Şimdi Ara

Vestel 49UB8300 49' 124 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV 2.349₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
3.742
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    -4k
    -Smart
    -49inc

https://www.hepsiburada.com/vestel-49ub8300-49-124-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV000002HL1J?magaza=A%2BDOGA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vestel 49UB8300 49" 124 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV 2.349₺
  • Güzel fiyat

• Çok güzel fiyatmış. İhtiyacı olan için kaçmaz.
  • edit : farklı modelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairstars -- 2 Aralık 2018; 13:58:29 >
  • iyi fiyat. İhtiyacı olan için kaçmaz.
  • Tam alacaktım fakat karşıdan izlenmezse renk sorunları yaşandığı söyleniyor. Bizim evde de yaklaşık 120 derece oturma planı olduğu için yandan izleyen sıkıntı yaşayabilir diye düşünüyorum. Fiyat güzel fakat benim için kullanışsız.

• quote:

Orijinalden alıntı: semih01sem

Tam alacaktım fakat karşıdan izlenmezse renk sorunları yaşandığı söyleniyor. Bizim evde de yaklaşık 120 derece oturma planı olduğu için yandan izleyen sıkıntı yaşayabilir diye düşünüyorum. Fiyat güzel fakat benim için kullanışsız.
    İps panel kovalayın hocam

• Geçen sene aldım bu televizyonu.. Sıkıntısız kullanıyorum. Smart olayı elbette mükemmel değil. PuhuTv ve Netflix sorunsuz kullanılıyor. 2 çeşit panel var bu tvde, "ips" panel denk gelirse yan taraflardan izlemede sorun yaşamazsınız. Fiyat/Performans olarak tavsiye ederim...

Edit : va yerine ips olacaktı o kısım editlendi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pelerinli_Keltos -- 2 Aralık 2018; 17:57:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • asıl sorun va panelde zaten. yanlış bilgi vermeyelim lütfen. Va panel üretim teknolojisi bakımından karşıdan izlemelerde en iyi görüntüyü verir. yandan izleyenler için işkencedir. Kaliteli va paneller elbette daha iyi oalcaktır ancak vestelin kullandığı va panellerden koşarak uzaklaşmanızı tavsiye ederim
  • fairstars kullanıcısına yanıt
    Düzeltiyorum, siz yazdıktan sonra farkettim "IPS" paneldi kasttettiğim.. Benim kullandığım 49UB8300 LG IPS panel kullanıyor. Almak isteyenlere tavsiye ederim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İhtiyacım vardı 140 ekran alacaktım ama bu fiyata kacmaz diye düşündüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/vestel-49ud9360-4k-ultra-hd-49-inc-uydu-alicili-smart-led-tv-423239037#product-catalog

2769 a geliyor fiyat iş görür mü

giriş yapınca 2719 a düştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krkmz1666 -- 7 Mart 2019; 15:30:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ts_Cihan

https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/vestel-4k-smart-65ud8900-165-ekran-led-tv-65-inc-409056971#product-catalog
    Daha ben konu açmayı düşünüyordum. Fiyat çok iyi.

• uzak durun.
    Yoksa tüketici hakem heyetinde çalışan memurlarla çay içer durursunuz.
  • Bu vestel konuları hep aynı.

Bir varmış bir yokmuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.