Şimdi Ara

Vestel 47PF9090 47' Wi-Fi 600Hz (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.611
Cevap
47
Favori
239.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Durup dururken bende modül söküldü - takıldı hatası almıyorum , filbox kanalları arasında hızlı zap yaparken oluyor

Kişisel olarak bu benim açıdan bir problem oluşturmuyor , zaten topu topu 19-20 kanalı var.dsmart digitürk gibi kanal sıralama olayı yok. Sen kanal listende bu kanalları istediğin yere ekleyeceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 15 Şubat 2016; 13:58:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyae
    Durup dururken bende modül söküldü - takıldı hatası almıyorum , filbox kanalları arasında hızlı zap yaparken oluyor

Ben de PF9090'da Conax modül kullanarak Teledünya seyrediyorum ama dediğiniz gibi hata olmuyor bende. Sizin Filbox modülü yerine iyice oturmamış olabilir mi acaba?
  • Aktepe kullanıcısına yanıt
    Bende dsmart vardı bitti onda böyle bir sorun yok, filbox a özgü bir sorun bu.Vestel de biliyor böyle bir sorun olduğunu. Google da "vestel filbox modül sorunu" diye aratırsanız bu sorunu yaşayan başka kullanıcılara da rastlayabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 15 Şubat 2016; 14:00:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

30-45 dk da bir kendi kendine uyarı çıkıp yayın mı kesiliyor ,
    yoksa sadece kanal değiştirirken ara ara mı bu uyarıyı veriyor acaba ?

Sadece discovery kanallarını bu modülden seyrederim geriisini Kendi uydusundan izlerim gibi düşünüyorum.
    tabi olabilirse.

http://forum.donanimhaber.com/m_112599885/tm.htm
    Burada buna özel bir konu açılmış , buradan takip edebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 15 Şubat 2016; 14:23:40 >
  • yazılımı yükledim

Smart arayüzü hiç olmadığı kadar hızlı ve web sayfalarını hızlı yüklüyor

Surround özelliği çalışıyor önceden suuround açsan bile seste değişiklik olmuyordu

diğer ayarlar kısmına medya işleyici diye bir seçenek gelmiş ne işe yaradığını çözemedim ,

ama tv kapanırken yine hemen kapanmıyor. bu yüzden 3.3.8c en iyisi
  • Ben yukledim. Fena değil ama bi siz deneyin. Hizli kapanıyor. Ama bazen cozutuyor.bakin farklari konusuruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mebeedirne

yazılımı yükledim

Smart arayüzü hiç olmadığı kadar hızlı ve web sayfalarını hızlı yüklüyor

Surround özelliği çalışıyor önceden suuround açsan bile seste değişiklik olmuyordu

diğer ayarlar kısmına medya işleyici diye bir seçenek gelmiş ne işe yaradığını çözemedim ,

ama tv kapanırken yine hemen kapanmıyor. bu yüzden 3.3.8c en iyisi

Smart ara yüzü değişmiş mi eskisi ile aynı mi menü şekli filan aynı mi

• Fat32 formatlı usb belleğe attım ama tv görmedi sıfırdan atmadığımdan dolayımı görmüyo acaba ama sıfırdan atarsam pvr özellği gider.....
  • Arkadaşlar en yeni yazılımları paylaşıyorum. Menüye giriş yaptıktan sonra 1505 yaparak yükleyebilirsiniz. Yazılımdan dolayı üründe sorun çıkması durumunda sorumluluk yazılımı indirip yükleyen kişiye aittir.

Faz3 366s
    mb96 376f
    Faz2 366n

• askn78 kullanıcısına yanıt
    smart arayüzü aynı bir değişiklik yok sadece hiç olmadığı kadar hızlı 3.6.6d de
  • Hocam ne farklar var 47pf9090 için sadece 3.6.6s mi var?
  • 47pf9090 uyumlusu hangisi. 3.6.6s mi 3.7.6f uyumlu degil galiba...

• quote:

Orijinalden alıntı: exelanss1905

Arkadaşlar en yeni yazılımları paylaşıyorum. Menüye giriş yaptıktan sonra 1505 yaparak yükleyebilirsiniz. Yazılımdan dolayı üründe sorun çıkması durumunda sorumluluk yazılımı indirip yükleyen kişiye aittir.

Faz3 366s
    mb96 376f
    Faz2 366n

bunların full kurulum dosyaları da varmı

• quote:

Arkadaşlar en yeni yazılımları paylaşıyorum. Menüye giriş yaptıktan sonra 1505 yaparak yükleyebilirsiniz. Yazılımdan dolayı üründe sorun çıkması durumunda sorumluluk yazılımı indirip yükleyen kişiye aittir.

Faz3 366s
    mb96 376f
    Faz2 366n

Hocam çok makbule geçti

• quote:

Faz3 366s
    mb96 376f
    Faz2 366n

Ha bu arada 47pf9090 için faz3366s uyumlu- faz3 HO Edit:Yükleme %97-98 de takılmış!
    Ayrıca mb96 376f ile de mb96 olan nexon 49nx600 guncelledim.Sorun yok
    Buna ilaveten mb95 boarda sahip faz3 ho seg 48snb6240 cihazını da faz3 366 s ile güncelledim

Faz2 cihazım olmadığıı için deneme şansım olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 17 Şubat 2016; 9:53:57 >

• 3.6.6s farklari nedir millet

• Bende yüklenmiyor 100 de 98 de kaliyor güncelleme 42 inc de yemiyor sanirsam

• quote:

Orijinalden alıntı: NumberOne77

Bende yüklenmiyor 100 de 98 de kaliyor güncelleme 42 inc de yemiyor sanirsam

3.6.6s bende de yuklenmiyor. Bemnde 47pf9090 var. Faz 3 ho ama yine de
    97 de kaliyor. Bende full olan yazilimi attim ancar t yazilimindam
    Gecmistim bir fark göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 16 Şubat 2016; 23:40:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyae

quote:

Faz3 366s
    mb96 376f
    Faz2 366n

Ha bu arada 47pf9090 için faz3366s uyumlu- faz3 HO
    Ayrıca mb96 376f ile de mb96 olan nexon 49nx600 guncelledim.Sorun yok
    Buna ilaveten mb95 boarda sahip faz3 ho seg 48snb6240 cihazını da faz3 366 s ile güncelledim

Faz2 cihazım olmadığıı için deneme şansım olmadı

Mb96 tvnizin önceki sürümü neydi hocam?
    Bi arkadaşımda mb96 - 3.7.5x var. Sizinki de mi aynıydı? Yüklesem sorun olur mu?
    Onun tvsinde smart remote ve smart center yazılımları hiç bir şekilde çalışmıyor. Bizde yeni yazılım arıyoruz. 3.7.5x üzerine yüklesek sorun olur mu acaba?

Ek:benim tvde faz2 ve 2.2.5v sürüm yüklü. Acaba bu 3.6.6n sorun yapar mı? Fikriniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crowler -- 16 Şubat 2016; 23:59:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rfve

quote:

Orijinalden alıntı: NumberOne77

Bende yüklenmiyor 100 de 98 de kaliyor güncelleme 42 inc de yemiyor sanirsam

3.6.6s bende de yuklenmiyor. Bemnde 47pf9090 var. Faz 3 ho ama yine de
    97 de kaliyor. Bende full olan yazilimi attim ancar t yazilimindam
    Gecmistim bir fark göremedim

Fark yoksa güncellemeye gerek yok hocam o zaman zorla kaşınmayalim

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.