Şimdi Ara

Vestel 39PF5025 LED TV. KULLANICILARI ANA KONU (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
687
Cevap
10
Favori
89.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhabalar, aynı sorunu bende yaşadım "20 biss şifre zaten set var" uyarısı geliyordu.kanal listesi yeniledim yine olmadı. önce girdiklerim duruyor ama yeni bis key giremiyordum. bugün ilk kurulumdan yeniden kurdum t.v yi. kanal listesi vestelin kendi eski listesine döndü. ve şuanda biss key girebiliyorum. vestel müşteri hizmetleri favori kanal eklediniz mi diye sordu. favori kanal eklendiğinde böyle çakışma olabiliyormuş. bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerkilinc

merhabalar, aynı sorunu bende yaşadım "20 biss şifre zaten set var" uyarısı geliyordu.kanal listesi yeniledim yine olmadı. önce girdiklerim duruyor ama yeni bis key giremiyordum. bugün ilk kurulumdan yeniden kurdum t.v yi. kanal listesi vestelin kendi eski listesine döndü. ve şuanda biss key girebiliyorum. vestel müşteri hizmetleri favori kanal eklediniz mi diye sordu. favori kanal eklendiğinde böyle çakışma olabiliyormuş. bilginize

teşekkürler hocam. bende senin gibi yeni biss girmeye çalıştığımda bahsettiğin sorunla karşılaşmıştım.dün de habertürkteki almanya maçına bakamadım. bende dün ilk kurulumu yeniden yaptıgımda biss girme olayı çözüldü. ve habertürkte yayınlanan avrupa şampiyonası eleme maçına baktım.

• Arkadaşlar mp4 formatında HD filmleri usb den izlerken hep sıkıntı yaşıyorum avi mkv ve diğer formatlarda sorun yok. Usb yi televizyona takıp filmi açtığımda (mp4 formatında HD) lütfen bekleyiniz yazısı çıkıyor ve bu şekilde kalıyor ama önce avi mkv veya diğer formatlardaki videoları açıp sonra mp4 videolarını izleyebiliyorum. Acaba bu yazılımdan kaynaklanan bir sorunmu yok sa benim televizyonumdanmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergenhan

Arkadaşlar mp4 formatında HD filmleri usb den izlerken hep sıkıntı yaşıyorum avi mkv ve diğer formatlarda sorun yok. Usb yi televizyona takıp filmi açtığımda (mp4 formatında HD) lütfen bekleyiniz yazısı çıkıyor ve bu şekilde kalıyor ama önce avi mkv veya diğer formatlardaki videoları açıp sonra mp4 videolarını izleyebiliyorum. Acaba bu yazılımdan kaynaklanan bir sorunmu yok sa benim televizyonumdanmı?

bahsettiğin olayı bazen yapıyor bazen yapmıyor. açmadığı zaman tv kapatıp açıyorum . usb de mutlaka bir tanede mp3 dosyası oluyo önce onu açıyorum daha sonra mp4 dosyasını açıyorum. bu sadece mp4 uzantılarda olmuyo bazen mp3 lerde de oluyo . artık idare edeceğiz.
  • merhaba
    turksat yeni uydu kurulumu yapıcam bir arkadasımın tvye
    kısa bir anlatım mevcutmu veya yardım edebilecek varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

merhaba
    turksat yeni uydu kurulumu yapıcam bir arkadasımın tvye
    kısa bir anlatım mevcutmu veya yardım edebilecek varmı?

önce bütün kanalları sil
    sonra manuel kanal arama bölümüne gel

11844 mhz
    02222 v dikey
    şebeke açık yap gerçi bu cihaz da etkin diye yazar sonra tarat
  • Vestelin web sayfasinda anlatiliyor detaylica
  • Dan-ger kullanıcısına yanıt
    burda anlatılıyor.

http://www.vestel.com.tr/webfiles/TURKSAT_4A_UYDUSU_HAKKINDA_BILGILENDIRME.pdf
  • benim tv 39pf5025 yazılım V.0.7.0g yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum ve şuan kanl d hd cnn türk hd tv2 hd açılmıyor apor hd trt hd gibi maç gösterdiği zaman donuyor

bu vt ise kamşunun 39pf5065 yazlım V.0.6.6a sorunsuz çalışıyor servisten bu yazılımı isteyin ben bu yazılımı istedim bugün gelecekler bakalım yazılımı getireceklermi sorunsuz çalışan yazılım resmini atıyorum
     Vestel 39PF5025 LED TV. KULLANICILARI ANA KONU Vestel 39PF5025 LED TV. KULLANICILARI ANA KONU

• hkn1212 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorun bende de var 39pf5025 kanal d hd cnnturk hd gidip geliyor devamlı benim tv de yazılım sürümü v.0.7.0 dı galiba yanlış hatırlamıyorsam
    yazılımı biz değiştiremezmiyiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanal d hd paketi sorunu bendede vardi servise bildirdim bugun yeni yazilim yuklediler v.0.8.1 su an butun kanallari sorunsuz izliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dan-ger kullanıcısına yanıt
    aynı sorunlar bende de vardı bugün servis geldi yeviyazılım yükledi sorun çözüldü yazılm V.0.8.1 yeni yazılım bu bunu yüklet
  • 39pf5025 için çıkan yazılım v.0.8.1 arkadaşlar buyazılım kanld hd sorunları çözdü ama a spor maç esnsında şifre koyduğu zaman şifreyi girdiğimizde yayın donarak gidiyor yani bu yazılımda da hata var
  • hepsiburadada 898 tl bu tv artı 80 tl hediye çeki kampanyası var alınır mı bu fıyata bu tv.yardımcı olursanız sevınırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbaronx -- 25 Eylül 2014; 20:47:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

hepsiburadada 898 tl bu tv artı 80 tl hediye çeki kampanyası var alınır mı bu fıyata bu tv.yardımcı olursanız sevınırım.

