel BM 301 Tuz Işığı Sorunu (ss'li)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tuzu doldurduktan sonra haznenin içini "TAHTA KAŞIK" ile karıştırırsanız ışığın söndüğü göreceksiniz. Ama hiç müdahalede bulunmasanız da bir süre sonra kendiliğinden sönecektir.

Edit: Fotoğafa bakmamıştım, yanan ışık @thr_Y nin dediği gibi tuz değil parlatıcı ışığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu25 -- 19 Mart 2017; 7:3:2 >
  • Yanan ışık tuz değil, parlatıcı uyarı ışığı. Parlatıcı koyarsanız sorununuz çözülecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thr_Y

Yanan ışık tuz değil, parlatıcı uyarı ışığı. Parlatıcı koyarsanız sorununuz çözülecektir.

• Selamlar makinadan memnunsunuz acaba 10 yıllık aeg bulaşık makinası artık çalışmamaya başladı. 8812 te çamaşır makinasını aldık vestelin memnunuz çok şükür. Bu cihazı tavsiye edermisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetYOL -- 19 Ekim 2017; 0:17:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetYOL

Selamlar makinadan memnunsunuz acaba 10 yıllık aeg bulaşık makinası artık çalışmamaya başladı. 8812 te çamaşır makinasını aldık vestelin memnunuz çok şükür. Bu cihazı tavsiye edermisiniz.

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Bunların ilk üretilen serilerinde kronik erimiş plastik kokusuna benzer bir koku oluyormuş ama benim makinede yok böyle bir koku. 3 programlı. eğer bekarsanız veya küçük bir aile iseniz yeter. Sesi pek yok. Üst raf ayarlanabiliyor, 2 kademeli. Alt raf ise büyük tencerelerden 1 tane aldıktan sonra yarısı doluyor. Ya tencereleri ayrı yıkayacaksınız ya tabakları. ikisini bir zor sığdırırsınız.

Ben 690 civarına almıştım. Fiyatına göre işini gayet iyi yapıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.