Şimdi Ara

VESTEL 50UB8300 4K SMART+WİDİ Hakkındaki Düşüncelerim/Videolar Eklendi! (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
16
Favori
41.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam bir dahaki ay yeni bir Tv almayı düşünüyorum vatanbilgisayarda 55UB8600 diye bir model buldum ama vestelin resmi sitesinde bu televizyonu bulamıyorum o sebepten tam özelliklerine bakamıyorum.

özellik bakımından 55UB8600 mu yoksa 55UA8300 mu daha gelişmiş ?

yardımcı olursanız sevinirim :)
  • crazydange kullanıcısına yanıt
    Selamlar Hocam
    Kıyaslama işine karışmayayım ancak size yardımcı olması adına UB8600 e dair ufak bir kaç bilgi paylaşabilirim

VESTEL 50UB8300 4K SMART+WİDİ Hakkındaki Düşüncelerim/Videolar Eklendi!
  • Arkadaslar benim bulduğum en uygun fiyat 2099tl

Sizlerin aldiginiz fiyatlari duyunca beklemeye karar verdim.

Indirim falan olur da link atarsaniz memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bu ürünle 49 inç olanı arasında yaklasık 250 tl fark var sızce 3 cm icin 250 tl vermeye değer mi?
  • mcknife M kullanıcısına yanıt
    aynısını bende merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mete34mete

Arkadaslar benim bulduğum en uygun fiyat 2099tl

Sizlerin aldiginiz fiyatlari duyunca beklemeye karar verdim.

Indirim falan olur da link atarsaniz memnun olurum.

onların aldıgı tarıh 2016 sonu,biz o fiyatlara bulamayız.bende bu ürünü,50 inçliğini ve seg55" uhd indirime girmesini bekliyorum
  • Merhaba 9300 serisinde samsung va panel kullaniyor sanırım. Bu seride samsung yada lg panel kullanılıyormu?

• Ado kullanıcısına yanıt
    Hocam sen bu vestel konusunda uzmansin

55ua8300 modelini almayi dusumuyorum

Bu va ve ips panel kavramlari kafa karistiriyor.

Okudugum kadari ile ayni modelde farkli paneller kullaniliyormus. Bu modeli internetten alacam nasil ogrenecez. Tavsiye islerine girmiyosun ama benim gordugum fiyat/performans açısından iyi bi urune benziyor. Farkli bi dusuncem varsa da paylasirsan sevinirim.

Haliyle pm almiyorsun burdan yazdım. Vaktin bulursan yorumunu bekliyorum...

• mete34mete M kullanıcısına yanıt
    Selamlar hocam, satın alacağınız ürünün seri numarasını satıcıdan alma imkanınız olur ve benimle paylaşırsanız panel bilgisi verebilirim size.

VA ve IPDS konusunda hiç kafa karıştırıcı derin teknik detaylara girmeyeyim zira çok yazıldı çizildi bu konu, işin özü, daha canlı renk için IPS panel, Daha iyi kontrast ve tepkime için VA panel diyebiliriz. hatta en güzeli ben tablo paylaşayım siz değerlendimeyi kendiniz yapınız.

VESTEL 50UB8300 4K SMART+WİDİ Hakkındaki Düşüncelerim/Videolar Eklendi!

• Hocam cok sağolun.

• 50ub8300 tv 1 tb lik harddisk taktigimizda fotograflari okuma hizi nasildir. Fotograflar arasi gecis yaoarken bekleme yapiyormu?

Valla Mete tv'yi uygun fiyata bulursan ips/va bakmadan direkt al bence...

Ben bütün panelleri kullandım gözle görülür çok fark yok.

En gerçekçi renkleri ips panel verir(diğer panellerle yanyana koyunca kolay fark edilmez), en geniş izleme açısı renk bozulması olmadan bu paneldedir. 80 dereceden tv izlemeyeceksen önemli değil!

Va panelin avantajı ise özellikle karanlık sahnelerde detayları rahat görürsün, diğer panellere göre belirgin fark olur.
    Televizyon yeni geldi hocam seri numarasi 7752110700112 aldigimiz urunu bilelim diye yoksa geri verecek halimiz yok artik.

Hayırlı Olsun Hocam;

MB120 anakart ve SAMSUNG (VA) panel mevcut.

Kullanıcı görüşlerinizi bekliyorum mutlaka. yazılım kontrolü ve gerekiyorsa Güncellemeyi unutmayınız
    Saolsin hocam mutlaka yazacam.

hayırlı olsun.

nereden aldınız? link?
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/vestel-55ua8300-4k-smart-140-ekran-led-tv-250099130

Cok saolun hocam.

http://4ksamples.com/
    http://www.demo-world.eu/2d-demo-trailers-hd/

Şu sitelerde gerçek 4k ve 1080p videolar var. Test etme açısından faydalı olabilir, deneyebilirsiniz.

Özellikle karanlık sahnelerde, başka tv kullanıyorsanız aradaki farkı çok net göreceğinizi düşünüyorum VA panelin artısı olarak.

Edit: 4K için 60fps sınırını unutmayın. Şunun gibi,
    http://downloads.4ksamples.com/downloads/SES.Astra.UHD.Test.1.2160p.UHDTV.AAC.HEVC.x265-LiebeIst.mkv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lasvegaswings -- 7 Nisan 2017; 19:48:18 >

• Ben bu tvden babama almistim uygun fiyatli kablosuz bu tv ye uygun bir fare ve klavye tavsiye edermisiniz..tv fiyatina gore iyi sayilir 1800 e almistim.smarti falan gayet guzel babami cok fazlasi ile memnun etii..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denemeyenler için yazıyorum ilk mesaja da ekledim. Şu an 55ua9300 kullanıyorum ama diğer kullandığım 50ub8300 modelinde de WİDİ(Wirelesss Display) desteği mevcut. Bu teknoloji sayesinde widi desteği olan dizüstü bilgisayarınız ya da mobil cihazlarınızdan kablosuz görüntüyü tv ye aktarabilirsiniz. 1080p film aktarıp izledim sorunsuz çalışıyor. Dipnot olarak ekleyeyim dedim illaki işine yarayacak arkadaşlar vardır.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.