Arkadasim merhaba. Ben de bu tv yi kullaniyorum. Sd ve hd yayinlarda goruntu kalitesi guzel. Dahili uydu alicisi olsun, garanti suresinin 3 yil olmasi ve yetkili servisin ilgisi noktasinda memnunum. Sadece zaman zaman usb den film izlemek istedigimde yukarida bir arkadasin bahsettigi gibi "lutfen bekleyiniz" yazisi cikiyor ve ekran bu sekilde kaliyor. Tv yi kapatip acinca bazen izleyebiliyordum bazen izleyemiyordum. ( yukardaki arkadasin ilk once avi dosyasini veya mp3 dosyasini calistirma yontemini denemedim ama deneyecegim) bu sorunum disinda baska bir sikinti yasamadim.

Sonuc olarak tv den fiyat performans olarak memnunum. Suan yeni tv alacak olsam soylediginiz fiyata yine bu tv yi alirdim. Lg samsung muhakkak kaliteli markalar ve fakat gozle gorunur bir kalite farki goremedim. :) hatta (yanlis hatirlamiyorsam)forumdan kimi arkadaslarin ifadesine gore ozellikle sd yayinlarda vestelin daha guzel goruntu verdigi soyleniyor.tercih sizin, diger markalarla kiyaslayin insaallah memnun kalacaginiz bir secim yapip arizasiz, sikintisiz bir televizyona kavusursunuz. Size nacizane tavsiyem tv alirken cok asiriya kacip tv lerin ozellikleri ve yorumlari arasinda bogulmayin, kendinizi yormayin.

Selametle.

• Açıklama için teşekkürler hocam 1+1 evim var ona koyup evi öğrencilere kiraya vereceğim genelde hep 32 inç koyuyor başkaları farkım olsun büyük ekran koyayım dedim bunu satın aldım 100 tl de çekim vardı 60 tl de bi arkadas indirim yaparak aldı 80 tl çekte kazandık baya guzel bi alışveriş oldu sanırım öğrenciler keyfini çıkarsın artik☺ 600 tl ye 32 inç sunny koymaya gönlüm razi olmadı

• Kullananlar hâla memnun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurtr

Kullananlar hâla memnun mu?

ikl yıl oldu nerdeyse bi sorunla karşılaşmadım bu fiyata bence alınabilecek en iyisi budur.

• quote:

Orijinalden alıntı: farukcosgun

Kanal d hd paketi sorunu bendede vardi servise bildirdim bugun yeni yazilim yuklediler v.0.8.1 su an butun kanallari sorunsuz izliyorum

8.1 yazilimini baska bir tv de gördüm ama modelini bilemiyorum. Kumanda ve tv nin ayaklari degisikti. Kasa da öyle. Menü ayni ama renkleri degisikti. Bana daha stabil bir yazilim gibi geldi.

Bu yazilimi kullananlar hdd den film performansini test ederlerse sevinirim. Zira suan cok köyü bendeki 7.0t yazilimla.

bu tv de diseq ile iki uydu izleyebilen varmi merak ediyorum. Ben ikinciden sinyal alamadim.
    Birde kanal siralamasi yaptim ama ayni kanallardan iki uc tane oldu. Alttakilere yeni numara vermiyor. Bu sorunlarla karsilasan oldumu merak ediyorum. ..

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

quote:

Orijinalden alıntı: farukcosgun

Kanal d hd paketi sorunu bendede vardi servise bildirdim bugun yeni yazilim yuklediler v.0.8.1 su an butun kanallari sorunsuz izliyorum

8.1 yazilimini baska bir tv de gördüm ama modelini bilemiyorum. Kumanda ve tv nin ayaklari degisikti. Kasa da öyle. Menü ayni ama renkleri degisikti. Bana daha stabil bir yazilim gibi geldi.

Bu yazilimi kullananlar hdd den film performansini test ederlerse sevinirim. Zira suan cok köyü bendeki 7.0t yazilimla.

bu tv de diseq ile iki uydu izleyebilen varmi merak ediyorum. Ben ikinciden sinyal alamadim.
    Birde kanal siralamasi yaptim ama ayni kanallardan iki uc tane oldu. Alttakilere yeni numara vermiyor. Bu sorunlarla karsilasan oldumu merak ediyorum. ..

hocam kullanma klavuzunda çift anten kurulumu anlatılıyor. bu özellik var ilk kurulum menüsüne geldiğinde tek antenmi birden fazla antenmi sorusu geliyor. eger tek anten kurulumuna devam etmişsen sinyal almazsın.
    yazılım konusuna gelince aynı yazılımı bende kullanıyorum. biraz sıkıntılı tv ilk açılışında bazı kanalları açamıyor ve sinyal yok yazıyor.usb den video ve müzik oynatırkende açma ma olayları oluyor. birde 4a ya hd olarak gelen cnn türk hd ve tv2 hd kanallarında sıkıntı var. akıcı yayın yok cd den takılıyor gibi çalışıyor. bir arkadaş v.0.8.1. yazılımından bahsetmişti. bizim tv den sonra çıkan 39pf5065 serisine ait bir yazılım galiba. bu yazılım stabil çalıştığı söyleniyor. müşteri hizmetlerinden bu yazılı istesek yüklerler mi acaba bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi science40 -- 5 Ekim 2014; 21:41:34 >

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.