Şimdi Ara

Vestel 55q9900 8999 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
6.413
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

bu yuzden 3 4 sene önce VA panel Lg tv aldım..

• MUTAF kullanıcısına yanıt

Var mı suanda peki bu tvden daha iyi olan bir öneriniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MUTAF kullanıcısına yanıt

Şu anki 55q9900'dan önce yine Vestel 55ud9360 model 4K TV vardı. SD yayın performansı bile tatmin ediciydi. Belki panel, belki anakart-islemci ya da yazılımsal-optimizasyon alakalı. Ama Vestel'in tüm 4k tvleri kötü demek haksızlık ve yanılgı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superminator -- 8 Temmuz 2022; 18:28:9 >
  • psycho1905 kullanıcısına yanıt
    Daha iyisi için en az 6 - 7 bini gözden çıkarman lazım. Güle güle kullan. Bu işin son yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt

Ben de bunu farkettim o yüzden qled vestel aldim hocam. Geldiginde fikirlerimi belirtirim

15 - 20 - 30 a tv alıp pişman olan da var. 9 verip pişman olmak daha mantıklı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt

samsung u bilmeden övmeyin. ben zamanında plazma varken plazma aldım kısa süre sonra çizgi çıktı hadi dedik şansımız yaver gitmedi yine başka samsung aldım diye dikey çizgi çıktı. arkadaşım da zamanında iyi para verdi elle sesle komut verilen kameralı samsung modelinden aldı onda da dikey çizgi çıktı. türkiye'yi 3. dünya ülkesi gibi görüp gizli kusurlu ürünleri ithal ediyorlarmış samsung alıp başına çizgi sorunu gelen çok fazla müşteri var bilginiz olsun. şuan yıllardır vestel kullanıyorum vestel televizyonumda da samsung SUHD paneli var vestel V-UHD model televizyon çok güzel gösteriyor sorun da yaşamadım. bunun sebebi vestel samsungdan paneli alırken sorunsuz olanı satın almış da ondan. model kodu Vestel 55UD9650

• favoriteteam kullanıcısına yanıt
    Samsung'u bilmeden derken hocam.. 🤔
    Samsung'un en iyi cihazlarından biri olan 55Q80r kullanmaktayım..
    Bahsettiğiniz yıllarda sorunlar yaşanmış olabilir, bu ve benzeri sorunlar her türlü markada da yaşanmış olabilir.. Önemli olan markanın bu sorun karşısındaki tavrıdır..
    Benim yaşadığım sorun salt elektronik bir arıza değil bir markanın resmen müşterisini kandırmaya çalışmasıdır.. Ve dediğim gibi bunun üzerine Vestel bırakın sorunu çözmeyi altını çizerek yazıyorum sorunla ilgilenmemiştir bile.. Kaldı ki ilk defa Vestel almış değildim, tavsiyemle başkalarına da aldırmış biriydim..
    Dediğim gibi en kralını yapsa ki imkansız, benim nezdimde beş para etmez.. Almam da aldırmam da..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drangela61 -- 8 Temmuz 2022; 21:38:11 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 7 aydır kullanıyorum f/p olarak ben tercihimi bu televizyondan yana kullanmıştım.Tek eksiği 50 hz olması olabilir.Gerçi 100 hz bir tv ile karşılaştırma yapamadığım için farkı bilmiyorum.Futbol maçlarında arka plan görüntüsü bozulabiliyor.Yayın kaliteli ise görüntüyü güzel aktarıyor.Mesela netflix'de görüntü çok ok güzel .

• Ben de televizyon alalı bir hafta oldu. 55Q9900 daha önceki televizyonum 2016 model Philips pus serisiydi. Tabii bu 'beğeni' meselesi Görece kişiden kişiye değişen bir şey. Televizyon benim tahminimden bile çok çok iyi çıktı ben çok memnunum ilk defa 4K gerçek 4K keyfi yaşıyorum. Philips'te 4K diye geçiyordu ama hep full HD izlemişim. Bazen görüntünün gerçekliğine inanasım gelmiyor. (Ayrıca ben cihazı 9300 TL'ye aldım) bir ara 8.940'a kadar düştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feneralist -- 8 Temmuz 2022; 21:4:43 >

• megolamen M kullanıcısına yanıt

Tclin servisinin kotu oldugunu ve cok sorun yasayan oldugunu duydum

• benim koltuk tv ünitesine 3,4 metre uzaklıkta 55 inc kullanıyorum. JVC 4K - Mi stick kullanıyorum android.

bana ideal geliyor ama bazı insanlara küçük kalıyor. kimi de biraz büyük diyor.

anladığım kadarıyla bu kişiden kişiye değişen bir durum.

55 inc 3 yıllık tv mi satıp 65 inc almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 9 Temmuz 2022; 2:9:15 >

yorumlarınızı alabilir miyiz bende bu tv yi düşünüyorum

• cepAnkara C kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba, ben 4 kez degisim yaptırdım. Vestel servisi iyi ama ürünler8 leş gibi almam bi daha

Hemen nasıl değişimi kabul ettiler hocam ? sorun neydi ?

ayrıca neden memnun değilsiniz bahseder misiniz

Servisleri de beş para etmez..
    Bulaşmayın şu Vestel'e..

• awsedrzxc A kullanıcısına yanıt

Hocam isik sizmasi bulutlanma ne ararsan vardi. Samsung q70b aldim 55 inch onda da bulutlanma var.

Vestel 55q9900 8999 tl

samsungda da varsa bu en azından daha ucuz hocam ? bi de değişmeleri ilginç samsung değişecek mi ?

ne alacaz hocam bu tv lerde herkes böyle şeyler söylüyor ne alacağımızı şaşırdık valla

bi de bu ekranı nasıl açıyorsunuz hocam nasıl test ediyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awsedrzxc -- 24 Eylül 2022; 21:35:6 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.